سایت فروشگاهی | 10 سایت برتر خرید اینترنتی در سال 2019 بخش دوم

سایت فروشگاهی | 10 سایت برتر خرید اینترنتی در سال 2019 بخش دوم

شرکت اطلاعاتی بازار SameWeb مبتنی بر ترافیک و درگیری وب سایت ها را رتبه بندی می کند. برخی از سایت ها (سایت فروشگاهی) برای اکثر افرادی که به صورت خرید اینترنتی می کنند (آمازون ، eBay ، والمارت و غیره) فاقد مزاحمت هستند ، اما سایر خرده فروشان موجود در لیست ممکن است شما را شگفت زده کنند. این لیست براساس اعداد مربوط به اول مارس ۲۰۱۹ است.

6. HomeDepot.com

Home Depot اولین فروشگاه خود را در سال 1979 افتتاح کرد و در سال 2000 سایت خود را با نام homedepot.com افتتاح کرد. از سال 2018 با بیش از 2200 فروشگاه در سراسر جهان بزرگترین فروشگاه فروش لوازم خانگی در ایالات متحده شناخته شد. مشتریان می توانند همه موارد را از اقلام کوچک گرفته تا لوازم اصلی به صورت آنلاین و با وانت درون فروشگاه تحویل بگیرنند.

7. Target.com

از ابتدا با افتتاح اولین فروشگاه آجر و ملات از سال 1962 به عنوان “Tar-zhay” خوانده شد ، اما این خرده فروش تا زمان راه اندازی Target.com در سال 1999 حضور اینترنتی نداشت. از آن زمان تاکنون جوایز را برای برنامه تلفن همراه خود انتخاب کرد و Cartwheel را معرفی کرد ، یک برنامه کوپن دیجیتال تلفن همراه که با فیس بوک ساخته شده است.

8. Wish.com

Wish در سال 2010 توسط مهندس سابق نرم افزار گوگل تأسیس شد و از آن زمان گسترش سریع و قابل توجهی در دنیای خرید آنلاین داشته است. Wish.com و برنامه محبوب آن طیف گسترده ای از محصولاتی را دارند که به طور مستقیم از تولید کنندگان چینی با قیمت های بسیار پایین عرضه می شوند. برای مرور محصولات باید ثبت نام کنید و وارد سیستم شوید و به نوبه خود ، تجربه خرید سفارشی را بدست آورید.

 

9. BestBuy.com

در دهه 1960 به عنوان یک فروشگاه تخصصی صوتی تأسیس شد ، اما در سال 1983 ، این پیشنهادات خود را به انتخاب گسترده ای از لوازم الکترونیکی گسترش داد و نام خود را به بهترین خرید تغییر داد. وب سایت آن ، bestbuy.com ، در سال 1998 راه اندازی شد و در سال 2004 برای گسترش پیشنهادات خود مجدداً بازسازی شد. زنجیره الکترونیک به دلیل انتخاب گسترده ای از محصولات و لوازم و تجهیزات Geek Squad شناخته شده است ، که خدمات رایانه ای برای رایانه ها و سایر لوازم الکترونیکی را ارائه می دهد.

10. AliExpress.com

بخشی از گروه Alibaba ، AliExpress.com در سال 2009 راه اندازی شد تا به صادرکنندگان ، تولید کنندگان و کارآفرینان کوچک چینی کالاهای خود را در سطح بین المللی بفروشد. این شرکت به جای اینکه به عنوان یک فروشگاه آنلاین شناخته شود، خود را به عنوان یک بستر آنلاین می بیند که فروشندگان و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند. این سایت طیف گسترده ای از کالاها را ارائه می دهد ، از عمده فروشی لوازم الکترونیکی گرفته تا پوشاک و لوازم خانه و باغ.(خرید اینترنتی)

 

حتما سایت فروشگاهی بخش اول را مطالعه  کنید.

منبع مقاله :thebalancesmb

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!