Google Pagerank چیست؟

Google Pagerank

 PageRank یکی از عواملی است که Google برای ارزیابی وب سایت شما و تعیین موقعیت آن در نتایج جستجوی گوگل استفاده می کند. PageRank یک شماره از 0 تا 10 است.

به طور کلی، اگر وب سایت شما رتبه PageRank بیشتری داشته باشد، در صفحه نتایج جستجوی Google پیشتر ظاهر خواهد شد، و همه عوامل دیگر برابرند. در حقیقت، هنگامی که رتبه PageRank شما افزایش می یابد، می توانید بهبود چشمگیری در جایی که صفحات شما در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شوند را مشاهده کنید.

چگونه PageRank خود را پیدا می کنید؟ نوار ابزار Google را نصب کنید.

پس از نصب نوار ابزار، PageRank را در وسط نوار ابزار مشاهده خواهید کرد. ممکن است یک نوار سبز کوچک داشته باشد. ماوس را روی نوار سبز نگه دارید تا Google PageRank را برای سایت مورد نظر خود ببینید.

پس Google چگونه رتبه PageRank را تعیین می کند؟

گوگل تفسیر یک پیوند از صفحه A به صفحه B به عنوان یک رای، صفحه A، برای صفحه B را تفسیر می کند. گوگل به نظر می رسد بیش از میزان قابل توجهی از آرا یک صفحه دریافت می کند، با این حال. گوگل همچنین به صفحه ای که رأی می دهد، نگاه می کند. رای دادن به صفحاتی که خودشان اهمیت دارند بیشتر اهمیت دارند و به صفحات دیگر اهمیت می دهند.

چگونه می توان PageRank را بهبود بخشید؟

با گرفتن آراء از صفحات مهم (یا پیوند به صفحه وب خود از صفحات دیگر وب سایت که دارای رتبه PageRank بالا هستند).

همچنین می توانید مطمئن شوید که متن های متناسب، مفید و متنوعی را در صفحات خود قرار دهید. این برای Google مفید است، زیرا شما برای موتور جستوجو برای فهرست دادن اطلاعات ارائه می دهید، و برای افرادی که از وب سایت شما نیز بازدید می کنند مفید است.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!