سایت فروشگاهی | ۱۰ سایت برتر خرید اینترنتی در سال ۲۰۱۹ بخش اول

سایت فروشگاهی | ۱۰ سایت برتر خرید اینترنتی در سال ۲۰۱۹ بخش اول

شرکت اطلاعاتی بازار SameWeb مبتنی بر ترافیک و درگیری وب سایت ها را رتبه بندی می کند. برخی از سایت ها (سایت فروشگاهی) برای اکثر افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند (آمازون ، eBay ، والمارت و غیره) فاقد مزاحمت هستند ، اما سایر خرده فروشان موجود در لیست ممکن است شما را شگفت زده کنند. این لیست براساس اعداد مربوط به اول مارس ۲۰۱۹ است.

۱٫ Amazon.com

از آنجا که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شد ، Amazon.com تقریباً به هر چیزی ، از کتاب ، اسباب بازی ، لباس و کفش گرفته تا مواد غذایی ، مبلمان و سایر کالاهای خانگی معروف شده است. با هزینه ای مکرر ، عضویت نخست وزیر آن ، حمل و نقل رایگان دو روزه را در بیشتر خریدها ، و همچنین امکان پخش موسیقی ، فیلم و سایر رسانه ها ، و همچنین سایر کارها را ارائه می دهد.

۲٫ Ebay.com

به طور رسمی در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد ، Ebay.com یک بستر تجارت الکترونیکی است که به مردم امکان خرید و فروش کالاهای جدید و استفاده شده را می دهد. ضمانت تطبیق قیمت اخیر این شرکت تضمین می کند که مشتریان بیشترین قیمت های موجود را در بیشتر موارد موجود در انتخاب خود از معاملات eBay دریافت می کنند.

۳٫ Craigslist.com

Craigslist.com از زمان راه اندازی آن در سال ۱۹۹۶ برمیگردد.این وب سایت اکنون یک منبع عالی برای هرکسی است که به دنبال خرید یا فروش کالاهای مورد استفاده در محلی است.

۴٫ Walmart.com

از زمان اولین فروشگاه والمارت که در سال ۱۹۶۲ افتتاح شد ، این غول خرده فروشی تصمیم به ارائه قیمت های پایین در کنار خدمات عالی کرد. این شرکت در سال ۲۰۰۰ وقتی که Walmart.com را در ایالات متحده آمریکا به راه انداخت ،همزمان با آنم فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد.

۵٫ Etsy.com

Etsy.com در سال ۲۰۰۵ با هدف ارائه هنرمندان ، صنعتگران و سازندگان و … ، بستری برای فروش خلاقیت های خود به صورت آنلاین فراهم کرد. اکنون ، یکی از مقصد های برتر برای افرادی است که می خواهند برای هدایای دست ساز خریداری کنند.(سایت فروشگاهی)

حتما مطالعه کنید :۱۰ قانون طراحی وب

پست مرتبط
افرونه رهگیری محصول در ووکامرس
افزونه رهگیری محصول در ووکامرس

در این مقاله به موضوع افزونه رهگیری محصول در ووکامرس چیست؟می پردازیم. امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی کسب و کار های اینترنتی پیرفت بسیاری کرده و بین افراد جامعه نیز خیرید اینترنتی محبوبیت بسیار پیدا کرده است ازاین رو صاحبان کسب و کارها می کوشند تا با هرچه بهتر و جذاب کردن سایت خود مشتری […]

ادامه مطلب
خرید اینترنتی
سایت فروشگاهی | ۱۰ سایت برتر خرید اینترنتی در سال ۲۰۱۹ بخش دوم

شرکت اطلاعاتی بازار SameWeb مبتنی بر ترافیک و درگیری وب سایت ها را رتبه بندی می کند. برخی از سایت ها (سایت فروشگاهی) برای اکثر افرادی که به صورت خرید اینترنتی می کنند (آمازون ، eBay ، والمارت و غیره) فاقد مزاحمت هستند ، اما سایر خرده فروشان موجود در لیست ممکن است شما را […]

ادامه مطلب
طراحی سایت در کرج،شرکت طراحی وب سایت در کرج - طراحی سایت کیان تجارت فاوا
طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج کیان آرت  طراحی کننده انواع سایت های داینامیک شخصی،شرکتی،فروشگاهی،اختصاصی،و پورتال(پرتال)سازمانی در کرج با بهترین گرافیک و طرح ها بصورت کاملا حرفه ای طبق جدیدترین استانداردهای سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل و با مناسبترین قیمت ها و تعرفه های طراحی سایت خیلی مناسب و عالی برای رقابت با بازار […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید