طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

تجربه کاربری ۵ (UX) چیست؟ (قسمت پنجم )

تجربه کاربری ۵ (UX) چیست؟ (قسمت پنجم )

طراحی تجربه کاربر زمینه ای بسیار گسترده ، چند رشته ای و جذاب است. محصولات و خدماتی را که بطور روزانه از آنها استفاده می کنیم شکل می دهد و می تواند منجر به موفقیت یک کسب و کار یا مارک تجاری را شود و یا منجر به شکست آن شود.(تجربه کاربری ۵)

۶٫ چگونه یک طراح UX شوید

همانطور که دیدیم ، طراحی UX زمینه ای بسیار چند وجهی است. کار در UX به یک مهارت بسیار متنوع و همراه با اشتیاق به طراحی محور نیاز دارد. یک حرفه در UX می تواند بسیار متنوع ، چالش برانگیز و با ارزش اقتصادی باشد. طبق گفته Glassdoor ، متوسط حقوق برای یک طراح تجربه کاربری در ایالات متحده ۹۷۴۶۰ دلار است.

هیچ پیش زمینه یا مسیری استاندارد که منجر به حرفه در UX شود وجود ندارد. با این حال ، بهترین طراحان UX معمولاً ویژگی ها و ویژگی های خاصی را به اشتراک می گذارند ، از جمله:

 • توانایی تفکر خلاقانه و تحلیلی
 • یک هدیه قوی برای همدلی و طرز فکر کاربر اول
 • علاقه به فن آوری و نحوه تعامل انسان با آن
 • مهارت های حل مسئله قوی
 • مهارت های ارتباطی قوی و توانایی همکاری

تجربه کاربری 5

مهمترین مهارت های طراحی UX چیست؟

طراحان UX از همه جنبه های زندگی آمده اند ، و شما لزوماً نیازی به مدرک دانشگاهی برای ورود به این رشته ندارید. کارفرمایان تمایل دارند که به دنبال ترکیبی از مهارت های طراحی ، مهارت های کسب باشند. برخی از الزاماتی که اغلب در توضیحات شغلی طراح UX خواهید دید عبارتند از:

 • مهارت در ایجاد داستانهای کاربر ، Personas ، نقشه های سایت ، ویندوز ، نمونه های اولیه و صفحه داستانی
 • امکان برنامه ریزی و انجام آزمایشات کاربر ، نظرسنجی ها و ارزیابی های رسمی
 • قابلیت تکرار کار بر اساس داده های آزمایش کاربر و بازخورد کیفی
 • درک اصول طراحی تعامل و معماری اطلاعات
 • امکان ترجمه اهداف ، اهداف و داده ها به تجربیات دیجیتالی
 • درک معیارهای کسب و کار و اینکه چگونه طرح های شما به عملکرد کمک می کند
 • مهارت های ارتباطی و ارائه قوی؛ توانایی بیان و بحث در مورد تصمیمات طراحی با مشتری و ذینفعان
 • انعطاف پذیری و سازگاری
 • آنچه ضروری یا مطلوب به حساب می آید بسته به شرکت و همچنین به ماهیت نقش بستگی دارد

تجربه کاربری 5

    آموزش طراحی UX

بسیاری از افراد پس از کسب تجربه در زمینه دیگری – مانند روانشناسی ، علوم رایانه ، بازاریابی یا خدمات به مشتری ، به طراحی UX می روند. برای شروع کار در طراحی UX ، مهم است که مطالعه و مطالعه زیادی انجام دهید ، با گردش کار UX آشنا شوید ، خود را با ابزارهای صنعت آشنا کرده و یک سبد طراحی جامد را بسازید. مؤثرترین راه برای آمادگی برای شغلی در UX ، گذراندن یک دوره ساخت یافته و کار بر روی پروژه های عملی است. دریابید که در دوره طراحی UX دقیقاً باید چه چیزی را بیاموزید – و با مراجعه به این آموزشهای رایگان طراحی UX ، احساس راحتی کنید.(تجربه کاربری ۵)

کاری که اکنون باید انجام دهید

 1. اگر دوست دارید یک گام به گام معرفی کنید تا بدانید که آیا طراحی UX برای شما مناسب است – برای دوره کوتاه ۷ روزه رایگان UX ما ثبت نام کنید.
 2. اگر علاقه مند به تبدیل شدن به یک طراح UX هستید ، دوره طراحی UX ما را ببینید (مهارتهای اساسی مورد نیاز کارفرمایان را یاد خواهید گرفت).
 3. اگر می خواهید با یک مشاور شغلی متخصص به صورت رایگان صحبت کنید در مورد اینکه چگونه واقعاً می توانید یک کار جدید در فن آوری کسب کنید – با ما در اینجا ارتباط برقرار کنید.

حتما مطالعه کنید:

تجربه کاربری (UX) چیست؟

تجربه کاربری (UX) چیست؟ (قسمت دوم )

تجربه کاربری ۳ (UX) چیست؟ (قسمت سوم )

تجربه کاربری ۴ (UX) چیست؟ (قسمت چهارم )

منبع مقاله :careerfoundry

پست مرتبط
شرط در جاوا اسکریپت

بعد از نوشتن اولین دستور برنامه نویسی، بهتر است با مفهوم این دستورات آشنا شویم. همانطور که ملاحظه کردید، میان یک دستور جاوا با اچ تی ام ال، تفاوت است. اچ تی ام ال، یک صفحه ساده و ثابت را به ما می دهد؛ و جاوا، یک صفحه متحرک و هوشمند. با اچ تی ام […]

ادامه مطلب
پارامتر
پارامتر در جاوا اسکریپت

در این بخش به معرفی پارامتر در جاوا اسکریپت می پردازیم: پارامترهای اسکریپت: تگ اسکریپت، پارامترهایی دارد که با آنها آشنا می شویم. به این خط دقت کنید: <script language=”JavaScript” src=””> پارامتر زبان (language) ۱-اولین پارامتری که به چشم می خورد، زبان است. اسکریپت، یک زبان عمومی است که انواع و اقسامی دارد. یکی از […]

ادامه مطلب
انواع تگ ها
انواع تگ ها در جاوا اسکریپت

انواع تگ ها در جاوا اسکریپت : ۱- تگ ساده. بعضی از انواع تگ، یک قسمتی هستند؛ مانند تگ خط (لاین) =<hr> ۲-تگ مرگب. تگهایی که از دو قسمت شروع و پایان، ساخته شده اند؛ مانند تگ خط و متن =<font></font>اکثر تگها، به این شکل هستند. این نوع تگ هم به دو دسته تقسیم میشود. […]

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید