ترند های تجربه کاربری سال ۲۰۲۰ | تجربی کاربری سال ۲۰۲۰

ترند های تجربه کاربری سال ۲۰۲۰ | تجربی کاربری سال ۲۰۲۰

مانند اکثر چیزها ،طراحی وب سایت (ترند های تجربه کاربری)هم هر ساله دستخوش تغیراتی است. روندها و عناصر خاصی از طراحی می توانند فوراً سایت شما را از یادگار روزهای گذشته در اینترنت بکشند. رعایت هر ساله روند طراحی وب به شما کمک می کند تا سایت خود را به روز و حرفه ای نگاه کنید.

در سال ۲۰۲۰ ، طراحی وب سایت ها به سمت  میکرو انیمیشن ها ، ویژگی های ارگانیک ، مینیمالیسم و تعامل با کاربر آسان خواهد بود.

روند طراحی وب برای سال ۲۰۲۰

چند مورد وجود دارد که همیشه در طراحی وب سایت ها مهم بوده ، مانند سرعت سریع سایت و ریسپانسیو بودن. با این حال ، عناصر زیر مدرن هستند و قرار است در سال ۲۰۲۰ تحولی در ظاهر سایت ها ایجاد کنند:

میکرو انیمیشن

ترند های تجربه کاربری

اشکال ارگانیک

ترند های تجربه کاربری

مینیمالیسم (طراحی تخت) در ترند های تجربه کاربری

ترند های تجربه کاربری

رنگ پررنگ

ترند های تجربه کاربری

رنگ برای بلد کردن حالت های خاص

ما فکر می کنیم استفاده از رنگ ها برای برانگیختن ذهن در سال ۲۰۲۰ بسیار زیاد اهمیت خواهد داشت. در روانشناسی رنگ به بررسی تأثیر رنگ بر رفتار انسان ، قرنها است که وجود دارد که بازاریابان از آن استفاده می کنند تا تقریباً به مدت طولانی در فروششان کمک کنند.

فیلم هوشمند

ویدیو مدتهاست که به عنوان رسانه ضروری برای وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد.به همین دلیل فیلم موثرترین ابزار بازاریابی آنلاین بشمار می رود!

حتما مطالعه کنید:سئو چیست؟

منبع :Top 8 Web Design Trends for 2020

 

پست مرتبط
طراحی سایت
۲نکته مهم در طراحی لوگو

المان ها و موارد بسیاری در موفق بودن یک سایت تجاری و یا کسب و کارآنلاین وجو دارد که مهم ترین آنها گرافیک و زیبایی سایت است که بسیار در سایت کیان آرت به آن پرداختیم در این مقاله قصد داریم تا درباره ۲ اشتباه رایج در طراحی لوگو سایت حرف بزنیم و به افراد […]

ادامه مطلب
پلاگین های ووکامرس
بهترین پلاگین های ووکامرس ۱

درباره ووکامرس به طور مفصل در مقاله های قبلی سایت کیان ارا صحبت کردیم و آن را بررسی کردیم حال در این مقاله به معرفی چند افزونه مهم و وابسته به ووکامرس، پلاگین های ووکامرس می پردازیم.ووکامرس یک سیستم فروشگاه ساز بر پایه وردپرس است و افراد زیادی در سراسر دنیا از ووکامرس برای ساخت کسب و […]

ادامه مطلب
کاهش مصرف cpu وردپرس
کاهش مصرف cpu وردپرس

بیشتر طراحان سایت به دنبال رفع مشکل مصرف بالای منابع هاست در سایت وردپرسی خود هستند. کاهش مصرف cpu وردپرس وابسته به رعایت نکاتی است که در این نوشته به ان اشاره می کنیم.همانطور که می دانید تنها مشکل اصلی وردپرس این است که مصرف بالای آن در منابع و cpu است. وردپرس به دلیل […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید