طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

CSS به طور مستقیم هدایت می شود و یکی از شگفت انگیزترین ابزار برای طراحی وب سایت می شود. طراحی وب CSS توسط طراحان وب و همچنین کسانی که مایل به صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی هستند، بسیار مورد توجه است. این مزایای فوق العاده ای را نسبت به شیوه سنتی طراحی وب سایت ارائه می دهد، اما اگر به درستی انجام نشود، ممکن است به سبب کد ناسازگار و ناامید کننده باشد.

بسیاری از طراحان تازه کار اغلب اشتباهات احمقانه ای را به دلیل اشکال نه چندان روشن طراحی و روش مناسب برای استفاده از CSS در طراحی خود اشتباه می کنند. در زیر برخی از بهترین شیوه های CSS است که طراح وب سایت باید آن را دنبال کند تا طراحی بسیار سازمان یافته و جذابی برای وب سایت خود داشته باشد.

  •  همیشه با توجه به قرارداد نامگذاری بیشتر توجه بیشتری داشته باشید! در صورت نیاز به سفارشی کردن یا اصلاح فایل CSS در آینده، بسیار مفید خواهد بود. سعی کنید از عبارات عمومی تر و جهانی تر استفاده کنید تا آنها را عنصری مشخص کنید.
  •  سعی کنید تا حروف زیر را دور بزنید! همیشه CSS را به ترتیب تشریح ترجیح می دهیم، تا CSS از سازگاری مرورگر رنج ببرد. همچنین کمک خواهد کرد که زمان زیادی را صرف صرفه جویی در زمان برای تغییرات و پیدا کردن دلیل ضعف سازگار با مرورگر کنید.
  • گروه بندی عناصر یک کلید برای صرفه جویی در وقت است! سعی کنید هر جایی که امکان دارد، عناصر گروهی را ذخیره کنید، زیرا این امر به صرفه جویی در زمان برنامه نویسی کمک می کند و همچنین بسیار سریع می باشد.
  •   بهینه سازی کد می تواند بسیار مفید باشد! همیشه سعی کنید کد را با گروه بندی عناصر و استفاده از کلید های میانبر بهینه سازی کنید. فقط به یاد داشته باشید، کمترین مقدار کد به افزایش بار صفحه وب سایت کمک خواهد کرد. فقط همه چیز را که غیر ضروری و ناخواسته است، بریزید.
  •  همیشه از اعتبار سنج استفاده کنید با استفاده از اعتبار سنج برای پیدا کردن اشکالات و خطاها در طراحی وب CSS خود بهترین راه برای شناسایی آنها و رفع آنها است.
  • همیشه ترجیح می دهم که طراحی سی اس اس را تمیز تر و به خوبی مدیریت کنم! بسیاری از طراحان تازه کار اغلب به کلاس ها و شناسه ها می آیند و از آنها به طور تصادفی در قالب سبک استفاده می کنند. هرگز به طور تصادفی از کلاسها یا شناسه ها استفاده نکنید و آنها را سازماندهی و ساختار یافته ای ندهید.
  •  آخرین، اما نه لیست، همیشه سعی می کند ساده و منظم باشد! همیشه با استفاده از جاوا اسکریپت، کد سمت سرور یا هر نظر، سعی کنید کد را پاک و منظم کنید. بهترین شیوه CSS فوق، نه تنها به شما کمک می کند تا سبک شیوه CSS خود را به شیوه ای بهتر سازماندهی کنید و طراحی وب سایت CSS را به خوبی مدیریت و منظم سازید. امیدوارم این به بعضی از شما کمک کند!

 

پست مرتبط
مزایای CSS
مزایای CSS

مانند بسیاری از طراحان وب دیگر، من شروع به ساخت صفحات وب با استفاده از ابزارهای گرافیکی کردم و شگفتی های جداول را برای طرح کشف کردم بدون آنکه کسی به من بگوید که از آنها استفاده کند. از آنجا که مرورگر پشتیبانی از CSS بهتر از آن است که مورد استفاده قرار گرفته است، […]

ادامه مطلب
css
فواید css و آنچه باید درباره آن بدانید

وقتی وب سایت های اینترنتی شروع به ارائه محتوا کردند، همیشه روی صفحه نمایش کامپیوتر بود. سپس می توان یک کد HTML ایجاد کرد که محتویات آن را شامل می شود که شامل کد هایی است که از ویژگی های صفحه نمایش مراقبت می کند.با مات همراه باشید تا فواید css را بررسی کنیم. بنابراین شما […]

ادامه مطلب
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج |هلدینگ کیان تجارت فاوا
چگونگی ایجاد مقالات با کیفیت با Inline CSS

چگونگی ایجاد مقالات با کیفیت با Inline CSS وقتی یک مقاله بنویسید – یا هر صفحه وب برای آن موضوع – من دوست دارم از یک اسناد اولیه XHTML که می دانم حاوی کد معتبر است. من اسناد اولیه را به یک ویرایشگر متن کپی / جای گذاری می کنم، محتویات را بنویس، و سپس […]

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید