10 تاکتیک در بوت استرپینگ

10 تاکتیک در بوت استرپینگ کسب و کار

بوت استرپ می تواند چالش برانگیز باشد، اما راه اندازی یک کسب و کار بارها و بارها اثبات شده است که چگونه چیزهای عالی می تواند از هیچ چیز بهار نماند. برای مثال، غول های اینترنتی مانند گوگل، فیس بوک و یوتیوب – در مکان های بعید، مانند یک گاراژ و اتاق خواب متولد شده اند.

قورباغه های دیگر به کسب و کارهای ثروتمند کاملا مبتنی بر آنلاین مانند Whole Foods Market، Apple، و Nordstrom نیستند. بنابراین اکنون می دانید که راه اندازی کسب و کار هرگز یک شاهکار غیرممکن نیست، اما چگونه این کار را انجام می دهید؟

تاکتیک Bootstrapping # 1: کار برای جریان نقدی مثبتنقدی یک جزء جدایی ناپذیر برای یک کسب و کار کوچک با بودجه محدود برای زنده ماندن است. تمرکز بر ایجاد جریان نقد مثبت(مثل بوت استرپ) به طوری که شما می توانید صورتحساب خود را پرداخت و کمی به چیزهای مورد نیاز برای کسب و کار خرید.

تاکتیک Bootstrapping # 2: برآوردهای فروش تخفیف را تحمل کنیدبرآورد محافظه کارانه کاملا متفاوت از یک فروتن است، در حالی که این دومین می تواند جزء جزء برآورد پیشین محافظه کارانه باشد، اما این دو از نظر دوپینگ امکان پذیر است.

تاکتیک بوت استرپ 3: تسریع در راه اندازی محصول می شودهرچه زودتر محصولات خود را دریافت کنید(کار های بوت استرپ)، هرچه زودتر پول نقد دریافت خواهید کرد. باز هم پول نقد ضروری است، بنابراین منتظر محصول خود نباشید. به محض اینکه چیزی با کارکردی پیدا کنید، آن را بفرستید.

اما آماده باشید که تعمیرات و شکایات را ارائه دهید و از آن ها یاد بگیرید.

تاکتیک Bootstrapping # 4: انتخاب یک ساختار شرکت Leanممکن است وسوسه انگیز باشد که استخدام کنید ، اما با محدودیت های بودجه و اهداف رشد در خط، با کوچکترین و تیزترین تیم که می توانید کار کنید، انجام دهید.

هرگز منابع، انرژی و منابع دیگر را خراب نکنید – اقتصاد یک ویژگی است که شما از ابتدا می توانید آن را توسعه دهید.

تاکتیک Bootstrapping # 5: پیدا کردن و هدف قرار دادن بازار نیشکرحتی یک کسب و کار بزرگ با منابع مالی پر از همه چیز نمی تواند باشد. به عنوان یک کسب و کار کوچک، با پیدا کردن یک بازار طاقچه با نیازهای ناخوشایند، می توانید بقای خود را حفظ کنید و سپس به آنها راه حلی ارائه دهید.

Bootstrapping Tactic # 6: فروش عالی اما خرید ارزانشما ابزار لازم برای اجرای یک فروشگاه بزرگ و یا خرید مبلمان گران نیست، بنابراین برای لحظه ای، با مواد کارکردی که می توانید هزینه آن را تحمل کنید. با این حال، در ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان خود، متوسط ​​نباشد.

بهترین آنها را به آنها بدهیدبوت استرپینگ تاکتیک # 7: دریافت شخصی با مشتریانشخصا به مشتریان خود و با نگرش آفتابی خدمت می کنند. اگر می خواهید تبلیغاتی انجام دهید که هیچ هزینه ای ندارد، اما شما به شدت به آن پاداش می دهید

– این کلمه از دهان است. و اگر شما به اندازه کافی به دنبال پیگیری تاکتیک شماره ششم هستید،

مطمئنا شما تبلیغات بی هزینه ای را که نیاز دارید دریافت می کنید.

تاکتیک Bootstrapping # 8: از پول به سمت چپ آگاه شویداین می تواند ناامید کننده به دانستن حقیقت، اما این حقیقت می تواند باعث شود که شما می خواهید سخت کار کنید. بدانید چه مقدار پول در صندوق های خود دارید و چند روز طول می کشد که شما را بیدار کند.

به استثنای اینکه شما می دانید و محدودیت های بودجه خود را درک می کنید، ممکن است واقعا با استفاده از بوت استرپ نمی توانید از آن استفاده کنید.

تاکتیک Bootstrapping # 9: تمرین خلاقیت و منابعدر حال حاضر، تقریبا هر مشتری نیاز به یک مجموعه گسترده ای از راه حل ها دارد. و بهترین زرادخانه خود را برای دور زدن رقبای خود را در محیطی که مشخصه رقابت برنده می شود، خلاقیت است.

بیش از حد مجذوب باشید – راه هایی برای کاهش هزینه های نقدی خود را بدون به خطر انداختن کیفیت محصول یا خدمات پیدا کنید.

تاکتیک بوت استرپینگ # 10: پول قرض را به عنوان آخرین توطئهبله، شما ممکن است قرض گرفتن پول، اما تنها به عنوان آخرین راه حل. اگرچه کمک خارجی می تواند سودمند باشد، در حالی که سرعت رشد و فعالیت های عملیاتی را افزایش می دهد، اما رشد اقتصادی بدون بدهی بسیار امکان پذیر است.

بوت استرپ یک روش مالی مناسب برای شروع و رشد یک کسب و کار است. هدف خود را با صرف هزینه و پیدا کردن راه هایی برای اجرای سرمایه گذاری بدون تحقق بدهی، هدف خود قرار دهید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!