طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی، موبایل در زندگی افراد نقش کلیدی پیدا کرده است که حتی مکی توان گفت عضو جدا نشدنی از افراد شده است و تمامی افراد اکثر نیاز هایشان را با موبایل (طراحی اپلیکیشن) خود برطرف می کنند.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

با توجه به بازار رقابتی امروز هر کسب و کاری برای پیشرفت و افزایش درآمد خود نیاز به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل دارد تا در این باتزار پر رقابت بتواند از رقیبان خود پیشی گرفته و  علاوه بر شهر خود به شهرهای دیگر کضشور خدمات رسانی کنند و فروش فرا منطقه ای بتواند داشته باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

در هر کسب و کاری قبل از اقدام نیازمند مطالعه و بررسی های لازم بازار و برای پا به این عرصه گذاشتن شما نیازمند تیم طراحی و برنامه نویس خوش ذوق و خبره هستید.

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن کیان تجارت فاوا با بهره گیری از افراد جوان خبره و خوش ذوق در این عرصه می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد تنا خدمات فرا منطقه ایداشته باشد.

طراحی اپلیکیشن

مزایای طراحی اپلیکیشن

  •  استحکام و توسعه برند تجاری
  • دسترسی در هر زمان و مکان
  • فروش فرامنطقه ای
  • ارايه خدمات نوین
  • توانایی پرداخت آنلاین و فروش محصولات
  • امکان ایجاد ارتباط و تماس دو طرفه
  • برنامه های گیرای موبایل بسرعت بوسیله ی استفاده کنندگان گسترش میابد.
  • امکان ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران
  • امکان ایجاد و معرفی خدمات ویژه از طریق نرم افزار موبایل

 

شما می توانید با اطمینان خاطر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ios و طراحی اپلیکیشن اندروید را به شرکت کیان تجارت فاوا واقع در کرج بسپارید.

جهت سفارش ساخت برنامه اندروید و سفارش اپلیکیشن موبایل به بخش مشاوره کیان تجارت فاوا مراجعه نمایید و یا باشماره تلفن های شرکت کیان تجارت فاوا  (۰۹۱۰۶۷۰۱۸۸۴-۰۲۶۳۴۲۰۴۸۹۳) در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

حتما مطالعه کنید:استراتژی های بازاریابی آنلاین

پست مرتبط
شرط در جاوا اسکریپت

بعد از نوشتن اولین دستور برنامه نویسی، بهتر است با مفهوم این دستورات آشنا شویم. همانطور که ملاحظه کردید، میان یک دستور جاوا با اچ تی ام ال، تفاوت است. اچ تی ام ال، یک صفحه ساده و ثابت را به ما می دهد؛ و جاوا، یک صفحه متحرک و هوشمند. با اچ تی ام […]

ادامه مطلب
پارامتر
پارامتر در جاوا اسکریپت

در این بخش به معرفی پارامتر در جاوا اسکریپت می پردازیم: پارامترهای اسکریپت: تگ اسکریپت، پارامترهایی دارد که با آنها آشنا می شویم. به این خط دقت کنید: <script language=”JavaScript” src=””> پارامتر زبان (language) ۱-اولین پارامتری که به چشم می خورد، زبان است. اسکریپت، یک زبان عمومی است که انواع و اقسامی دارد. یکی از […]

ادامه مطلب
انواع تگ ها
انواع تگ ها در جاوا اسکریپت

انواع تگ ها در جاوا اسکریپت : ۱- تگ ساده. بعضی از انواع تگ، یک قسمتی هستند؛ مانند تگ خط (لاین) =<hr> ۲-تگ مرگب. تگهایی که از دو قسمت شروع و پایان، ساخته شده اند؛ مانند تگ خط و متن =<font></font>اکثر تگها، به این شکل هستند. این نوع تگ هم به دو دسته تقسیم میشود. […]

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید