سایت فروشگاهی | 10 سایت برتر خرید اینترنتی در سال 2019 بخش اول

سایت فروشگاهی | 10 سایت برتر خرید اینترنتی در سال 2019 بخش اول

شرکت اطلاعاتی بازار SameWeb مبتنی بر ترافیک و درگیری وب سایت ها را رتبه بندی می کند. برخی از سایت ها (سایت فروشگاهی) برای اکثر افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند (آمازون ، eBay ، والمارت و غیره) فاقد مزاحمت هستند ، اما سایر خرده فروشان موجود در لیست ممکن است شما را شگفت زده کنند. این لیست براساس اعداد مربوط به اول مارس 2019 است.

1. Amazon.com

از آنجا که در سال 1996 تأسیس شد ، Amazon.com تقریباً به هر چیزی ، از کتاب ، اسباب بازی ، لباس و کفش گرفته تا مواد غذایی ، مبلمان و سایر کالاهای خانگی معروف شده است. با هزینه ای مکرر ، عضویت نخست وزیر آن ، حمل و نقل رایگان دو روزه را در بیشتر خریدها ، و همچنین امکان پخش موسیقی ، فیلم و سایر رسانه ها ، و همچنین سایر کارها را ارائه می دهد.

2. Ebay.com

به طور رسمی در سال 1998 تاسیس شد ، Ebay.com یک بستر تجارت الکترونیکی است که به مردم امکان خرید و فروش کالاهای جدید و استفاده شده را می دهد. ضمانت تطبیق قیمت اخیر این شرکت تضمین می کند که مشتریان بیشترین قیمت های موجود را در بیشتر موارد موجود در انتخاب خود از معاملات eBay دریافت می کنند.

3. Craigslist.com

Craigslist.com از زمان راه اندازی آن در سال 1996 برمیگردد.این وب سایت اکنون یک منبع عالی برای هرکسی است که به دنبال خرید یا فروش کالاهای مورد استفاده در محلی است.

4. Walmart.com

از زمان اولین فروشگاه والمارت که در سال 1962 افتتاح شد ، این غول خرده فروشی تصمیم به ارائه قیمت های پایین در کنار خدمات عالی کرد. این شرکت در سال 2000 وقتی که Walmart.com را در ایالات متحده آمریکا به راه انداخت ،همزمان با آنم فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد.

5. Etsy.com

Etsy.com در سال 2005 با هدف ارائه هنرمندان ، صنعتگران و سازندگان و … ، بستری برای فروش خلاقیت های خود به صورت آنلاین فراهم کرد. اکنون ، یکی از مقصد های برتر برای افرادی است که می خواهند برای هدایای دست ساز خریداری کنند.(سایت فروشگاهی)

حتما مطالعه کنید :۱۰ قانون طراحی وب

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!