محتوای رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

نوع صحیح محتوای رسانه های اجتماعی که بطور منظم منتشر می شود ، می تواند تفاوت عمده ای در تبلیغات کلی شما در بازاریابی داشته باشد. و وقتی می فهمید که پست های رسانه های اجتماعی می توانند توسط عنکبوتهای موتور جستجو خزیده شوند و ایندکس شوند ، اوضاع بهتر می شود.

 

اکنون ، این بدان معنی نیست که هر صدای جیر جیر یا پستی را که می دهید ، به فهرست گسترده Google  برود. این باید به اندازه کافی مرتبط باشد تا افرادی که در جستجوی مطالب مشابه هستند ، به عنوان مثال ، اگر Oprah Winfrey را جستجو کنید ، می توانید بیشترین نتایج را در پروفایل ها و صفحات رسانه های اجتماعی وی مشاهده کنید. زیرا مربوط به جستجوی جستجو است.

نکته بهتر این است که رسانه های اجتماعی به دلیل نحوه برخورد موتورهای جستجو با محتوای رسانه های اجتماعی می توانند به شما کمک کنند تا محتوای وب سایت خود را سریعتر فهرست بندی کنید. اگر پست وبلاگ شما در فیس بوک یا توییتر مورد توجه زیادی قرار بگیرد ، در نهایت با سرعتی سریع وارد این فهرست می شوید. عنکبوت های موتور جستجو به دلیل فاکتور اجتماعی قادر به یافتن چنین محتوا به راحتی هستند. بنابراین اگر پست شما در رسانه های اجتماعی ویروسی می شود ، امواج را می توان در صفحات نتیجه موتور جستجو حس کرد.

ویژگی های تولید محتوا در رسانه های اجتماعی اعم از اینستاگرام ، فیسبوک ، تویتر و …..

1- فقط به فکر فروش محصول یا ارائه خدمت نباشید

2- جذابیت در نوشتار و عکس

3- استفاده از هشتگ

4- استفاده از لینک مقالات

حتما مطالعه کنید مقاله : رسانه های اجتماعی و رشد کسب و کار شما

منبع مقاله :lyfemarketing.com

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!