اهمیت CSS چیست؟

اهمیت CSS

Cascading Style Sheets برای ایجاد وب سایت جذاب در چشم بازدیدکنندگان استفاده می شود. علاوه بر این، ورق های سبک CSS صفحات وب بسیار ساده تر برای مقابله با در طراحی وب ساخته شده است.

ورق های سبک Cascading همچنین به شما اجازه می دهد تغییرات را در یک مکان واحد به جای ویرایش کل وب سایت انجام دهید. بنابراین، نیازی نیست که شما برای بازدید از هر یک از صفحات وب خود در وب سایت خود و ویرایش آنها.

CSS موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از شما زمان و انرژی با ارزش است.

همانطور که از نام آن مشخص است، سبک های خاص Cascading Style Sheets، یک صفحه خاص را تعیین می کنند که بر اساس لیست اولویتی که معمولا به عنوان “آبشار” نامیده می شود، صفحات وب است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید عناصر مختلف را در صفحات وب سایت شما مدیریت کنید.

یک ورقه سبک CSS تنها می تواند فونت، قالب بندی، اندازه متن، موقعیت، سبک و رنگ کل وب سایت را مدیریت کند. با وجود اینکه ورقهای Cascading می توانند نمایش و نمایش وب سایت شما را تغییر دهند اما با طراحی وب سایت کاملا متفاوت است.

CSS می تواند از بسیاری جهات به وب مستر کمک کند. یک وب سایت با طرح بندی CSS بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان آنلاین قرار می گیرد زیرا باعث ایجاد احساس “وای” در میان آنها می شود.

حتی موتورهای جستجوی اینترنتی مانند یاهو، گوگل و MSN، وبسایت های مبتنی بر CSS را ترجیح می دهند، زمانی که در رتبه بندی موتورهای جستجو قرار می گیرند. اهمیت CSS برای مدیران وبسایت TEMP به شرح زیر است:

– جداسازی طرح طراحی از محتوای سایت وب سایت:

– شما با کمک Cascading Style Sheets می توانید کنترل طراحی وب سایت خود را به دست آورید و اجازه می دهد تا صفحات سبک خود را به متن وب سایت و اسناد خود پیوند دهید.

بنابراین، در صورت تمایل به ویرایش یک بخش از صفحه وب خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط ورقه سبک CSS خارجی را برای ویرایش کل وب سایت خود تغییر دهید. این روند نه تنها انعطاف پذیر است بلکه صرفه جویی در وقت هم می کند.

با این حال، اگر شما برای جداول عادی HTML برای طرح کلی انتخاب کنید، باید از انعطاف پذیری محروم شوید. صفحات سبک Cascading دارای فونت، متن، اطلاعات سبک، رنگ و بسیاری از ویژگی های دیگر وب سایت هستند. سرعت دانلود وب سایت شما را افزایش دهید:

– همانطور که ورقهای سبک Cascading بسیار سبک وزن هستند و از پهنای باند کمتر استفاده می کنند، بنابراین سرعت دانلود وب سایت شما افزایش می یابد. دلیل اصلی این افزایش سرعت این است که پوسته جدول در مورد CSS مبتنی بر سبک های سبک برای موقعیت اقلام لازم نیست.

همانطور که اسناد متن بسیار سریع بارگذاری می شوند، بنابراین صفحات وب در عرض چند ثانیه نمایش داده می شوند و مطمئنا بازدیدکنندگان آنلاین، هنگام بازدید از وب سایت شما، خوشحال خواهند شد.

تخمین زده شده است که بارگذاری وب سایت حدود هفت بار سریعتر است اگر از صفحات سبک CSS استفاده می کند. به شما کمک می کند رتبه های بالاتر در لیست موتورهای جستجو را بدست آورید:

با استفاده از CSS، شما می توانید به راحتی موقعیت عناصر وب سایت خود را تغییر دهید. شما می توانید موقعیت مکانی دکمه منو خود را از سمت چپ به سمت راست یا به مکان دیگری که می خواهید حرکت دهید.

هدف واقعی در پشت قرار دادن عناصر تکتیری این است که اطمینان حاصل شود که عنکبوت موتور جستجو از طریق محتوای اصلی وب سایت شما انجام می شود. شما باید دکمه منو و متن لوگو خود را در انتهای سند HTML خود برای نتیجه بهتر قرار دهید.  سازگاری CSS با مرورگرهای مدرن:

– همانطور که امروزه بسیاری از مرورگرها از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنند، بنابراین برای مدیران وب بسیار دشوار است تا وب سایت های خود را در هر مرورگر اینترنت اکسپلورر تست کنند. چسباندن به طرح مبتنی بر CSS استاندارد بهترین راه حل برای شما در این مورد است.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!