آموزش CSS سریع

ساده ترین کار در طراحی وب با CSS (Cascading Style Sheets) یک ظاهر طراحی شده است. هنگامی که شما شروع به یادگیری نحوه استفاده از CSS، شما ممکن است با مقدار مواد برای یادگیری غرق شوید. اگر نگاهی کلی به تصویر کلی داشته باشید، ممکن است بخواهید حرفه خود را تغییر دهید.

اگر به CSS به عنوان یک ترکیب از ماژول ها که کل تصویر را می بینید نگاه می کنیم، پس شما یک حرفه ای جالب و پرطرفدار هستید. ما در این سفر با هم سفر می کنیم. من با شما اسرار یادگیری CSS را که از طریق کل فرایند به من رسیده است به اشتراک می گذارم.

1 : قبل از شروع به یادگیری CSS. درک آنچه CSS است، چرا CSS مهم است، آنچه شما با یادگیری CSS به دست خواهید آورد. داشتن این عوامل در ذهن، شما قادر خواهید بود از CSS قدردانی کنید و هر جنبه ای از آن را با سهولت درک کنید. اصول اولیه جاوا اسکریپت و زبان های برنامه نویسی سمت سرور را بیاموزید.

هنگامی که شما می دانید که آنها چه هستند و استفاده از آنها، شما می دانید چه چیزی از CSS استفاده می کنید و چه CSS قادر نخواهد بود برای شما انجام دهد.

2 : یادگیری و درک HTML و مدل DOM. شما هیچ وقت قادر به استفاده از CSS موثر نخواهید بود اگر شما درک مدل DOM ندارید. با شناخت مناسب از مدل DOM، شما می توانید انتخابگرها را که بخش اصلی بخشی از دو بخش CSS است، به کار ببرید. با دانستن HTML و مدل DOM، yu تقریبا به نصف در یادگیری CSS خواهد بود.

شما هرگز به اشتباه در مورد استفاده از selectors با آن دانش نروید.

3 : در هر سناریوی برنامه، هر قطعه از نحو CSS به دو قسمت تقسیم می شود: انتخاب و اعلامیه. اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع یادگیری برنامه، ساختار نحو را درک کنید. اولین کاری که باید انجام دهید هنگام استفاده از CSS این است که شناسایی کدام بخش HTML از صفحه وب شما تحت تاثیر قرار گیرد.

CSS تحت تاثیر قرارگرفته انتخابگر است، آنچه شما می خواهید تغییر دهید، اعلامیه است. شما می توانید انتخاب های متعدد با یک اعلامیه و یا یک انتخاب با بسیاری از اعلامیه. به عنوان یک مبتدی، عادت به استفاده از تنها یک انتخاب با تمام اعلامیه خود را در یک نقطه است.

همانطور که پیش می روید، می توانید انتخابگرها را هم ترکیب کنید.

4 : هنر یادگیری CSS به دو بخش کلیدی تقسیم می شود: یادگیری برای استفاده از عناصر CSS و بهترین شیوه های CSS. اگر دو حوزه را در یک زمان می گذرانید، احتمالا غرق خواهید شد و مسابقه را رها کنید. با یادگیری عناصر شروع کنید.

هنگامی که شما با استفاده از عناصر راحت هستید، پس از آن می توانید بهترین شیوه ها را برای هر عنصر مطالعه کنید. بهترین روشها در مورد دادن بازدیدکنندگان سایت به هنگام استفاده از سایت خوب شماست.

5 : کل CSS را به ماژول ها متصل کنید. شناسایی تمام زمینه ها در CSS و سپس آنها را به بخش ها تقسیم کنید. نگاهی به بهترین وب سایت های طراحی شده داشته باشید. این به شما یک پیش نمایش دزدکی از آنچه شما نیاز به یادگیری را به من بدهید.

شما همچنین یک سرنخ از آنچه شما نیاز به پوشش و نحوه انجام آن بهتر است. با یک کارشناس مشورت کنید تا شما را از طریق ویژگی های CSS که توسط CSS به دست می آید هدایت کنید و ویژگی های دیگر فناوری های وب را به دست آورید.

یکی از راه های شکست دادن CSS به ماژول ها می تواند باشد: انتخابگرها، طرح بندی، اصلاح متن، تحولات، انتقال، شکل ظاهری و جلوه ها. قبل از اینکه به ماژول بعدی بروید، هر ماژول را برای تکمیل یاد بگیرید.

6 : هنگامی که شما عناصر CSS را به طور کامل آموخته اید، بهترین شیوه ها را بیاموزید. مهمترین بهترین شیوه استفاده از شیوه تنظیم مجدد است. هر مرورگر دارای پیش فرض CSS است که در غیاب هر CSS مورد استفاده قرار می گیرد. بازنشانی CSS به شما یک نتیجه تقریبا خنثی را در مورد مرورگرهای مختلف می دهد.

در مورد اینکه چگونه هر یک از مرورگرهای وب هر عنصر CSS را رندر می کند، یاد بگیرید. به این ترتیب، شما می دانید که چگونه برای رسیدگی به هر گونه اختلاف نظر که ممکن است در برخی از مرورگرها ظاهر می شود.

7 : بازدید از وبلاگ ها و انجمن ها برای یادگیری روند. بهترین راه برای یادگیری هر چیزی این است که از کارشناسان آن را بیاموزید. نگران نباشید کپی کنید و از CSS استفاده کنید که به صورت رایگان برای یادگیری داده شده است. کدها را کپی و کپی کنید و آن را اجرا کنید تا اثرات آن بر روی صفحه وب به ارمغان بیاورد.

بازی کردن با کد برای پیدا کردن تغییرات آن را به ارمغان می آورد. شما قادر به یادگیری و درک بیشتر با استفاده از کدهای که قبلا ایجاد شده است قادر خواهید بود.

8 : همانطور که یاد گرفتید، صفحات را با استفاده از CSS آموخته اید. صفحات را با هر دانش جدید به دست آوردن بهبود بخشید. شما قادر خواهید بود همه چیزهایی را که یاد گرفته اید زمانی که آنرا به خوبی استفاده می کنید نگه دارید.

صفحات وب خود را به دیگران نشان دهید تا بتوانند به شما در بهبود مهارتهای خود کمک کنند. در همه کارهایتان، به یاد داشته باشید که همه چیز را برای کاربر انجام می دهید. نتیجه مهمتر از همه باید بازدید کنندگان سایت باشد.

8 اسرار سریع یادگیری CSS به شما یک راهنما برای شروع می دهد. مدت زمان یادگیری بستگی به اهداف یادگیری شما و اهمیت اهداف شما دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!