طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

ترند های تجربه کاربری سال ۲۰۲۰ | تجربی کاربری سال ۲۰۲۰

ترند های تجربه کاربری سال ۲۰۲۰ | تجربی کاربری سال ۲۰۲۰

مانند اکثر چیزها ،طراحی وب سایت (ترند های تجربه کاربری)هم هر ساله دستخوش تغیراتی است. روندها و عناصر خاصی از طراحی می توانند فوراً سایت شما را از یادگار روزهای گذشته در اینترنت بکشند. رعایت هر ساله روند طراحی وب به شما کمک می کند تا سایت خود را به روز و حرفه ای نگاه کنید.

در سال ۲۰۲۰ ، طراحی وب سایت ها به سمت  میکرو انیمیشن ها ، ویژگی های ارگانیک ، مینیمالیسم و تعامل با کاربر آسان خواهد بود.

روند طراحی وب برای سال ۲۰۲۰

چند مورد وجود دارد که همیشه در طراحی وب سایت ها مهم بوده ، مانند سرعت سریع سایت و ریسپانسیو بودن. با این حال ، عناصر زیر مدرن هستند و قرار است در سال ۲۰۲۰ تحولی در ظاهر سایت ها ایجاد کنند:

میکرو انیمیشن

ترند های تجربه کاربری

اشکال ارگانیک

ترند های تجربه کاربری

مینیمالیسم (طراحی تخت) در ترند های تجربه کاربری

ترند های تجربه کاربری

رنگ پررنگ

ترند های تجربه کاربری

رنگ برای بلد کردن حالت های خاص

ما فکر می کنیم استفاده از رنگ ها برای برانگیختن ذهن در سال ۲۰۲۰ بسیار زیاد اهمیت خواهد داشت. در روانشناسی رنگ به بررسی تأثیر رنگ بر رفتار انسان ، قرنها است که وجود دارد که بازاریابان از آن استفاده می کنند تا تقریباً به مدت طولانی در فروششان کمک کنند.

فیلم هوشمند

ویدیو مدتهاست که به عنوان رسانه ضروری برای وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد.به همین دلیل فیلم موثرترین ابزار بازاریابی آنلاین بشمار می رود!

حتما مطالعه کنید:سئو چیست؟

منبع :Top 8 Web Design Trends for 2020

 

پست مرتبط
شرط در جاوا اسکریپت

بعد از نوشتن اولین دستور برنامه نویسی، بهتر است با مفهوم این دستورات آشنا شویم. همانطور که ملاحظه کردید، میان یک دستور جاوا با اچ تی ام ال، تفاوت است. اچ تی ام ال، یک صفحه ساده و ثابت را به ما می دهد؛ و جاوا، یک صفحه متحرک و هوشمند. با اچ تی ام […]

ادامه مطلب
پارامتر
پارامتر در جاوا اسکریپت

در این بخش به معرفی پارامتر در جاوا اسکریپت می پردازیم: پارامترهای اسکریپت: تگ اسکریپت، پارامترهایی دارد که با آنها آشنا می شویم. به این خط دقت کنید: <script language=”JavaScript” src=””> پارامتر زبان (language) ۱-اولین پارامتری که به چشم می خورد، زبان است. اسکریپت، یک زبان عمومی است که انواع و اقسامی دارد. یکی از […]

ادامه مطلب
انواع تگ ها
انواع تگ ها در جاوا اسکریپت

انواع تگ ها در جاوا اسکریپت : ۱- تگ ساده. بعضی از انواع تگ، یک قسمتی هستند؛ مانند تگ خط (لاین) =<hr> ۲-تگ مرگب. تگهایی که از دو قسمت شروع و پایان، ساخته شده اند؛ مانند تگ خط و متن =<font></font>اکثر تگها، به این شکل هستند. این نوع تگ هم به دو دسته تقسیم میشود. […]

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید