HTML به وردپرس

محدودیت های HTML

– فقط صفحات وب استاتیک را می توان با استفاده از HTML ایجاد کرد. محدوده حداقل برای تعامل با کاربر وجود دارد و از این رو تجربه مرور وب سایت لذت بخش نیست.

– محتویات صفحات وب را نمی توان با سهولت تغییر داد و هر بار که یک کاربر باید به یک طراح وب وابسته باشد تا نیاز به اضافه کردن صفحات جدید، آیتم ها و محتویات منو داشته باشد.

– با توجه به عدم دسترسی به قالب های HTML، برای تغییر ظاهر و احساس وب سایت، زمان زیادی باید سرمایه گذاری شود. این همانند ایجاد یک صفحه وب جدید از ابتدا است.

وردپرس ارائه می دهد ویژگی هایی که HTML نمی کند. بنابراین، در این دنیای رقابتی با زلزله های وب سایت ها، عاقلانه است که از دیگران برتر شوید، از HTML به WordPress بروید و از حداکثر مزایای استفاده کنید.

ویژگی های وردپرس

– صفحات وب پویا شامل فرم های ورود، بازخورد کاربر و توصیفات می تواند به راحتی به وب سایت وردپرس یکپارچه شده است. مزایای اضافه شده مانند پلاگین سفارشی شبکه اجتماعی، گالری تصویر و محتوا و وب سایت های پاسخگو را می توان ساخته است.

مدیریت پیشرفته مدیریت کاربر و مدیریت مدیریت اجازه می دهد تا چند کاربر برای مدیریت وب سایت و از این رو ارائه می دهد توزیع مناسب از کار است.

– ویژگی های جدید و محتوا را می توان با سهولت در هر نقطه از زمان اضافه شده است. تکنیک کشیدن و رها کردن آسان حتی برای کسانی که دارای دانش فنی کم هستند راحت تر می شود.

– نگاه کامل و احساس وب سایت را می توان در عرض چند دقیقه تغییر داد. انجمن وردپرس وسیع نیز می تواند طیف گسترده ای از پسوند ها و قالب ها را برای هر وب سایت آسان تر کند.

HTML به وردپرس

ارزشمند است که توجه داشته باشید که به دلیل ویژگی های متعدد ارائه شده توسط وردپرس، آن را به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا در اینترنت و آسان ترین سیستم مدیریت محتوا مورد استفاده قرار می گیرد. این جامعه غنی از افزونه ها، قالب ها، راهنماها و داوطلبان کمک می کند تا هر گونه مسائل مربوط به وب سایت وردپرس را رفع کنید.

اکنون، یک کلمه احتیاط برای کسانی که قبلا از مهاجرت از HTML به WordPress فکر کرده اند، ارائه دهندگان خدمات متعدد وجود دارد. بنابراین در حالی که انتخاب مناسب برای فرآیند تبدیل، شانس گمراه شدن یا غرق شدن وجود دارد. از ویژگی های زیر در بسته خود مراقبت کنید تا یک ایده بهتر را در مورد آنها ترجیح دهید:

– W3C معتبر، موتورهای جستجوگر وب سایت های دوستانه و پویا

– تست های سازگاری با مرورگرهای با کیفیت بالا

– 100٪ رضایت مشتری در قیمت های مقرون به صرفه

– پشتیبانی 24 ساعته و نگهداری

– کار شفاف با زمان پاسخ سریع

– دامنه انعطاف پذیری و تغییرات احتمالی در آینده

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!