طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

استفاده و مزایای PSD به CSS

استفاده و مزایای PSD به CSS

استفاده و مزایای PSD به CSS

CSS یا جدول سبک آبشار برای توصیف ویژگی های ارائه یک سند نوشته شده در زبان های نشانه مانند HTML یا XHTML استفاده می شود. استفاده اولیه از CSS این است که محتوای سند را از عناصر ارائه سند مانند رنگ، فونت و طرح جدا کند.

چرا نیاز به تفکیک محتوا و ارائه وجود دارد؟ به خوبی می تواند به شما دسترسی بیشتری به محتوای و همچنین انعطاف پذیری بیشتر و کنترل بر عناصر ارائه دهد. CSS همچنین اجازه می دهد چندین صفحه برای به اشتراک گذاری قالب بندی و کاهش پیچیدگی و تکرار در محتوای ساختاری از صفحه وب.

طراحان در ابتدا صفحه وب را طراحی کرده و طرح بالقوه هر صفحه وب را در سند PSD یا فتوشاپ بیرون کشیدند. PSD در طراحی و ویرایش گرافیک کمک می کند. اما در نهایت صفحه وب باید در قالب فرمت زبان یا متن HTML برای مرورگر نوشته شود.

HTML به عنوان بلوک های ساختمان وب سایت نامیده می شود. هنگامی که طراحی تایید شده است، باید در HTML یا XHTML کدگذاری شده باشد که یک نسخه بالاتر از HTML است.

HTML به عنوان بلوک های ساختمان وب سایت نامیده می شود. هنگامی که طراحی تایید شده است، باید در HTML یا XHTML کدگذاری شده باشد که یک نسخه بالاتر از HTML است.

مرورگر وب عموما از برچسب های HTML برای تفسیر و نمایش محتوا استفاده می کند. پس کجا CSS مناسب است؟ خوب قبل از CSS، تمام عناصر ارائه شده یا ویژگی های سند فقط باید در ورقه های علامت گذاری بر روی HTML نوشته شوند.

بنابراین عنوان ها، تراز، پیوندها، لیست ها، فونت ها، رنگ ها، پس زمینه ها، پرده ها و اندازه ها باید به صورت صریح و مکرر درون HTML نوشته شوند. استفاده از CSS به این معنی است که کدنویسی می تواند عناصر ارائه را به جداول جداگانه سبک تبدیل کند که به نوبه خود اجازه می دهد تا ورق علامتگذاری را ساده تر کند.

کل پروسه پیچیده تر می شود. دو نوع تبدیل وجود دارد قبل از اینکه یک صفحه وب در نهایت بارگیری شود و توسط مرورگر نمایش داده شود. اینها PSD به HTML و PSD به CSS هستند.

پست مرتبط
مزایای CSS
مزایای CSS

مانند بسیاری از طراحان وب دیگر، من شروع به ساخت صفحات وب با استفاده از ابزارهای گرافیکی کردم و شگفتی های جداول را برای طرح کشف کردم بدون آنکه کسی به من بگوید که از آنها استفاده کند. از آنجا که مرورگر پشتیبانی از CSS بهتر از آن است که مورد استفاده قرار گرفته است، […]

ادامه مطلب
css
فواید css و آنچه باید درباره آن بدانید

وقتی وب سایت های اینترنتی شروع به ارائه محتوا کردند، همیشه روی صفحه نمایش کامپیوتر بود. سپس می توان یک کد HTML ایجاد کرد که محتویات آن را شامل می شود که شامل کد هایی است که از ویژگی های صفحه نمایش مراقبت می کند.با مات همراه باشید تا فواید css را بررسی کنیم. بنابراین شما […]

ادامه مطلب
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج |هلدینگ کیان تجارت فاوا
چگونگی ایجاد مقالات با کیفیت با Inline CSS

چگونگی ایجاد مقالات با کیفیت با Inline CSS وقتی یک مقاله بنویسید – یا هر صفحه وب برای آن موضوع – من دوست دارم از یک اسناد اولیه XHTML که می دانم حاوی کد معتبر است. من اسناد اولیه را به یک ویرایشگر متن کپی / جای گذاری می کنم، محتویات را بنویس، و سپس […]

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید