4 مزایای بوت استرپینگ

بوت استرپینگ

برای بعضی ها، bootstrapping یک انتخاب است. برای دیگران یک ضرورت است. اما به هر دلیلی مهم نیست، و با وجود سختی های رو به رو شدن کارآفرینان، برخی از مزایای راه اندازی ارزان قیمت وجود دارد:

  • سرعت. افزایش سرمایه می تواند 3 تا 6 ماه یا حتی بیشتر طول بکشد، و تقریبا یک شغل تمام وقت است. Good BootStrappers این ماهها تولید درآمد را صرف می کنند.
  • انعطاف پذیری. کارآفرینان بزرگ توانایی رول با پانچ ها را دارند تا یاد بگیرند که آنها به کار خود ادامه می دهند و رویکردهای خود را در صورت لزوم تغییر دهند. هنگامی که پول را با متقاعد کردن سرمایه گذاران به دست آورید، “طرح A” کار خواهد کرد، می تواند دشوار و وقت گیر باشد تا سرمایه گذاران بتوانند طرح “B” را در نظر بگیرند. به طور معمول، کسب و کارهای BootStrapped میتوانند سریعتر تغییر مسیر دهند.
  • بهره وری. اگر شما آن را ندارید، نمیتوانید آن را صرف کنید در اواخر دهه 1990 حباب دات کام، سرمایه گذاران از دست دادن پول میلیون ها تبلیغ تبلیغاتی Superbowl، اتاق های بازی و سرآشپزهای خانگی را هدر دادند. BootStrappers تمایل به استفاده از پول خود را به شیوه ای منظم تر، هزینه های ردیابی با دقت، و صرف تنها با تاکتیک های کارآمد ترین.
  • حفظ سرمایه. به عنوان یک قاعده کلی، وقتی پول زیادی را برای یک شرکت در مراحل اولیه کسب می کنید، شما مالکیت زیادی یا “سهام” را از دست می دهید. در بعضی موارد، به ویژه هنگامی که در معرض خطر قرار میگیرد، یک بنیانگذار میتواند 100٪ از کسب و کار کوچک و سودآور را بپیماید، از 10٪ از شرکتی که میلیونها سرمایه را در اختیار دارد، پول بیشتری را به دست میآورد. همچنین توجه داشته باشید که می توانید بخشی از مسیر راه خود را به سمت اهداف خود بکشید و سپس سرمایه را افزایش دهید. به این ترتیب، تحت کمربند خود پیشرفت بیشتری خواهید داشت و می توانید پول را در یک ارزیابی بالاتر جمع آوری کنید – از دست دادن صلاحیت کمتر برای هر دلار سرمایه گذاری کنید. این نیز به عنوان به دست آوردن “کشش” شناخته شده است.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!