راهنما با استفاده از ابزار حذف گوگل

استفاده از ابزار حذف گوگل

اگر کسی بخواهد یک صفحه را از نتایج جستجوی گوگلحذف کند، اولین گام ارتباط با مالک سایت یا مدیر سایت است و از آنها می خواهیم کل صفحه را از وب حذف کنند.

اگر آنها امتناع کنند و از آنها بخواهند کلمات کلیدی مجرم را حذف کنند، بهترین گام بعدی خواهند بود. این فقط یک مورد انتظار برای موتورهای جستجو برای به روز رسانی پایگاه های داده خود و از بین بردن محتوای قدیمی است.

اغلب ارائه دهندگان جستجو نتایج خود را بعد از یک یا دو هفته به روز رسانی می کنند، بسته به محبوبیت صفحه.

گوگل در واقع یک ابزار حذف عمومی است که هر کس می تواند از آن استفاده کند. این 100٪ خودکار است و صفحه وب را بررسی می کند تا ببینید آیا محتوای آن تغییر کرده است یا اگر صفحه از اینترنت گرفته شده باشد.

چند گزینه در ابزار حذف وجود دارد و هر کدام یک نتیجه کمی دارند. زیر راهنمای مفید برای ارسال درخواست حذف به گوگل از طریق این ابزار است:

گزینه 1 – این گزینه برای کسانی است که قبلا با صاحب سایت تماس گرفته اند و اکنون در هنگام رفتن به صفحه “404 صفحه پیدا نشد خطا” را ببینید. این گزینه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر صاحب سایت یک قطعه خاص از کد را به سایت اضافه کرده و گوگل را به آن نشان ندهد.

اگر موفقیت آمیز باشد، باید از Google انتظار داشته باشید که این نشانی اینترنتی را در عرض چند روز از بین ببرد. اگر آدرس های تکراری در وب سایت وجود داشته باشد، باید درخواست های جداگانه ای برای هر URL ارسال کنید.

گزینه 2 – این برای کسانی است که نمیتوانند صاحب سایت را به صفحه برگردانند یا این کد را وارد کنید. این گزینه فقط برای صفحاتی است که اصلاح شده اند، بنابراین آنها دیگر حاوی کلماتی هستند که متخلف هستند.

یک مثال خوب می تواند یک صفحه دفاع کننده باشد که یک بار نام شما را شامل می شود، اما دیگر نمی شود.

اگر گوگل موفق به حذف “کَش” و قطعه متن که در نتایج جستجو ظاهر شود، کل لینک را حذف نخواهند کرد،

گزینه 1 – این گزینه برای کسانی است که قبلا با صاحب سایت تماس گرفته اند و اکنون در هنگام رفتن به صفحه “404 صفحه پیدا نشد خطا” را ببینید. این گزینه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر صاحب سایت یک قطعه خاص از کد را به سایت اضافه کرده و گوگل را به آن نشان ندهد.

گزینه 2 – این برای کسانی است که نمیتوانند صاحب سایت را به صفحه برگردانند یا این کد را وارد کنید. این گزینه فقط برای صفحاتی است که اصلاح شده اند، بنابراین آنها دیگر حاوی کلماتی هستند که متخلف هستند. یک مثال خوب می تواند یک صفحه دفاع کننده باشد که یک بار نام شما را شامل می شود، اما دیگر نمی شود.

گزینه 3 – این جایی است که شما می توانید یک لینک به انواع مختلف حقوقی گوگل پیدا کنید. در اینجا می توانید درخواست حذف محتوای خاصی نظیر یک سایت که به طور طبیعی در حال رشد است، نامحدود باشد و شامل نام شما باشد. این می تواند تا ده روز طول بکشد تا گوگل اقدام به درخواست از طریق این فرمها انجام دهد.

گزینه 4 – این فرم شما نیاز به پر کردن اگر شما مایل به حذف محتوای بالغ از نتایج فعال شده Safesearch. این روش گمشده برای حذف یک تصویر بزرگسال از مجموعه نتایج Safesearch است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!