طراحی وب و HTML

برای طراحی وب از HTML استفاده کنید

HTML مخفف زبان نشانه گذاری Hyper Text است. طراحی وب سایت با کمک HTML باعث پردازش ساده و به اشتراک گذاری وب سایت می شود. این بدون در نظر گرفتن سیستم عامل و یا پلت فرم کامپیوتر و نوع ابزار استفاده می شود.

برای ساخت وب سایت کاربر پسند و در دسترس، کد معتبر HTML باید استفاده شود. هر پایگاه وب HTML باید مطابق با مجموعه ای از قوانین تعیین شده توسط کنسرسیوم جهانی وب باشد. این قوانین چهار جنبه را شرح می دهد.

  1. عناصر مورد استفاده
  2. صفات این عناصر
  3. ساختار سند HTML
  4. نحو سند HTML

 

به روز رسانی منظم طراحی وب اچ تی ام ال وجود دارد، اما این به قوانین تغییر می کند. قوانین تغییر یافته در اسناد به نام Definition Type نامیده می شوند. در طراحی وب سایت HTML، هر صفحه وب دارای اطلاعاتی است که وابسته به DTD مورد استفاده است.

اولین عنصر از هر صفحه وب DTD است و در بالای صفحه وب نشان داده شده است. وب سایت طراحی وب اچ تی ام ال اجازه می دهد تا آخرین مرورگر ها برای تغییر محتوای ماهیت خود را با استفاده از نسخه اچ تی ام ال تغییر دهند.

وب سایت اچ تی ام ال طراحی شده به راحتی در برابر 3 نوع DTD Expert متخصصین برای طراحی وب HTML مورد نیاز است. این نیاز به تمرین و مهارت زیادی دارد.

طراحی وب سایت اچ تی ام ال معمولا زمان دانلود وب سایت را در نظر می گیرد. چند بخش یا جدول در این نوع طراحی وب جاسازی شده است. تصاویر جاسازی شده ساده هستند، اما نظرات ناخواسته و یا بخش های اضافی دلسرد می شوند.

اندازه تصویر را می توان با حذف لایه های ناخواسته یا پنهان تنظیم کرد.

سفارشی کردن اندازه ها در مورد طراحی اچ تی ام ال بسیار آسان است. زمان بارگیری نیز می تواند به شدت کاهش یابد. در اچ تی ام ال عناصر طراحی با توجه به ویژگی ها و بخش هایی که بر اساس راحتی کاربر نامیده می شوند، نامگذاری می شوند.

این باعث می شود که روند طراحی وب بسیار ساده باشد.

می توانید از “محصول من” یا عنوان مورد برای نام تصویر به جای نام آن به عنوان تصویر-1 استفاده کنید. این نه تنها در تعبیه تصویر بر روی وب سایت کمک می کند بلکه در جذب رتبه وب سایت URL در لیست موتورهای جستجو کمک می کند.

HTML یکی از قدیمی ترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت است. حداقل چهار نسخه HTML در بازار وجود دارد. قبل از قرار دادن سفارش با هر طراح وب بررسی کنید که آیا پرسنل فنی که توسط وی کار می کنند متخصص در  اچ تی ام ال هستند.

اگر شرکت با دانش HTML کامل نیست، نمی توانید انتظار داشته باشید که آنها با زبان های دیگر کامل باشند، زیرا دانش HTML به مبانی دیگر زبان های برنامه نویسی بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!