چرا CSS برای وب سایت مناسب است

CSS

Cascading Style Sheets (CSS) در HTML در پشت وب سایت شما به عنوان راهی برای کنترل نحوه قرار دادن هر صفحه و عناصر آن به نظر می رسد. به عنوان مثال، شما می توانید از CSS برای ایجاد عنوان در کپی خود یک اندازه استاندارد در کل سایت خود استفاده کنید.

CSS برای چندین سال به طول انجامیده است و توسط تمام مرورگرهای اصلی که امروزه در دسترس هستند، از جمله اینترنت اکسپلورر برای PC و Mac، Firefox، Safari و Opera پشتیبانی می کند.

با استفاده از CSS برای کنترل وب سایت شما مزایای متعددی به شما خواهد داد:

صفحات وب شما را سریعتر می کند

با استفاده از CSS و نوشتن کد HTML خود برای مطابقت با استانداردهای مانند “XHTML Transitional” یا “XHTML Strict” می توانید “زمان رندر” صفحات خود را کاهش دهید. این زمان بین دانلود صفحه و در واقع نمایش آن بر روی صفحه نمایش به بازدید کننده وب سایت شما طول می کشد.

هنگام استفاده از جداول برای طرح بندی – جایگزین سنتی استفاده از CSS – و تگ های فونت برای کنترل چگونگی ظاهر متن در صفحه، مرورگرها قبل از نمایش صفحات کار بیشتری انجام می دهند.

استفاده از CSS و DocType مناسب برای صفحات به این معنی است که مرورگر می داند چه چیزی از کد انتظار دارد و می تواند خیلی سریعتر آن را نمایش دهد.

در عمل، تبدیل به یک طرح CSS مبتنی بر استاندارد در وب سایت یک مشتری، زمان لازم برای نمایش صفحه را تقریبا یک چهارم یک ثانیه کاهش داد. اگر چه این مقدار بسیار کمی از زمان است، بیش از اندازه کافی است تا یک وب سایت احساس کند خیلی سریع و سریع پاسخگو است و به آن کمک می کند تا مشتریان بالقوه خود را به خوبی درک کنید.

باعث می شود وب سایت شما سریعتر به روز شود

به علاوه صفحات شما سریعتر نمایش داده می شوند، CSS باعث می شود تا به روز رسانی های جهانی به وب سایت شما آسان تر شود. بگو، شما یک تغییر جزئی در تصویر شرکت دارید و می خواهید همه عنوان های صفحه خود را از آبی به سبز تغییر دهید.

با استفاده از CSS کنترل عنوان خود را نگاه کنید، به این معنی تغییر رنگ در یک فایل است و کل سایت تغییر را نشان می دهد – یک کار دو دقیقه ای و نه نیاز به ویرایش هر صفحه ای در سایت.

این انعطاف پذیری به شما امکان می دهد تا بیشتر با وب سایت خود کار کنید. آیا می خواهید حمایت خود را از روز قرمز بینی نشان دهید؟ باز هم، یک تغییر فایل می تواند یک بینی قرمز کمی در کنار همه هدر ها قرار دهید، نوشتار قرمز را تغییر دهید و حتی آنها را در یک صورت احمقانه نمایش دهید.

تبدیل آنها به حالت عادی برای روز بعد، یک بار دیگر، تغییر یک فایل واحد است.

خوب برای بهینه سازی موتور جستجو

از آنجا که استفاده از CSS بسیاری از HTML را از صفحات شما حذف می کند به عنوان طرح و ظاهر متن از طریق فایل CSS کنترل می شود، محتوای متن شما بسیار بیشتر در HTML شما برجسته می شود.

به این معنی است که عنکبوت موتور جستجو می تواند به راحتی محتوای متنی شما را پیدا کند و محتوای شما به طور کلی در یک بلوک نمایش داده می شود، نه اینکه به صورت تکه های کمتر قابل خواندن از طریق HTML به کار برده شود.

با استفاده از XHTML صحیح معنایی – یعنی عنوان تگ ها در اطراف سرفصل ها و زیر شاخه ها در کپی خود، و برچسب های جسورانه یا قوی در اطراف محتوا که مایل به برجسته کردن است – به موتورهای جستجو اشاره می کند که کلمات مهم ترین در صفحه است.

این به صفحه کمک می کند تا جستجوهایی را که مطابق با کلمات است که به این ترتیب به عنوان مهم تر هستند مطابقت دهد.

در تصویب قانون تبعیض معلولان کمک می کند

با استفاده از CSS و XHTML خوب، افراد با معلولیت را آسان می کند تا صفحات خود را برای خواندن آسان تغییر دهند. این ممکن است از طریق افزایش یا کاهش اندازه فونت یا خواندن آنها از طریق یک خواننده صفحه باشد.

برنامه نویسی صفحه تمیز که همراه با استفاده از CSS به کار می رود، به این معنی است که خوانندگان روی صفحه به راحتی می توانند از طریق صفحه شما حرکت کنند و مطالب را پیدا کنند و تجربه خوبی برای کاربرانی که دارای آسیب دیدگی هستند را داشته باشند.

استفاده از CSS و XHTML نیز به شما در رعایت قانون قوانین تبعیض جنسیتی بریتانیا در مورد وب سایت های قابل دسترسی کمک می کند. این یک اثر جانبی با ارزش از استفاده از این نوع برنامه نویسی است و زمان توسعه اضافی برای سازگاری ندارد.

در حال دیدن سایت از دستگاه های مختلف کمک می کند

همچنین کمک به خوانندگان صفحه نمایش، استفاده از CSS به معنای دستگاه های جایگزین مانند تلفن های همراه و PDA ها می تواند مطالب شما را به طور موثر و راحت نشان دهد.

اگرچه بازار فعلی در غرب برای مرور وب از طریق تلفنهای همراه کوچک است، اما در حال رشد است و با استفاده از CSS شما می توانید یک وب سایت ایجاد کنید که به راحتی قابل مشاهده است بر روی این دستگاه ها با کمی تلاش بیشتر.

به طوری که بیشتر مردم از آنها استفاده می کنند، سایت خود را برای کار با دستگاه های جاری یا آینده تبدیل خواهد کرد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!