در میان طراحان وب سایت (طراحی سایت با وردپرس در کرج )، طراحی سایت در کرج با وردپرس طرافداران زیادی را دارد.در ابتدا وردپرس برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می‌گرفت، ولی رفته رفته به سیستم مدیریت محتوا تبدیل شد و در حال حاضر سایت های بسیاری از وردپرس استفاده می کنند.

زبان برنامه نویسی وردپرس PHP است و با داشتن افزونه های متنوع تا حد زیادی نیاز کاربران را رفع کرده است.در این مقاله به مزایا و معایب وردپرس می پردازیم برای آشنایی بیشتر شما با وردپرس.

مزایای طراحی سایت با وردپرس :

1-open source

شما در وردپرس می توانید کدهای مورد نظر خود را به آن اضافه کنید و در اختیار دیگران قرار دهید تا همگان از آن استفاده کنند.

2- تنوع در plug –in ها

افراد بسته به نیازشان می توانند از پلاگین های مختلف وردپرس که بیشتر آن ها رایگان است بهره مند شوند.

3-مدیریت آسان سایت و سهولت در طراحی

برای کار کردن با وردپرس نیاز نیست شما برنامه نویس حرفه ای باشید، با داشتن کمی اطلاعات از زبان برنامه نویسی به راحتی می توانید با آن کار کنید.

4-منعطف بودن در طراحی

وردپرس قابلیت شخصی سازی بر اساس سلیقه مشتری را دارد و مشتری می تواند سایتی متفاوت از بقیه و مطابق با سلیقه شخصی خود را داشته باشد.

وحال نوبت به گفتن معایب وردپرس می رسد که نسبت به مزایای آن اندک است.

معایب طراحی سایت با وردپرس:

1-به روز رسانی وردپرس

2- هر چه تعداد پلاگین هایی که نصب می کنید بیشتر باشد به دلیل استفاده همزمانی از پلاگین ها سرعت سایت شما پایین می آید.

شرکت طراحی وب سایت کیان تجارت فاوا با تجربه بیش از 18 سال در طراحی وب سایت و اپلیکشن(طراحی سایت با وردپرس در کرج) می تواند سایت وردپرسی مطابق با سلیقه شخصی شما و فراهم نموندن امکانات لازم برای کسب و کار شما را طراحی و پشتیبانی کند تا کمک شایانی به افزایش درآمد و فروش شما عزیزان داشتنه باشد .

حتما مطالعه کنید:طراحی سایت و نقش رابط کاربری و نحوه طراحی دکمه ها

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!