3 راه برای دریافت لینک های رایگان

دریافت لینکهای رایگان

به نظر می رسد گوگل ترافیک بیشتری نسبت به هر منبع دیگر برای هر وب سایت در خارج فراهم می کند. هنگامی که به ترافیک می آید، این تنها مهم ترین چیز است که وب مستر باید دنبال کند.

بنابراین، چگونه می توان یک گواهینامه ترافیک ثابت را از گوگل دریافت کرد؟ به سادگی، همه آن را بر روی آن مهارت های بهینه سازی موتور جستجو تکیه می کنند.

لینک های برگشتی، تعیین رتبه سایت هستند، بیشتر از هر متغیر دیگر در الگوریتم گوگل. در اینجا 3 راه سریع برای به دست آوردن لینک های رایگان  وجود دارد، و سایت خود را ارتقا دهید Serps:

# 1 انجمن ها

لینک های ارسالی را در امضا خود در برخی از محبوب ترین “انجام دهید” از انجمن خارج وجود دارد. این کمک می کند اگر این انجمن تا حدودی مربوط به موضوع وب سایت شما است.

یک 20 تا 30 دقیقه خوب در روز برای پاسخ دادن به موضوعاتی که به شما علاقه مندند در این انجمنهای رتبهبندی صفحات بالاتر قرار میگیرید.

# 2 ایجاد وبلاگ رایگان

سایت هایی مانند Blogger، Squidoo و Tumblr اجازه می دهند یک وبلاگ رایگان ایجاد کنند. یک وبلاگ در سایت های مختلف وبلاگ نویسی رایگان در مورد موضوع خود ایجاد کنید و سپس به صفحه خود که می خواهید بالاترین رتبه را بدست آورید لینک کنید.

هر روز 30 دقیقه هر روز 1-2 وبلاگ پست در مورد موضوع خود را در این سایت های وبلاگ نویسی آزاد صرف. سپس هر پست وبلاگ را به سایت های خبری مختلف اجتماعی مانند Digg، Mixx و غیره ارسال کنید.

# 3 پروفایل

صدها سایت وجود دارد که به شما امکان ثبت نام و ایجاد نمایه را می دهد. بسیاری از این سایت ها به شما امکان می دهند پیوندهایی را در اطلاعات پروفایل خود قرار دهید.

این ها راه های عالی برای به دست آوردن لینک های برگشتی به سایت هایی هستند که می خواهید ارتقا دهید، زیرا رتبه صفحه به طور معمول از این سایت ها از وب سایت اصلی منتقل می شود.

به یاد داشته باشید هرگز هرزنامه نداشته باشید، و همیشه به طعم و مزه خوب ارسال کنید. 30 دقیقه در روز صرف ایجاد پروفایل در برخی از سایت های مختلف که به آنها اجازه می دهد.

اگر یک ساعت و نیم روز 5 روز در هفته صرف می کنید، در روش های بالا SEO برای یک ماه خوب، هیچ مشکلی در ذهن من وجود ندارد صفحه شما بعد از 30 تا 45 روز رتبه 4 یا 5 خواهد بود. شما در رتبه بالا هستید و امیدوارم دریافت کننده بسیاری از ترافیک موتور جستجو باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!