5 دلیل استفاده از CSS Templates بر سیستم های مدیریت محتوا

5 دلیل استفاده از CSS Templates

با پیشرفت تکنولوژی، بیشتر و بیشتر سیستم مدیریت محتوا (CMS) در حال توسعه برای کمک به توسعه دهندگان وب برای ایجاد وب سایت ها بود. برخی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا عبارتند از وردپرس، جوملا و دروپال. با این حال، همه سیستم های مدیریت محتوا برای کاربران در ابتدا توسعه یافتند، برخی از آنها برای استفاده بسیار دشوار است و برخی از آنها فقط نمی توانند خرید را از مصرف کنندگان دریافت کنند.

این مقاله در مورد برخی از مزایای استفاده شده است که یک Style Sheet Cascading (CSS) بیش از CMS معمولی است.

اولین مزیت استفاده از قالب CSS زمان بارگذاری سریع است. اکثر CMS زمان بارگذاری وحشتناکی را به همراه می آورند زیرا تعداد زیادی توابع و مرجع برای ایجاد هر کلیک از کاربران ایجاد می شود. با استفاده از CSS برای ایجاد وب سایت بیشتر زمان بارگذاری غیر ضروری برای یک صفحه وب را کاهش می دهد.

یک قالب CSS خالص را می توان حداقل دو برابر زمان کوتاه تر از CMS کامل CMS معمولی بارگذاری کرد.

اگر قبلا از CMS استفاده کرده اید و سعی کرده اید قالب CMS را تغییر دهید، می دانید که این کار ساده ای نیست، مخصوصا اگر از CMS برای اولین بار استفاده می کنید.

همه CMS دارای قرارداد و دستورالعمل های خود برای طراحی قالب هستند و از این رو، اگر می خواهید طرح را تغییر دهید، باید پیروی کنید و دستورالعمل های خود را انتخاب کنید. با این حال، اگر شما از قالب CSS استفاده می کنید، می توانید به راحتی هر عنصر را در صفحات سبک تغییر دهید و آن را به سرعت در سراسر سایت منعکس کنید.

قالب های CSS به انعطاف پذیری بیشتری در هنگام سفارشی سازی عناصر طراحی در یک صفحه وب کمک می کنند.

مزیت سوم در دسترس بودن الگوها است. اکثر CMS طیف وسیعی از قالب ها را برای کاربران ارائه نمی دهند. آنها آن را به کاربران یا جامعه منبع باز برای مشارکت می اندازند. از اینرو، شما به ندرت یک قالب خوب برای سایت خود پیدا خواهید کرد، مگر اینکه از CMS محبوب مانند WordPress یا Joomla استفاده کنید.

از سوی دیگر، قالب های CSS به طور گسترده ای در دسترس هستند و اکثر آنها نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. شما مجبور نیستید برای اکثر قالب های CSS در اینترنت پرداخت کنید.

مزیت چهارم برای استفاده از قالب های CSS این است که شما نیازی به ادامه به روز رسانی تکه ها یا دانلود نسخه های جدید ندارید. همه سیستم های مدیریت محتوا “زندگی می کنند” و آنها همچنان به روز رسانی امنیت برنامه خود را به طوری که برای کاربران CMS مهم است برای حفظ و به روز رسانی نسخه از زمان به زمان.

برای قالب CSS، شما فقط باید بارگیری کنید و از آن برای زندگی استفاده کنید (اگر قصد دارید با طراحی باقی بمانید).

آخرین دلیل برای استفاده از قالب CSS این است که شما می توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو به آسانی مقایسه کنید با استفاده از CMS. اکثر CMS انعطاف پذیری برای تغییر ساختار URL و سایر عناصر مهم موتور جستجو در یک صفحه وب ندارند.

با استفاده از یک قالب CSS به شما اجازه می دهد که 100٪ آزادی برای کنترل هر عنصر صفحه وب خود داشته باشید.

برای نتیجه گیری، قالب CSS انتخاب خوبی است اگر شما در حال حاضر دارای برخی از دانش طراحی وب سایت و قصد ندارید به بسیاری از توابع در سایت خود. با این حال، اگر شما برای ایجاد وب سایت جدید و نیاز به بسیاری از توابع برای سایت جدید خود، CMS توصیه می شود بدون توجه به مزایای بالا.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!