تکنیکهای SEO غیرفعال

نکات و ترفند ها برای رتبه بندی بالاتر در صفحه SEO

بهینه سازی موتور جستجو بخش مهمی از هر وب سایت است. می خواهیم برخی از صفحات راهنمایی و نکات SEO را با شما به اشتراک بگذاریم تا به شما کمک کند تا دیدگاه و عملکرد وب سایت شما را در موتورهای جستجو بهبود بخشیم.

انجام بهینه سازی موتورهای جستجو در وب سایت شما شامل انواع مختلفی از وظایف می شود و می تواند به دو قسمت مختلف تقسیم شود. اولین در صفحه جستجوگرها است، و دوم صفحه SEO نیست.

در صفحه SEO در حال تمرکز است از آنجا که در صفحه جستجوگرها بخش اول استراتژی بهینه سازی موتور جستجو خود را که باید با آن برخورد شود. در صفحه راهنمایی ها و ترفندهای جستجوگرها که امروز با شما به اشتراک می گذاریم

شامل اهداف و وظایف مختلفی می شود که می توانید بهینه سازی وب سایت خود را بهبود بخشید و رتبه بندی موتور جستجوگر وب سایت خود را افزایش دهید.گوگل طی چند سال گذشته تعداد زیادی از به روز رسانی های خود را برای الگوریتم خزنده انجام داده است.

به همین دلیل است که همیشه اطمینان حاصل شود که وب سایت شما و تمام صفحات وب شما با آخرین به روز رسانی هایی مانند Hummingbird، Panda، and Penguin مطابقت دارد.

در صفحه راهنمایی ها و ترفندهای جستجوگرها که در اینجا به اشتراک می گذارم، به شما کمک می کند تا از یک حمله به روز رسانی دور بمانید و به شما کمک می کند که رتبه های خود را پایدار نگه دارید.

1. سرعت وب سایت خود را بهینه کنیداولین چیزی که شما باید انجام دهید هنگام انجام در صفحه SEO در وب سایت شما، بهینه سازی سرعت وب سایت شما است. اگر وب سایت شما برای بارگذاری بیش از حد طول بکشد، بر اساس رتبه منفی موتور جستجوی وب سایت شما منفی خواهد بود.

با چک کردن سرعت فعلی وب سایت خود، سرعت خود را با سرعت وب سایت رقیب خود مقایسه کنید. بارگذاری سریعتر وب سایت شما، بهتر است. اگر متوجه شوید که وب سایت شما برای بارگیری بیشتر از وب سایت رقیب شما طول می کشد، پس باید بهینه سازی کنید تا سرعت بارگذاری وب سایت شما افزایش یابد.

اگر وبسایت شما یک وبسایت مبتنی بر HTML یا PHP است، باید با فایلهای CSS و JS خود شروع کنید. استفاده از یک اسکریپت برای جلوگیری از آنها. این می تواند اندازه آنها را کاهش دهد، که در عوض وب سایت شما را سریع تر می کند.

شما همچنین باید تصاویر خود را در وب سایت خود بهینه سازی کنید – سعی کنید آنها را تا حد ممکن فشرده کنید بدون اینکه از کیفیت بسیار بالا دست بردارید. تصاویر معمولا بیشترین بخش وب سایت را دارند و می توانند مدت زمان بارگذاری وب سایت را چند ثانیه ای تحت تاثیر قرار دهند.

فشرده سازی تصاویر شما اجازه می دهد که وب سایت شما سریع تر بارگذاری شود.وب سایت های مبتنی بر سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس نیز بسیار آسان است برای سرعت بخشیدن

. به سادگی یک پلاگین مخفی که وبسایت شما را به عنوان فایل های استاتیک ارائه می دهد نصب کنید. این به شما کمک می کند سرعت وب سایت خود را افزایش دهید و زمان بارگذاری را کاهش دهید.

2. برچسب های متا را در وب سایت خود وارد کنیدحتی اگر برخی از متا تگ ها بعضی از آنها تخفیف داده شوند، هنوز هم مفید است که آنها را در صفحات وب خود استفاده کنید. مهمترین متا تگ عنوان برچسب وب سایت شماست

– این متن است که در بالای نوار مرورگر نشان داده می شود زمانی که وب سایت شما دسترسی پیدا می کند.شما همچنین باید برچسب های متا برای کلمات کلیدی و شرح در هر یک از صفحات وب خود را شامل کنید.

این موتورهای جستجوگر ایده ای از کلمات کلیدی شما را هدف قرار می دهد و به گوگل و سایر موتورهای جستجو اجازه می دهد که یک توصیف مربوط به وب سایت شما را در نتایج جستجو نمایش دهد.

3. برچسب ها را در صفحات وب خود استفاده کنیدهنگام ساختن یک وبسایت، چه اینکه یک وبسایت مبتنی بر HTML یا پی اچ پی باشد، یا توسط یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که از برچسب های مناسب در صفحات وب خود استفاده می کنید.

با استفاده از برچسب های مناسب، موتورهای جستجو مانند گوگل توانایی صفحات شما را ساده تر می کنند و رتبه بندی شما نیز می تواند افزایش یابد. این یک پیروزی بزرگ در صفحه SEO است.با استفاده از برچسب های هدر در صورت مناسب شروع کنید. تگهای سرصفحه شامل h1 است که برچسب هدر 1 است.

این برچسب برای عناوین اصلی استفاده می شود. پس از آن شما باید از h2، h3، و غیره در تگ های زیر هدر خود استفاده کنید. این همچنین به شما کمک می کند محتوای را به قسمت های مختلف تقسیم کنید.تصاویر همچنین باید برچسب های مناسب مانند عنوان و alt را داشته باشند.

این همچنین اجازه می دهد عکس های شما توسط موتورهای جستجو بر اساس کلمات کلیدی خاص فهرست بندی شوند.

4. کلید واژه بهینه سازی محتوای شمابرای رتبه بندی در موتورهای جستجو، شما باید کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. کلمات کلیدی را به عنوان عبارات جستجو در نظر بگیرید – شرایط افراد به موتورهای جستجو وارد خواهند شد تا نتایج را پیدا کنند.

قبل از انتشار یا نوشتن هر محتوایی برای وب سایت خود، با تحقیق کلید واژه شروع کنید. بر روی یک موضوع تصمیم گیری کنید، سپس کلیدواژه های مربوطه را جستجو کنید و یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با محتوای شما باشد.

اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی رقابت بیش از حد نداشته باشد و اطمینان حاصل شود که حجم جستجو به اندازه کافی بزرگ برای کلیدواژه ای که انتخاب می کنید وجود دارد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!