مزایای jQuery over flash برای طراحی وب

مزایای jQuery over flash برای طراحی وب

وقتی که ما در انواع مختلف وب سایت ها در وب نگاه می کنیم، بیشتر به وب سایت های طراحی شده با استفاده از تکنولوژی فلش جذب می شود.(jQuery over flash)

دلایل بسیار ساده برای درک تجربیات بصری و جذاب و تعاملی. هیچ بحثی وجود ندارد که استفاده از فلاش در بسیاری از وبسایتها برخی از تجارب بصری خیره کننده و روش های خلاقانه تعامل کاربر را که هر یک از فن آوری های طراحی مانند (X) HTML و CSS است، ارائه می دهد. در نمایش دادن بازی های تعاملی، گرافیک بالا پایان و خلق و خوی بسیار خلاق برای صنعت تبلیغات فلش مفید است، اما در بیشتر موارد فلش بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد و یا همان اثرات را می توان به راحتی با استفاده از فن آوری های مانند جی کوئری به دست آورد.

بنابراین بیایید بحث کنیم که مزایای اصلی استفاده از jQuery بر روی فلش چیست؟

مزایای جستجوگرها – همانطور که جی کوئری تعاملی صفحات HTML موجود را اضافه می کند، دیدگاه سایت از نظر رتبه بندی موتورهای جستجو را مختل نمی کند. موتورهای جستجوگر اخیرا فلش بسیار بهتر از آن هستند، آن ها محتوای متن نوشته شده در فایل های .SWF را خالی می کنند، اما هنوز هیچ راهی به عنوان SEO به عنوان jQuery نیست.

بنابراین اگر می خواهید عناصر ناوبری خیالی یا گالری ها را بخواهید، بهتر است از jQuery به عنوان تکنولوژی استفاده کنید.

اندازه عناصر طراحی – از لحاظ اندازه فایل ها فایل های جی کوئری کوچکتر هستند، بنابراین آنچه در آن است بهبود کامل تجربه کاربر با بارگذاری سایت سریع تر در بسیاری از مرورگرها است.

علاوه بر این اکنون گوگل مدت زمان بارگذاری سایت را به عنوان یک عامل در نظر گرفتن رتبه بندی این موضوع بسیار مهم است در طراحی وب است که نمیتوان آن را نادیده گرفت.

آسان به کد

جی کوئری یک تکنولوژی منبع باز است بنابراین بسیاری از منابع در خالص و همچنین انواع مختلف اثرات انیمیشن، کدهای به راحتی در دسترس هستند که طراحان می توانند در پروژه های طراحی و تحویل در زمان هیچ پیگیری و پیاده سازی.

فلش نیاز به یک منحنی یادگیری بالاتر دارد و نیاز به طراحان دارد که مهارت های برنامه نویسی بالا در نرم افزار فلش داشته باشد.

نمایش کاربر

همچنین گاهی اوقات مجموعه ای از کاربران وجود دارد که نمی خواهند از یک وب سایت فلش دیدن کنند، اغلب برای زمان بارگیری، اگر اتصال آهسته باشد. بنابراین برای تمام بخش های کاربران در وب بهتر است در jQuery طراحی شود. علاوه بر این، بسیاری از مردم تمایل دارند از دکمه ناوبری که در هنگام استفاده از فلش بیشتر حذف می شود، استفاده شود.

بنابراین در حالی که فلاش ظرفیت بیشتری برای افزایش انیمیشن وب سایت در سطوح خلاقانه بالاتری دارد، اما بهتر است از jQuery در بیشتر پروژه های وب طراحی شده باشد که در آن اکثر نیازهای انیمیشن را می توان با استفاده از jQuery over flash انجام داد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!