Google AdWords

راهنمای گوگل AdWords

آیا به گوگل راهنمای مناسب گوگل نیاز دارید؟ در اینجا من به شما برخی از راهنمایی های گوگل AdWords خوش آمدید که در طول زمان بازاریابی اینترنت من آموختم. اگر شما برخی از این اسرار Google AdWords را اعمال کنید، مطمئنا موفقیت بیشتری در PPC خواهید داشت.

تنها با استفاده از برخی از آن راهنمایی های گوگل AdWords من فروش بسیار سریع رفت. بنابراین راهنمای راهنمای گوگل راهنمای من را مطالعه کنید و سودآورتر شوید.

Google AdWords چیست؟

در اینجا یک تعریف کوتاه از Google AdWords وجود دارد:

هنگامی که شما در Google جستجو می کنید، احتمالا لیستی از جعبه ها را در سمت راست خواهید دید. این جعبه ها لینک های حمایت می شوند و تبلیغ کنندگان پرداخت می کنند تا تبلیغات خود را در آنجا قرار دهند.

اما زمانی که کسی بر روی آگهی خود کلیک کند، آنها فقط Google را پرداخت خواهند کرد.

به عنوان یک بازاریاب وابسته / اینترنت، کار شما این است که افراد را به سایت بازاریابی ارسال کنید که در آن هرگونه فروشی که به شما کمک می کند، به شما پرداخت می شود.

هنگامی که آنها به طور فعال اطلاعات خود را در مورد محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین جستجو می کنند، می توانید به مردم برسید و به طور مستقیم به آنچه که شما ارائه می دهید، بازدید کنندگان هدفمند را ارسال کنید.

به همین دلیل مهم است که برخی از اسرار Google AdWords را بدانیم.

برای راه اندازی یک حساب AdWords، به صفحه AdWords بروید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

یک محصول را برای فروش انتخاب کنید

راهنمای Google AdWords در مورد انتخاب یک محصول

بسیاری از شبکه های وابسته و برنامه های مستقل وابسته به اینترنت وجود دارد که به شما امکان می دهد تقریبا همه چیز را که می خواهید ارتقا دهید. برای شروع من یکی از شبکه های وابسته زیر را توصیه می کنم:

فقط از سایت ها بازدید کنید و محصولاتی را که فکر می کنید می توانید تبلیغ کنید جستجو کنید.

پیدا کردن کلمات کلیدی سودمند

برای انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی من توصیه رایگان Google Keyword Tool:

* ارتباط کلید واژه بسیار مهم است! به این معناست که یک کلمه کلیدی فقط خوب است اگر آن مربوط به محصولی که شما تبلیغ می کنید، بلکه به صفحه واقعی که شما تبلیغ می کنید. گوگل شما را با دادن قیمت بالاتر کلیک می کند اگر کلمه کلیدی این معیارها را نداشته باشد.

* همچنین تبلیغاتی با استفاده از کلمات کلیدی که شامل محصولی هستند که شما تبلیغ می کنید بسیار موثر است. شما می توانید از نام محصول یا نام شرکت استفاده کنید.

* اگر “خرید” یا “خرید” را به هر محصول اضافه کنید، این یکی از بالاترین کلمات کلیدی تبدیل خواهد شد که شما خواهد شد.

* همچنین مطمئن شوید که از کلمات کلیدی انفرادی و چندگانه استفاده کنید. این باعث می شود که ترافیک بیشتری نیز کسب شود.

* از کلمات کلیدی خود نیز استفاده کنید. اگر چه این کلمات کلیدی مقدار زیادی از ترافیک را دریافت نمی کند، می توانید با آنها ترافیک با کیفیت بالا دریافت کنید.

ایجاد یک کمپین

* اولین کاری که باید انجام دهید این است که شبکه محتوا را خاموش کنید زیرا اکثر محصولات محتوا را به فروش تبدیل نمی کند.

* بودجه روزانه خود را کمی بالاتر از آنچه که شما به طور معمول تنظیم می کنید تنظیم کنید، زیرا بعید است که گوگل به این حد برسد.

* متن واقعی در آگهی شما باید شامل کلمات کلیدی دقیق موجود در گروه آگهی شما باشد. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مربوط به تبلیغ و محصول شما هستند.

* همچنین گروه های تبلیغاتی را ایجاد کنید. این فقط یک راه برای سازماندهی کلمات کلیدی شماست، اما خیلی کمک می کند. این گروه ها فقط باید مقدار کمی کلمات کلیدی در آن داشته باشند. من نمی توانم بیش از 20 را بگیرم. این روش CTR شما را افزایش می دهد (از طریق نسبت کلیک کنید).

* برای ایجاد گروه های تبلیغاتی بسیار مرتبط، مهم است که کلمات کلیدی خود را با استفاده از روش “مشترک” کلمه کلیدی دسته بندی کنید. اگر تمام کلمات کلیدی حداقل یک کلمه مشترک داشته باشید قادر خواهید بود از این کلمه در adcopy خود (عنوان و توضیحات) استفاده کنید

نوشتن کپی آگهی

کپی آگهی متن در یک آگهی (عنوان و توضیحات) است.

* با استفاده از کلمه مشترک خود را در اکوپیک تا آنجا که امکان پذیر است، اما مهمتر از آن در عنوان استفاده کنید.

* تمرکز بر ارتباط آگهی در صورتی که آگهی شما دقیقا همان کلمات کلیدی را که شخصی در جستجوی شما انجام داده است، نداشته باشد، احتمالا قصد ندارید بر روی آگهی خود کلیک کنید.

* حذف غیر خریداران قیمت را در تبلیغ نشان می دهد و تنها افرادی را جذب می کند که مایل به صرف هزینه هستند.

* استفاده از عبارات تماس به عمل. این به خواننده اطلاع می دهد که آنها باید برخی از اقدامات را در وب سایت انجام دهند که قرار است بازدید کنند.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!