jQuery

jQuery

jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که از ابزارهای آماده استفاده می شود – به این معنی که از قبل نوشته شده است جاوا اسکریپت، آماده برای شما برای کار در صفحات وب خود را. در اینجا، شما یک تور هدایت از آنچه که جی کوئری بسیار محبوب است.

jQuery متخصص در اجازه دادن به انتخاب عناصر در یک صفحه است و این کار بهتر از هر کتابخانه جاوا اسکریپت است. شما خواهید دید که چگونه مجموعه ای از عناصر پیچیده در jQuery ایجاد می شود، بنابراین شما می توانید همزمان چند عنصر را اداره کنید.

شما خواهید دید که چگونه با تغییر ظاهر، سبک، دید، متن و حتی HTML خود، مجموعه ای از عناصر پیچیده را مدیریت کنید.

jQuery همچنین همراه با توابع فوق العاده قدرتمند و کاربردی، مانند توابع است که به شما اجازه می دهد تعیین کنید که کدام مرورگر کاربر و چه قابلیت های آن، بسته بندی شده است. jQuery بسیاری از توابع مفید را فراهم می کند و شما نگاهی به بهترین آنهایی که در اینجا.

jQuery برای اثرات بصری آن است که شامل دستمال مخصوص به صورت تصویر است که در آن یک ورق رنگی بر روی یک عنصر محو می شود و در آن عنصر و پس زمینه آن از بین می رود. در اینجا شما خواهید دید که شما می توانید با این نوع از اثرات را انجام دهید.

کتابخانه جی کوئری پس از طوفان دنیای توسعه فضای مجازی را گرفته است. دستورالعمل مرده آن ساده، حتی وظایف یک بار پیچیده را بسیار ساده و لذت بخش می کند .

بسیاری از توسعه دهندگان با ظرافت و وضوح آن به سرعت گمراه شده اند. اگر شما شروع به استفاده از کتابخانه کرده اید، قبلا تجربه های غنی و تعاملی را برای پروژه های خود اضافه کرده اید.

شروع به کار آسان است، اما همانطور که در مورد بسیاری از ابزارهایی که ما برای توسعه وبسایت استفاده می کنیم، می توانیم ماهها یا حتی سال ها طول بکشد تا بتوانیم عرض و عمق کتابخانه جی کوئری را کاملا درک کنیم.

این کتابخانه پر از ویژگیهایی است که شما هرگز نمیتوانید آن را بخواهید. هنگامی که در مورد آنها می دانید، آنها به طرز چشمگیری می توانند چگونگی روبرو شدن با مشکلات شما را برای حل و فصل تغییر دهید.

ویدجت های جی کوئری که کنترل های مردمی هستند که می توانید در صفحات وب خود مانند تقویم ها، کنترل های آکاردئون (که به شما اجازه می دهد صفحات اضافی محتویات خود را باز کنید)، لغزنده ها، زبانه ها و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید.

ویدجت های جی کوئری به نظر جلا، حرفه ای و جی کوئری آنها را در مورد هر هدفی که می توانید در هر صفحهای وب فکر کنید، فراهم می کند.

در نهایت، البته، آژاکس است. ویژگی های جی کوئری به چند دسته ساده  تقسیم می شوند: قابلیت اصلی، انتخاب، دستکاری، تراست، CSS، ویژگی ها، رویدادها، جلوه ها، آژاکس و خدمات است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!