استراتژی موفقیت آمیز SEO

5 نکات ضروری برای یک استراتژی موفقیت آمیز SEO برای کسب و کار شما

نکته 1 – یک ارائه دهنده محلی را انتخاب کنید: اینترنت و پیشرفت در تکنولوژی ارتباطی اکنون ما را قادر به برقراری ارتباط با شخص دیگری از طرف دیگر در زمان واقعی می کند. با استفاده از این تکنولوژی شما ممکن است وسوسه شوید هر کسی را در جهان پیدا کنید تا خدمات جستجوگر خود را ارائه دهید.

با این حال، اینترنت همچنین اجازه می دهد تا بسیاری از درها برای هنرمندان کلاهبرداری و تقلب باز شود. به همین دلیل است که همیشه بهترین است که بتوانید به طور مستقیم با ارائه دهنده سئو SEO خودتان ملاقات کنید.

با پیدا کردن متخصص سئو، آژانس و یا شرکت جستجوگر اینترنتی برای انجام کمپین بهینه سازی موتور جستجوگر خود، شما انعطاف پذیری قادر به گرفتن با آنها در شخص است.

شما می توانید از دیدار با کسی که در گوشت است، به اندازه کافی مخالفت کنید و تنها با ملاقات با آنها از طریق ایمیل، متون و حتی تماس تلفنی مواجه شوید. همچنین وقتی با مقادیر زیادی پول از طریق اینترنت برخورد میکنم،

همیشه محتاطانه رفتار میکنم تا بتوانم درک خوبی از اینکه من در حال انجام کسب و کار هستم، هستم.ایجاد یک رابطه قوی بین شما و ارائه دهنده خدمات جستجوگر خود را با ملاقات شخصا، برای اطمینان از نتیجه قوی از مبارزات انتخاباتی خود را.

نکته 2 – بدون برون سپاری خارج از کشور: هنگامی که یک جستجوی محلی را پیدا کرده اید از آنها می پرسید که آیا آنها هر کدام از کارهای جستجوگر خود را خارج از کشور انجام می دهند. در صورتی که این کار را انجام دهند، شما نیز ممکن است به طور مستقیم با شخص دیگری در خارج از کشور کار کنید.

اما البته این در برابر اولین نوبت است!با استخدام سئو در خارج از کشور، شرکت های جستجوگر می توانند اغلب هزینه های بالاتری را با قیمت های محلی بپردازند و سپس کارهایی را که در خارج از کشور انجام می دهند برای کسری از هزینه انجام دهید.

در همین حال، ارائه دهنده خدمات در خارج از کشور ممکن است انگلیسی ضعیف داشته باشد و به طور کامل نمی دانند که محتوا را ایجاد می کنند. همچنین ممکن است از روشهای خودکار برای نوشتن کپی و پیاده سازی استراتژی های ساختاری استفاده کنند که می تواند به جریمه های Google منجر شود.

متاسفانه این یک روش معمول برای ارائه دهندگان جستجوگرهای سایبری از کشورهای جهان سوم است.هنگامی که کمپین جستجوگري خود را در خارج از کشور به اتمام رسانده ايد،

اغلب استانداردهاي بسيار ضعيف کار را به دست مي آوريد این می تواند یک تصویر غیر حرفه ای برای کسب و کار شما را نشان دهد و حتی ممکن است به وب سایت شما آسیب برساند. پس از این همه هزینه را اجتناب کنید.

نکته 3 – دریافت یک استراتژی سئو سفارشی: دستیابی به یک استراتژی موفقیت آمیز سئو نیازمند تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی پیچیده است. در مورد جستجوگرها هیچ رویکردی برای اندازه ی مناسب وجود ندارد.

و به همین دلیل شما نباید یک بسته جستجوگر را از قفسه انتخاب کنید و انتظار داشته باشید که نتایج عالی دریافت کنید.همه ارائه دهندگان معتبر ارائه سرویس بهینه سازی موتور جستجو است که به صورت سفارشی برای هر کسب و کار که با آنها همکاری می شود طراحی شده است.

دلیل این است که هر کسب و کار در بازار، محصولات و خدمات و اهداف کسب و کار متفاوت است.یک استراتژی موفقیت آمیز سئو باید همه اینها را در نظر بگیرد و نیاز دارد که به کسب و کار فردی مناسب باشد تا نیازهای دقیق خود را برآورده کند.

نکته 4 – دریافت گزارش های پیشرفت: یک نکته مهم دیگر این است که اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان محلی SEO شما گزارش های پیشرفت را فراهم می کند.رایج ترین این است که یک گزارش ماهانه نشان دهید که کار انجام شده و نحوه رتبه بندی وب سایت شما چگونه است.

اگر این داده ها را دریافت نکنید، سازمان جستجوگر اینترنتی شما می تواند بدون در نظر گرفتن پول خود کاری انجام دهد.اطمینان حاصل کنید که هر بار که این گزارش را مشاهده میکنید، اطمینان حاصل کنید که پیشرفت در اهداف کسب و کار شما ایجاد شده است.

نکته 5 – بازی امن: در پایان روز انتخاب کنید که چه کسی با همکاری خود برای ارائه خدمات جستجوگرها خود کار ساده ای نیست.حتی موفق ترین راهبردهای SEO زمان به شکوفایی در نتیجه مثبت می دهد.

این است که چگونه هنرمندان کلاهبرداری از بین بردن مردم در دنیای بازاریابی آنلاین دور می شوند. آنها به مشتریان خود امید می گویند که منافع به دست می آید، در عین حال آنها صرفا سرمایه گذاری ماهانه خود را در هر ماه سرمایه گذاری می کنند.

بالاتر از همه چیز، مراقب باشید از قیمت بسیار پایین ارائه شده از ارائه دهنده خدمات جستجوگرها.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!