سی اس اس3

سی اس اس3 آیا هنوز هم باید به صورت دستی کد گذاری کنیم؟

عصر طراحی وب سایت با تغییر سی اس اس3 تغییر کرد. سی اس اس 3 توانایی طراحان وب را برای طراحی و محتویات جداگانه به ارمغان آورد، صرفه جویی در کارهای زیادی در قالب بندی و کنترل صفحات وب.

پس از تغییر قالب بندی و قالب بندی وبسایت، یک کار بزرگ انجام گرفت، CSS ساده و مفید بود. فقط تغییر در فایل سی اس اس 3 خود و وب سایت خود را در یک لباس جدید لباس پوشیدن

!CSS3.0

در اینجا آمده استبا معرفی CSS3.0 و آخرین پیشرفت، طراحان وب سایت در حال حاضر با ابزارهایی که قبلا تنها با نرم افزار پیشرفته مانند فتوشاپ و نقاشی مبتنی بر بردار ارائه شده اند، مجهز شده اند.

در حال حاضر بسیار آسان است به اضافه کردن اثرات مانند گوشه های گرد، سایه جعبه، شیب، سایه متن، جعبه چرخش، و غیره با سی اس اس 3، که استفاده می شود ساعت ساعات کار و بارها و بارها استفاده از تصاویر.با این حال، سی اس اس 3 همچنین مشکلاتی را برای طراحان به ارمغان آورده است.

در CSS2.1، مفید بود که خواص را به خاطر بسپارید و از آن در هنگام کدگذاری استفاده کنید. اما CSS3 دارای بیش از 100 ویژگی جدید است که همچنین با بسیاری از پیشوندهای فروشنده.

یک طراح وب مجبور است هر بار در هنگام ایجاد CSS3 به یک کتاب یا مرجع مراجعه کند. این یک درد بزرگ بود و زمانی که برخی از وب سایت ها با ژنراتور CSS3 آمدند، شما می توانید کد خود را برای ملک خاص ایجاد کنید.

این واقعا به طراحان وب کمک کرده است تا صفحات سبک خود را بدون نیاز به خواندن ویژگی های خود ایجاد کنند.چند ژنراتور پیشرفته CSS3 وجود دارد که می تواند کل جدول CSS3 کامل را در عرض چند دقیقه ایجاد کند که همگی در یک حرکت هستند.

در حال حاضر به عنوان یک طراح وب سایت، نیازی به ادامه کپی کردن و لمس کردن کد یک ملک تک یک به یک برای تولید تنها یک سبک نیست.ژنراتور CSS3 خوب اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از خواص متعدد به هر عنصر سبک و پیش نمایش آن را در زمان واقعی است.

شما نیازی به وارد کردن مقادیر با صفحه کلید ندارید، لغزنده هایی که به راحتی قرار داده شده اند که برای شما مفید هستند. شما حتی لازم نیست که کد رنگ hex را به خاطر بسپارید، وقتی یک رنگ مناسب برای سبک خود انتخاب میکنید، یک جعبه جمع کننده رنگ ظاهر می شود.

با استفاده از ژنراتور CSS3، می توانید خواص اساسی و محبوب CSS2.1 و همچنین ویژگی های جامع CSS3 را اعمال کنید.شما لازم نیست که زمانی که اولین سبک خود را آماده است متوقف شود، شما می توانید در اضافه کردن سبک و شامل در CSS خود را نگه دارید.

هنگامی که فرم کامل خود را آماده است، می توانید کد خود را دریافت کرده و از آن در وب سایت خود استفاده کنید.ژنراتورهای CSS3 خوب همچنین سبک هایی را که توسط کاربران دیگر ذخیره می شوند را برای طراحانی که نمی خواهند خود را تولید کنند یا زمانی محدود است، ارائه می دهند.

شما می توانید سبک های به اشتراک گذاشته شده توسط طراحان دیگر را انتخاب کنید و آنها را اضافه کنید تا ورق سبک خود را ایجاد کنید. با این کار، شما می توانید جدول سبک خود را در کمتر از پنج دقیقه ایجاد کنید!

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!