اهمیت کد معتبر HTML

اهمیت کد معتبر HTML

اهمیت کد معتبر HTML

کد معتبر HTML بسیار مهم است، زیرا به دسترسی به پلت فرم و بازار عامل کاربر مانند گوشی های هوشمند، رایانه های قرص، مرورگر Android و موارد دیگر کمک می کند. همچنین کمک می کند تا حرفه ای بودن و تمرین خوب، اشکال زدایی و اثبات آینده را نشان دهد.

زبان ها و قوانین

صفحات وب به زبان HTML نوشته شده و نسخه فعلی html است. هر زبان دارای نحو خاصی است و بنابراین هر سندی که در زبان HTML نوشته شده است، باید قوانین رسمی خود را دنبال کند.

قوانین تعیین کننده نحوه استفاده از نحو را مشخص می کنند، چه دستور زبان را می توان در آن نوشته و چگونگی هماهنگ شدن آن با یکدیگر. به عنوان مثال، شما همیشه یک صفحه وب را با تگ HTML باز کنید و با تگ htmlتان پایان دهید.

بین این برچسب ها برچسب سر و برچسب بدن است. برچسب بدن به دنبال برچسب سر می آید.این قوانین همچنین مشخص می کند که چگونه نحوهای مشخص کار می کنند و نباید کار کنند. در لیست htmlشما از یک آیتم بلوک سطح مانند یک برچسب “<div>” به عنوان یک آیتم لیست استفاده می کنید.

کد HTML معتبر چیست؟

کد معتبر کد HTML است که زیر این قوانین تعیین شده توسط W3C نامیده می شود “کد معتبر”. این به این دلیل است که کد به درستی فرمت شده است، بر اساس استانداردهای ایجاد شده توسط کنسرسیوم جهانی وب (W3C).

هر کدی که به درستی فرمت نشده است، کد نامعتبر دوبله است. کد نادرست می تواند یک نتیجه از اشتباهات تایپ یا کد html است که یکبار معتبر بود اما اکنون منسوخ شده است. به عنوان مثال برچسب “<b>” برای bold دارای نامعتبر است و توسط برچسب “<strong>” جایگزین شده است.

چرا باید به عنوان یک طراح کد خود را تأیید کنید؟

دلایل اصلی طراحان باید به شدت تشویق شوند که کد خود را بررسی و از خدمات اعتبار سنجی مانند ابزار اعتبار سنجی HTML W3C خود برای دلایل دسترسی استفاده کنند.ب

ا ورود مرورگرهای وب در رایانه های لوحی، تلفن های هوشمند، کنسول های بازی و تلویزیون، تقریبا غیرممکن است که پیش بینی کنید که وب سایت شما چگونه مشاهده خواهد شد.

هر HTML نادرست می تواند یک خطا در مرورگر ایجاد کند یا مانع از اینکه سند شما در یک مرورگر خاص کار کند. این کار مخاطبان شما را تبدیل خواهد کرد.

به عنوان مثال، اگر شما قصد دارید یک کمپین رسانه های اجتماعی را اجرا کنید و برنامه ای برای اجرای داستان در Digg داشته باشید، اکثر کاربران Digg از Safari یا Firefox استفاده می کنند.

اگر وب سایت شما به دلیل کد بد یا قالب بندی CSS ضعیف به درستی بارگذاری نشود، داستان شما هیچ توجهی به شما نخواهد کرد و از توان بالقوه صدها لینک سرچشنده آلی خودداری خواهید کرد.

کد معتبر به سادگی قابل پیش بینی است و زندگی را برای مرورگرهای اینترنت و تکنیک های کمک رسانی ساده تر می کند تا وب سایت ها و محتوای آنها را به صورت قابل دسترس ارائه دهند.

دلایل دیگر برای تأیید کد HTML خود

 اعتبار سنجی نشانه ای از حرفه ای بودن است

 امروز گواهینامه های حرفه ای وب برای استانداردهای NVQ و مدارک مربوط به کامپیوتر و فناوری اطلاعات کمی وجود دارد. بسیاری از طراحان وب تا کنون باید خودشان را یاد بگیرند. طراحان با تجربه می توانند در ایجاد محتوای وب با استفاده از نشانه گذاری به خوبی شکل بگیرند.

اعتبار سنجی پس از آن می تواند به عنوان یک چک سریع برای تعیین اینکه آیا کد کار تمیز یک نویسنده HTML چاشنی و یا به سرعت سوپ تگ هک شده است استفاده می شود. اعتبار سنجی می تواند شما را به عنوان طراح جدا از دیگران و به عنوان حرفه ای استخدام کند.

 اعتبارسنجی به آموزش شیوه های خوب کمک می کند.

بسیاری از متخصصان از همان ابتدا وب و HTML و CSS را در اختیار دارند و از این قاعده استفاده می کنند. مبتدیان و دانشآموزان ابزارهای بررسی خودکار را در اشتباهات اشتباه تعیین می کنند و مقدمه خوبی برای مفاهیم پیچیده تر و پیچیده تر کیفیت مانند دسترسی دارند.

 اعتبار به عنوان یک ابزار اشکال زدایی

در حالی که بسیاری از مرورگرهای معاصر وب به طور فزاینده ای از تجزیه حتی بدترین برچسب “سوپ برچسب” html، برخی از خطاها همیشه پیدا نشد. اغلب، نرم افزارهای مختلف در سیستم عامل های مختلف، چنین اشتباهاتی را به آسانی انجام نمی دهند.

با استفاده از نشانه گذاری های استاندارد و صفحات سبک شانس بسیار بیشتری برای داشتن وب سایت و وب سایت شما را در تمامی سیستم عامل ها و عامل کاربر فراهم می کند. د

ر واقع، اکثر توسعه دهندگان ایجاد برنامه های وب می دانند که اسکریپت قابل اعتماد نیاز به سند دارد که توسط کاربر عامل ها بدون هیچ گونه خطای غیرمنتظره تجزیه می شود و مطمئن خواهد شد که نشانه گذاری و CSS آنها قبل از ایجاد یک لایه تعاملی ثروتمند، مورد تایید قرار می گیرد

تأیید اعتبار به عنوان یک بررسی کیفی در آینده

 چک کردن اینکه صفحه به درستی در چندین مرورگر وب معاصر به درستی نمایش داده می شود ممکن است یک بیمه مناسب باشد که صفحه امروز کار کند، اما این تضمین نمی کند که فردا کار خواهد کرد. مرورگرهای اینترنتی تغییر می کنند و نسخه های جدید همیشه ظاهر می شوند.

همه کسانی که به وب دسترسی دارند از یک مرورگر متفاوت که قدیمی تر یا جدیدتر از نسخه شما است استفاده می کنند.

 

پست مرتبط
مزایای CSS
مزایای CSS

مانند بسیاری از طراحان وب دیگر، من شروع به ساخت صفحات وب با استفاده از ابزارهای گرافیکی کردم و شگفتی های جداول را برای طرح کشف کردم بدون آنکه کسی به من بگوید که از آنها استفاده کند. از آنجا که مرورگر پشتیبانی از CSS بهتر از آن است که مورد استفاده قرار گرفته است، […]

ادامه مطلب
css
فواید css و آنچه باید درباره آن بدانید

وقتی وب سایت های اینترنتی شروع به ارائه محتوا کردند، همیشه روی صفحه نمایش کامپیوتر بود. سپس می توان یک کد HTML ایجاد کرد که محتویات آن را شامل می شود که شامل کد هایی است که از ویژگی های صفحه نمایش مراقبت می کند.با مات همراه باشید تا فواید css را بررسی کنیم. بنابراین شما […]

ادامه مطلب
HTML
توسعه HTML5

توسعه HTML5 تلاش مداوم یک کنسرسیوم از بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار و دیگر گروه های صنعت علاقه مند برای به روز رسانی و تجدید نظر در زبان نشانه گذاری بیش از حد (HTML)، که زبان اصلی در قلب وب جهان گستر است. گروه کار فناوری کاربرد وب Hypertext (WHATWG) در سال ۲۰۰۴ کار […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید