14 ایده بوت استرپ برای ایجاد کسب و کار خود

14 ایده بوت استرپ برای ایجاد کسب و کار خود

اقتصاد تنبل هر مالک کوچک و یا انحصاری کسب و کار را درک می کند که چگونه می توانند بزرگترین “انفجار خود را به دست بیاورند” را دریافت کنند. این که آیا آن پولی که شما بر روی فن آوری، سیستم ها، کمک های فرعی یا آموزش صرف می کنید، می خواهید درآمد خوبی برای سرمایه گذاری کسب کنید.

و اگر شما شروع به کار می کنید، می خواهید چگونگی جلوگیری از هدر رفتن پول را برای خدماتی که نیازی ندارید بفهمید. حتی اگر شما در حال حاضر سودآور هستید، صرفه جویی در پول و منابع بسیار مهم است اگر می خواهید درآمد خود را بیشتر کنید.

بنابراین، بوت استرپ باید بخشی از برنامه ریزی کسب و کار کوچک شما باشد.

بوت استرپ

بوت استرپ همه چیز در مورد پیدا کردن راه هایی برای ساختن کسب و کار خود را بدون بزرگ تزریق پول نقد خارج است. این نیز در مورد محافظه کارانه و استراتژیک در مورد نحوه و جایی که شما صرف می کنید.اکثر شركت های كوچك دسترسی به سرمایه گذاران فرشته یا سرمایه گذاری سرمایه ندارند.

آنها برای شروع کار از منابع مالی خود استفاده می کنند. آنها از پساندازها، دوستان، خانواده، کارت های اعتباری یا حقوق مسکن قرض می گیرند. یا آنها مردم را در شبکه شخصی خود می گیرند تا در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنند.

پس از همه، چه کسی در کسب و کار شما سرمایه گذاری خواهد کرد اگر شما کمی ریسک مالی را در نظر نگیرید و در خود سرمایه گذاری کنید؟بوت استرپ در مورد به دست آوردن ارزش بیشتر و حرکت به جلو از بودجه محدود خود این است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک کم کم بدست می آیند .

شعار من برای همه صاحبان کسب و کار این است: “فروشگاه در اطراف”. خب اگر شما به فروشنده یا راه حل اولی که بدون درک سوال ها و نرخ های رقابتی روی آن کار می کنید، چسبیده اید، احتمال این است که شما بیش از آنچه که نیاز دارید بیشتر پرداخت کنید یا آنچه را که نیاز دارید دریافت نکنید.

همه امروز در حال صحبت کردن درباره رفتن به سبز و حفظ منابع هستند. این امر در مورد کسب و کار شما نیز صادق است و شما نیز محیط زیست را به نفع خود می کنید!

ایده های بزرگ بوت استرپ

1. اگر شما یک کسب و کار خدماتی هستید، با یک دفتر خانه شروع کنید. اگر بخواهید یک بار در یک زمان نیاز دارید، می توانید فضای اتاق کنفرانس را اجاره کنید یا از آن بگذرید.

2. پس از آماده شدن برای اجاره فضا، اجاره ای بیش از آنچه که لازم دارید اجاره کنید. برای خرید فضای خرده فروشی نیازی به پرداخت هزینه نیست، مگر اینکه یک تجارت خرده فروشی هستید.

3. گزینه دیگری- اجاره یک فضای بزرگتر و مناسبتر و اجاره دادن آن به بخش اجاره برای جبران خسارت. سپس زمانی که فضای اضافی نیاز دارید، زمانی که اجاره نامه پایان می یابد، آن را بازگردانید.

4. بر روی وب یا طراحی گرافیکی بیش از حد نگذارید. این یکی از “pet peeves” من است، چون بسیاری از صاحبان کسب و کار را بیش از حد مجبور کرده ام صرف نظر از اینکه آنها قبل از اینکه آنها را استخدام کنند،

دقیقا درک نکرده بودند که آنها نیاز به درخواست طراح وب داشته باشند. بدانید که چه چیزی نیاز دارید و در اطراف خرید

5. در کمک به متخصصین از مربی یا مربی سرمایه گذاری کنید. این می تواند شما را هزاران میلیمن صرفه جویی کند و به شما کمک کند سریعتر درآمد خود را افزایش دهید. به همین دلیل است که حتی مربیان موفق و کارآفرینان نیز مربیان دارند.

6. استفاده از Voice over Internet یا VOIP مانند Vonnage یا اسکایپ. شما در سرویس های تلفنی زیادی صرفه جویی خواهید کرد. من با استفاده از اسکایپ مربیگری را انجام می دهم و مشتریان من آن را دوست دارند.

7. اگر شما دفتر منزل دارید، فهرست تلفن خود را به عنوان شماره تلفن مسکونی نیز به شما پول می دهد. البته، اگر به فهرست کسب و کار شما در صفحات زرد نیاز دارید (چند شرکت در این روزها)، این کار نخواهد کرد. اما اگر افراد شما به صورت آنلاین به دنبال شما باشند، نیازی به فهرست کسب و کار تلفن ندارید.

8. بیشتر از اینکه برای میزبانی وب نیاز دارید – کمتر از 100000 در ماه برای سایت اصلی بدون خرید سبد خرید پرداخت کنید.

9. جستجو در eBay برای نرم افزار و کامپیوتر. خرید یک نسخه نسبتا قدیمی از نرم افزار مورد نیاز شما می توانید بسته نرم افزاری را ذخیره کنید. تقریبا هر چیزی را می توان در eBay یا آمازون یافت.

10. جستجو برای منبع باز یا نرم افزار رایگان دانلود قبل از خرید چیزی گران قیمت است. شما همچنین می توانید جستجوی گوگل برای نوع نرم افزار مورد نیاز خود را انجام دهید و قبل از عبارت عبارت “free” را تایپ کنید – مثلا: “نرم افزار برنامه ریزی آزاد برای هیپراکاتورها”.

11. برای هر چیزی که نیاز دارید، مشاوره “اطرافم را در اختیار من قرار می دهم و برای بهترین قیمت ها یا گزینه ها، اینترنت را جستجو می کنم.

“12. به جای استخدام کارکنان، از مستاجرین مستقل استفاده کنید و یک بسته نرم افزاری را در مورد مالیات بر حقوق و بیمه جبران کارگران ذخیره کنید.

13. در نظر بگیرید برون سپاری پروژه های خاص و وظایف در خارج از کشور که در آن نرخ ساعات روز کمتر است.

14. به یاد داشته باشید که ارزان همیشه بهتر نیست!نگاهی دقیق به کسب و کار خود بیندازید و ببینید که در آن شما نیاز به صرف بیشتر برای ایجاد جایی که شما می توانید کاهش دهید، زیرا شما فقط نتایج را دریافت نمی کنید.

حتی اگر کسب و کار شما رشد کند، هزینه های خود را در چک نگه دارید تا درآمد شما افزایش یابد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!