عملکرد HTML

عملکرد HTML

HTML، که برای زبان نشانه گذاری Hypertext مخفف است، باید در هنگام ایجاد صفحات وب اجرا شود. این به این دلیل است که از طریق HTML است که شما قادر خواهید بود عناصر اساسی یک صفحه وب را برای ساختن زبان برنامه نویسی پیچیده تر مانند جاوا اسکریپت بتوانید عناصر ضروری را کنترل کنید.

در هنگام برخورد با سایت های ساده، شما می توانید از HTML برای کدگذاری وب سایت کامل استفاده کنید. با این حال، هنگام برخورد با سایت های پیچیده، ممکن است مجبور شوید زبان های دیگر را با اچ تی ام ال ترکیب کنید تا بتوانید آنچه را که نیاز دارید را بدست آورید، در این صورت کدگذاری وب سایت است.

همانطور که قبلا گفته شد، زبان نشانه گذاری متن فوق نیز به عنوان اچ تی ام ال شناخته شده است که زبان اصلی نشانه گذاری در صفحات وب است. HTML متشکل از عناصر مختلفی است که شناخته شده هستند بنیاد ساختمان برای هر صفحه وب است.

هنگامی که به زبان استفاده شده با HTML مربوط می شود، اساسا شامل برچسب ها و عناصر HTML است که درون محدوده های زاویه ای قرار دارند و مثال خوبی () درون محتوای صفحه وب قرار دارد.

هنگامی که به تگ های HTML می آید، آنها را به راحتی متوجه خواهید شد زیرا آنها باید در جفت ها مانند “” و “” ارائه شوند. با این توضیح می توان گفت که تگ هایی که معمولا به عنوان عناصر خالی شناخته می شوند که در () دیده نمی شوند.

تگ های زوج نامهای مختلفی دارند که اول آن تگ شروع است و دوم آن به عنوان تگ پایان نامیده می شود. برچسب شروع نیز به عنوان یک برچسب باز شناخته می شود و تگ پایان نیز می تواند به عنوان یک تگ بسته تعریف شود.

همانطور که در حال تلاش برای قرار دادن تگ ها در اچ تی ام ال خود هستید، طراحان وب آگاه هستند که می توانند متون، تگ ها، نظرات و هر نوع محتوای دیگر را که به صورت متنی هستند قرار دهید.

هنگامی که HTML خود را در هر صفحه وب قرار می دهید، به یک مرورگر وب نیاز دارید که بسیار مفید است زیرا هدف اصلی آن خواندن اسناد HTML است و همچنین این اسناد را تبدیل کرده و صفحات وب قابل مشاهده آنها را تبدیل می کند.

نمایش این تگ های HTML در عملکرد مرورگر نیست، اما آنچه در آن است استفاده از برچسب های اچ تی ام ال برای درک محتوای موجود در یک صفحه خاص است.

یکی دیگر از توابع یا نقش اصلی HTML این است که امکان ایجاد تصاویر و اشیاء در آن و سپس استفاده از آن برای ساخت فرم های تعاملی فراهم شود. HTML نیز برای ایجاد اسناد به خوبی طراحی شده است که با اشاره به معانی پیشگفتار در هنگام برخورد با متون مانند عنوان، لینک، نقل قول و چیزهای مختلف، ایجاد می شود.

این قابلیت به اسکریپت های ورودی زبان های مختلف مانند جاوا اسکریپت است که پس از آن تعیین می کند که چگونه صفحات وب HTML کار می کنند. مرورگرهای وب همچنین به منظور توصیف یک طرح بندی متن و همچنین سایر مواد دیگر از صفحات سبک آبشار استفاده می کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!