دوره های آموزشی SEO

SEO  بهینه سازی موتور جستجو

 

وب سایت های کاری – در زمان افزایش بیکاری – به نظر می رسد پر از موقعیت های بسیار خوبی پرداخت می شود برای مدیران اجرایی SEO. دلیل این امر این است که در واقع تعداد انگشت شماری در انگلیس وجود دارد که واقعا در جستجوگرها ماهر هستند

– و به همین علت، کسانی که تمایل دارند که برای خودشان کار کنند بدون در نظر گرفتن مقدار زیادی پولی که می توانند کار کنند یک شرکت جستجوگر

 

دلیل اصلی این است که تعداد بسیار کمی از افراد در انگلستان دارای مهارتهای واقعی جستجوگرها هستند که تعداد بسیار کمی از دوره های آموزشی در انگلستان وجود دارد. شما نمیتوانید فقط در یک دوره آموزشی در مدرسه شبانه محلی خود ثبت نام کنید و آنها را در مدارس تدریس نکنید

دورههای کالج در جستجوگرها در بریتانیا وجود ندارد، که من از آنها آگاه هستم، و تعداد کمی از آنها وجود دارد فرصت های واقعی برای یادگیری SEO واقعی از کسی که می داند چگونه انجام می شود.

 

من فکر می کنم دلیلی که اکثر مشاوران SEO برای آموزش ارائه نمی کنند، این است که آموزش بسیار کار سخت تر از انجام جستجوگرها است و در عین حال، وقتی که مشاوران جدید SEO را آموزش می دهیم، ما برای خودمان رقابت واقعی ایجاد می کنیم و در لحظه ای در انگلستان رقابت واقعی با مشاور واقعی REAL وجود ندارد که در واقع کار را انجام می دهد و من فکر می کنم بیشتر مشاوران موافق هستند که آنها آن را ترجیح می دهند

– مشکل در ترویج یک وب سایت مشتری در زمانی که شما در برابر یکی دیگر از حرفه ای ها، بنابراین واقعا برای ما، حرفه ای ترین SEO حرفه ای خارج وجود دارد، بهتر است!

 

بنابراین – بیشتر مشاوران SEO خود آموز هستند. من تقریبا ده سال به خود آموزش دادم و به سختی فکر می کنم که چقدر در سال های گذشته در کتاب های الکترونیکی، دوره ها و برنامه ها صرف کردم، اما من مطمئن هستم که هر مقدار، من با انجام SEO شدید دوره آموزشی، در صورتی که یکی از آن در دسترس بود زمانی که من شروع شد!

 

من اکنون شروع به ارائه دوره های آموزشی SEO در بریتانیا کردم، برای کمک به افرادی که جدی در مورد تبدیل شدن به مشاوران حرفه ای SEO هستند. دوره های آموزشی من یک تا یک دوره آموزشی فشرده است که شامل یک سال کمک و پشتیبانی می شود.

 

دوره های آموزشی SEO کاملا نیازمند هستند

نه – آنها نیستند، با این وجود پیدا کردن یک مشاور حرفه ای SEO برای آموزش شما کمک خواهد کرد که یک جهش بزرگی در جهت تبدیل شدن به یک مشاور جستجوگر ایجاد کنید، که به شدت منحنی یادگیری را که بیشتر متخصصان SEO باید از آن استفاده کنند را کاهش می دهد.

کدام یک از دوره های آموزشی SEO باید من را دنبال کنم؟

به دنبال یک دوره آموزشی است که توسط حرفه ای فعلی SEO متخصصان، افرادی که این کار را برای زندگی انجام می شود. دنیای جستجوگرها همیشه در حال تغییر است، کسی که قبلا یک مشاور عالی SEO بوده و حالا فقط آموزش می دهد، به احتمال زیاد شما را با استفاده از دانش و تجربه جدید، آموزش نمی دهد.

چقدر باید انتظار داشته باشم؟

SEO یک مهارت بسیار ارزشمندی است و یک مشاور خوب سئو می تواند پول زیادی بپردازد، بنابراین تفکر منطقی به شما می گوید که هیچ مشاور جستجوگر اینترنتی در حال ارائه به شما برای مقدار کمی پول آموزش نیست

آنها در آینده در حال آموزش هستند رقیب، بنابراین آنها نیاز به پول بیشتر از آنچه که در همان زمان کار را برای یک مشتری انجام دهید، در غیر این صورت چه چیزی باعث انگیزه برای ارائه دوره های آموزشی خواهد شد؟

بنابراین، اگر شما یک دوره را پیدا کنید که به نظر بسیار ارزان باشد، فقط به فکر منطقی در مورد ارزش چنین دوره ای هستید و چرا آموزش های ارزشمندی برای قیمت های معقول ارائه می شود.

برخی از دلایل معتبر وجود دارد که یک دوره برای هزینه های کوچک تر ارائه می شود، مثلا یک دوره که در یک زمان آموزش بسیاری از افراد را انجام می دهد، هزینه کمتری را به وجود می آورد – اما به نظر من، سئو در یک کلاس آموزش داده نمی شود هرگز به عنوان یک به یک آموزش با یک سئو حرفه ای ارزشمند باشید.

 

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!