قالب جی کوئری در مقابل قالب های استاتیک

قالب جی کوئری و قالب های استاتیک

همانطور که صنعت توسعه وب به سرعت و بدون درنگ پیشرفت می کند، دیر یا زود ما درباره خلاقیت های گذشته خود را فراموش می کنیم و سعی می کنیم تکنولوژی های نوآورانه را برای تجربه بهتر تجربه کنیم.

امروزه، زمانی که دینامیک و عمل زنده روند گرایشهای رایج در طراحی وب را تجربه کرده اند، ما دیگر به وب سایت های استاتیک علاقه مند نیستیم، ما می خواهیم صفحات تعاملی زنده ایجاد کنیم تا با هم رقابت کنیم.

به غیر از فناوری شناخته شده فلش، یک راه دیگر برای ایجاد وب سایت با عناصر پویا وجود دارد – jQuery. این یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که براساس همکاری HTML و جاوا اسکریپت است که دسترسی آسان به عناصر DOM (DOM برای مدل Object Document) را فراهم می کند.

این روزها jQuery در میان تمام مدیران وب بسیار محبوب شده است و سایت های استاتیک دیگر انتخابشان نیستند.

علاوه بر این، حتی قالب های وب سایت استاتیک نیز از محبوبیت برخوردار نیست، به طوری که اگر شما مشتریان خود را برای انتخاب بین طرح های جی کوئری و استاتیک پیشنهاد می دهید، آنها قطعا jQuery را انتخاب خواهند کرد. چرا؟ بیایید روشن کنیم.

  1. طراحی

اولین دلیل اینکه وبسایت ها ترجیح می دهند قالب های jQuery را ترجیح دهند، طراحی زنده و پویای آنها است. در چنین پس زمینه قالب های استاتیک ظاهری خسته و ناپایدار است.

  1. سهولت در استفاده

قالب های جی کوئری به عنوان بسیاری از تلاش های شما برای ایجاد یک وب سایت به عنوان قالب های وب سایت ایستا نیازمند هستند، اما ارائه بصری بسیار جذاب و چشمگیر را فراهم می کند.

پس چرا طراحی معمولی استاتیک را انتخاب می کنید اگر بتوانید وب سایت جی کوئری پویای خود را با کمترین تلاش و نه گورو توسعه وب راه اندازی کنید؟

 

  1. سازگاری

قالب جی کوئری، بر خلاف آن استاتیک، سازگار با مرورگر است و به این معنی است که یک وب سایت که بر پایه آنها ایجاد شده است، به درستی در مرورگرهایی که بیننده ممکن است استفاده کند، به درستی مشاهده می شود.

بنابراین شما مجبور نیستید نگران باشید که بعضی از کاربران ممکن است سایت شما را به همان شیوه ای که می خواهید مشاهده نکنند. این یک مزیت مهمی است که به شمار می آید تعدادی از مرورگرهایی که امروزه استفاده می شوند توسط مرورگرهای وب است.

  1. پلاگین ها

قالب های وب سایت های استاتیک، به دلایلی از قالب های jQuery که به پلاگین های مختلفی برای بهبود و ارتقاء ارائه وب سایت شما کمک می کنند، برای وب سایت شما توسعه و توسعه می کند. امروزه بسیاری از افزودنیهای جی کوئری وجود دارد که می توانید به طور کامل کار خود را به سایت خود متصل کنید.

  1. برنامه نویسی را پاک کنید

قالب های jQuery با کدگذاری معتبر XHTML و CSS متمایز است که مطابق با استانداردهای W3C انجام می شود، بنابراین شما هیچ مشکلی در کار با سایت شما نخواهید داشت.

  1. جاوا اسکریپت لازم نیست

به رغم این واقعیت که jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است، وب سایت شما بر اساس هر قالب jQuery ساخته نمی شود و به آن بستگی ندارد. حتی اگر جاوا اسکریپت غیرفعال باشد، صفحات وب سایت شما به درستی بارگذاری خواهد شد و همچنان قابل استفاده خواهد بود.

  1. به روز رسانی آسان

برای ویرایش وب سایت شما با jQuery ساخته شده، شما فقط نیاز به تغییرات لازم در فایل .html دارید. بنابراین، حتی اگر شما برای توسعه سایت های تازه کار هستید، هیچ مشکلی در ویرایش و به روز رسانی وب سایت شما وجود نخواهد داشت.

حتی اگر شما بعضی از موانع را تجربه کنید، مجموعه ای مناسب از کتابچه راهنمای موجود در وب موجود برای همه وجود دارد.

  1. بارگذاری سریع

ما می دانیم که وب سایت های استاتیک زمان زیادی برای بارگیری ندارند، اما همانند جی کوئری است. تفاوت این است که جی کوئری دارای عناصر پویا است و بسیار بازدید کننده سایت شما را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد، اما بارها بسیار سریع است که می تواند شما و بینندگان را خوشحال کند.

همانطور که می بینید، بسیاری از مزایای استفاده از تکنولوژی جی کوئری وجود دارد. بنابراین قطعا دلیل استفاده از قالب وب سایت جی کوئری به جای آن استاتیک است زیرا وبسایت شما را به عنوان روزنامه ای با ظرافت و شیک ارائه می دهد که با حداقل تلاش، اما حداکثر کارایی ایجاد شده است.

اگر شما در حال حاضر الهام بخش هستید و می خواهید از مزایای قالب های جی کوئری با چشمان خود لذت ببرید، ما از شما می خواهیم فورا قالب های جی کوئری مناسب را جمع آوری کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!