بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

شیوه های CSS

CSS به طور مستقیم هدایت می شود و یکی از شگفت انگیزترین ابزار برای طراحی وب سایت می شود. طراحی وب CSS توسط طراحان وب و همچنین کسانی که مایل به صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی هستند، بسیار مورد توجه است. این مزایای فوق العاده ای را نسبت به شیوه سنتی طراحی وب سایت ارائه می دهد، اما اگر به درستی انجام نشود، ممکن است به سبب کد ناسازگار و ناامید کننده باشد.

بسیاری از طراحان تازه کار اغلب اشتباهات احمقانه ای را به دلیل اشکال نه چندان روشن طراحی و روش مناسب برای استفاده از CSS در طراحی خود اشتباه می کنند. در زیر برخی از بهترین شیوه های CSS است که طراح وب سایت باید آن را دنبال کند تا طراحی بسیار سازمان یافته و جذابی برای وب سایت خود داشته باشد.

  •  همیشه با توجه به قرارداد نامگذاری بیشتر توجه بیشتری داشته باشید! در صورت نیاز به سفارشی کردن یا اصلاح فایل CSS در آینده، بسیار مفید خواهد بود. سعی کنید از عبارات عمومی تر و جهانی تر استفاده کنید تا آنها را عنصری مشخص کنید.
  •  سعی کنید تا حروف زیر را دور بزنید! همیشه CSS را به ترتیب تشریح ترجیح می دهیم، تا CSS از سازگاری مرورگر رنج ببرد. همچنین کمک خواهد کرد که زمان زیادی را صرف صرفه جویی در زمان برای تغییرات و پیدا کردن دلیل ضعف سازگار با مرورگر کنید.
  • گروه بندی عناصر یک کلید برای صرفه جویی در وقت است! سعی کنید هر جایی که امکان دارد، عناصر گروهی را ذخیره کنید، زیرا این امر به صرفه جویی در زمان برنامه نویسی کمک می کند و همچنین بسیار سریع می باشد.
  •   بهینه سازی کد می تواند بسیار مفید باشد! همیشه سعی کنید کد را با گروه بندی عناصر و استفاده از کلید های میانبر بهینه سازی کنید. فقط به یاد داشته باشید، کمترین مقدار کد به افزایش بار صفحه وب سایت کمک خواهد کرد. فقط همه چیز را که غیر ضروری و ناخواسته است، بریزید.
  •  همیشه از اعتبار سنج استفاده کنید با استفاده از اعتبار سنج برای پیدا کردن اشکالات و خطاها در طراحی وب CSS خود بهترین راه برای شناسایی آنها و رفع آنها است.
  • همیشه ترجیح می دهم که طراحی سی اس اس را تمیز تر و به خوبی مدیریت کنم! بسیاری از طراحان تازه کار اغلب به کلاس ها و شناسه ها می آیند و از آنها به طور تصادفی در قالب سبک استفاده می کنند. هرگز به طور تصادفی از کلاسها یا شناسه ها استفاده نکنید و آنها را سازماندهی و ساختار یافته ای ندهید.
  •  آخرین، اما نه لیست، همیشه سعی می کند ساده و منظم باشد! همیشه با استفاده از جاوا اسکریپت، کد سمت سرور یا هر نظر، سعی کنید کد را پاک و منظم کنید. بهترین شیوه CSS فوق، نه تنها به شما کمک می کند تا سبک شیوه CSS خود را به شیوه ای بهتر سازماندهی کنید و طراحی وب سایت CSS را به خوبی مدیریت و منظم سازید. امیدوارم این به بعضی از شما کمک کند!

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!