7 دلیل برای استفاده از CSS ضروری است

7 دلیل برای استفاده از CSS

CSS یک گزینه جدید برای طراحان وب است که از HTML و جداول برای بسیاری از حرفه های طراحی وب خود استفاده کرده اند. البته، این یک تغییر بزرگ است و نیاز به یادگیری زبان و مهارت جدید دارد،

اما اکثر مردم می گویند که CSS ارزشش را دارد و به شما کنترل بیشتری می دهد، گزینه ها را می دهد و ویرایش آن آسان تر است. به دلایل زیر 7 دلیل برای استفاده از سی اس اس را در نظر بگیرید و ببینید آیا متقاعد کردن شما برای تغییر روش طراحی وب شماست.

دلیل # 1 داده های موجود منطقی است

هنگامی که از سی اس اس در طرح وب سایت خود استفاده می کنید، می توانید داده های خود را به شکل منطقی ارائه دهید و سپس CSS می تواند نحوه نمایش اطلاعات را مدیریت کند. این به طور قابل توجهی ساده تر از روش های دیگر است و یکی از دلایلی است که باید CSS باشد.

دلیل # 2 گزینه های بیشتر

با استفاده از سی اس اس شما گزینه های بیشتری برای تغییر مکان اطلاعات بر روی صفحه خود دارید. این به دلایل مختلف اهمیت دارد، به خصوص اگر انتظار داشته باشید که در برخی مواقع نیاز به تغییر ستونها یا پیوندها داشته باشید.

دلایل # 3 تکمیل HTML

یکی دیگر از دلایل استفاده از CSS اینست که HTML را تکمیل می کند. هرچند HTML و CSS هر دو دارای نقاط ضعف هستند، اما هنگامی که با استفاده از هم طراحی وب سایت خود را به طور قابل توجهی قوی تر است.

دلیل # 4 در حال ویرایش

اگر شما از CSS استفاده می کنید، می توانید طراحی وب سایت خود را ویرایش کنید اگر شما به هر دلیلی بدون آن مشکلی دارید. همه شما باید وارد شوید و تعریف را ویرایش کنید. این بسیار ساده تر از جستجوی و جایگزینی سالهای گذشته است.

دلیل # 5 سریعتر

هنگامی که از CSS استفاده می کنید، صفحات شما نه تنها سریع تر بارگذاری می شوند، بلکه می توانند سریعتر از قبل مورد استفاده قرار گیرند. این یک معامله بزرگ برای بسیاری از وب سایت ها و همچنین وب مسترها است، زیرا سرعت یک پیام عظیم در این است که آیا کسی در صفحه شما قرار می گیرد یا در حال حرکت است. سی اس اس سرعت را افزایش می دهد، و در نتیجه یک ابزار است که شما باید یاد بگیرند که چگونه از آن استفاده کنید.

دلیل # 6 چاپ

هنگامی که از CSS استفاده می کنید می توانید یک نسخه چاپگر مناسب وب سایت را نیز فراهم آورید که باعث می شود چاپ آن راحت تر باشد و بتواند رنگ، تصاویر و سایر مواردی را که به راحتی چاپ نمی کند حذف کند.

دلیل # 7 کنترل

اگر با جداول برای طرح بندی کار کرده باشید، احتمالا از حدس زدن خسته شده اید. با این حال، با استفاده از سی اس اس، شما کنترل بیشتری دارید و می توانید دستورات را اعمال کنید و بدانید دقیقا کدام نتیجه ظاهر خواهد شد، نه حدس زدن. این به خودی خود باعث می شود که CSS باید داشته باشد.

در حال حاضر که شما اطلاعاتی در مورد CSS دارید، احتمالا علاقه مند به دانستن جزئیات بیشتر در مورد چگونگی کارکرد آن و در درجه بالاتر چگونه می توانید یاد بگیرید که از سی اس اس استفاده کنید.

خوشبختانه، تعداد زیادی اطلاعات موجود در اینترنت وجود دارد که شما را به پاسخ های بسیاری از سوالات شما در CSS و چگونگی آن می تواند به شما کمک کند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!