HTMLچگونه کار می کند؟

HTMLچگونه کار می کند؟

HTML یک زبان نشانه گذاری مبتنی بر SGML بسیار پیچیده است که برای ایجاد اسناد hypermedia استفاده می شود.

اسناد اچ تی ام ال از برچسب ها برای مشخص کردن قالب بندی یا اطلاعات ساختاری استفاده می کنند. HTML، که برای زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language است، زبان اصلی است که برای ایجاد یک صفحه اچ تی ام ال استفاده می شود.

یک صفحه وب میتواند به شما در دستیابی به مشتریان جدید کمک کند و یک رسانه تبلیغاتی است. HTML از تگ های سند برای توضیح ظاهر بصری یک صفحه HTML استفاده می کند یا به مرورگر خود نشان می دهد چه چیزی باید نمایش دهد و چگونه باید آن را نمایش دهد.

این اسناد صفحات وب نامیده می شوند در قالب متن ذخیره می شوند. آنها می توانند بخوانند و به عنوان صفحات وب در هر مرورگر اینترنتی مانند اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده شوند که از برچسب ها برای تفسیر محتوای صفحه استفاده می کنند.

عناصر و برچسب ها در یک صفحه HTML

صفحات نوشته شده در HTML باید تگ HTML را به عنوان اولین خط کد داشته باشند. صفحه خوبی نوشته شده هر دو برچسب باز و بسته است. هنگامی که برچسب باز است نوشته شده است

<HTML>

the closing tag is written

</HTML>

با / نماد قبل از اچ تی ام ال . بعد، آن را دنبال می کند و حاوی HEAD و BODY است. HEAD حاوی اطلاعاتی در مورد سند، مانند عنوان و کلمات کلیدی آن است، در حالی که BODY حاوی محتوای واقعی سند است که شامل عناصر سطح بلوک و عناصر درون خطی مانند متن، تصاویر، جداول، فرم ها، اسکریپت ها و غیره می باشد. بنابراین یک صفحه ساده نوشته شده در HTML خواهد بود:

 

<HTML>

 <HEAD>

<TITLE>This is my first web page</TITLE>

 </HEAD>

 <BODY> Main heading A paragraph </BODY>

 </HTML>

در مثال بالا، تگ HTML به عنوان نوع HTML به یک مرورگر وب توصیف می کند. برچسب HEAD که شامل عنوان صفحه نیز شامل متا تگ ها و چند عنصر اچ تی ام ال دیگر است. برچسب BODY قسمت اصلی سند است و برچسب عنوان را شامل می شود و آن را اعلام می کند<h1>و برچسب پاراگراف جدید.

برچسب های ویژه با براکت های زاویه ای برای نشان دادن قالب بندی یا ساختار اطلاعات در یک صفحه وب استفاده می شود. مرورگرهای وب مفسران زبان اچ تی ام ال هستند. وقتی مرورگر اینترنتی مانند Internet Explorer یک فایل «.html» باز می کند، تمام برچسب ها را می خواند و سپس تفسیر خود را از صفحه نمایش می دهد.

 

لینک های Hypertext

 

مهمترین جنبه اسناد HTML این است که اجازه می دهد تا متن فوق را به شبکه متصل کنیم. یک تگ لنگر ‘

 

<a target=”_new” rel=”nofollow” href=”document.html”>some text</a>

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!