ابزارهای مفید CSS در طراحی وب

ابزارهای مفید CSS

CSS یا Cascading Style Sheets هنوز هم یکی از محبوب ترین روش های طراحی وب سایت کار می باشد، اما برای بسیاری از طراحان می تواند در زمان های مختلف یک کار طولانی و خسته کننده باشد.

بنابراین، بسیاری از طراحان وب با استفاده از ابزار CSS به منظور سرعت بخشیدن به روند و کنترل بیشتر بر عناصر طراحی اقدام کرده اند.

در اینجا چند مورد از ابزارهای مورد علاقه سی اس اس توسط طراحان وب پیشنهاد شده است تا شما را قادر به ایجاد یک وب سایت کاری کنند به سرعت و به آسانی با استفاده از طراحی وب CSS – شما حتی نیازی به دانستن همه چیز در مورد سی اس اس نیست!

 

CSS Inliner اتوماتیک:

این ابزار به شما کمک می کند که کمپین ایمیل های خود را در آینده طراحی کنید، با تبدیل سبک محلی خود به Inline سی اس اس . این به طور خودکار سبک محلی خود را به Inline CSS تبدیل می کند، به طوری که شما می توانید فرایند طولانی و طولانی خود را برای نوشتن CSS Inline خودتان انجام دهید.

 

تمیز CSS:

آیا می خواهید کد سی اس اس خود را پاک کنید؟ خوب، در اینجا یک ابزار است که خواهد بود. یک بهینه ساز فوق العاده قدرتمند و قالب بندی CSS پاک CSS کد شما مختصر و کمپرسور فایل ها را می سازد.

علاوه بر این، آن را به همراه کد کوتاه کمک می کند، و آن را قادر می سازد که کسانی که تنها برخی از دانش کوتاه از سی اس اس ، کد نویسی سی اس اس کوتاه و مختصر را داشته باشند.

 

CSS Sprites Generator: Sprite

یک روش برای آپلود چندین عکس در یک بار برای ایجاد یک تصویر بزرگ است. این یک تصویر اصلی بزرگ از تمام تصاویر در وب سایت شما ساخته شده است و بسیار سریعتر است تا از یک صفحه با تعداد زیادی تصاویر کوچک بارگیری کند. ژنراتور اسپری یک روش ساده و آسان برای تولید تصاویر آنلاین است.

 

CSS Text Wrapper:

تقریبا چیزی است که می گوید متن را پیچیده می کند – اما نه فقط به مستطیل! متن خود را به شکل هرج و مرج قرار دهید.

 

CSS Typeset:

باید به آن مبتدیان داشته باشید. این ابزار مفید به شما امکان می دهد تا ظاهر متن را به صورت بصری پیکربندی کنید و آن را به سی اس اس تبدیل کرده و به شما اجازه می دهد تا کنترل بیشتری از تصاویر را داشته باشید، بدون دانستن اصطلاحات و اصوات سی اس اس .

 

Moo Color Finder:

یک ابزار برای کمک به ساختن طرح رنگ خود برای وب سایت شما، از طریق یاب رنگ (سبک های سی اس اس) و یا در حال حاضر در فایل پالت رنگ فتوشاپ (.aco). از طریق این ابزار سرد و مفید، شما می توانید کنترل بیشتری بر روی عناصر طراحی در وب سایت خود داشته باشید.

MinifyMe:

یک ابزار عالی است که فشرده سازی فایل های سی اس اس و جاوا اسکریپت را در یک فایل. این کاهش زمان دانلود کاربران را با کاهش تعداد اجزای سازنده، ایجاد وب سایت های سریع تر قابل استفاده می کند.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!