گرافیک سایت

همه ی انسان ها زیبایی را دوست دارند. این موضوع برای همه روشن هست پس در این مطلب از کیان آرت قصد داریم تاثیر گرافیک سایت در جذب مخاطب را برایتان شرح دهیم.

چرا وقتی می خواهیم سفارش طراحی سایت داشته باشیم این نکته را فراموش می کنیم موفقیت یک طراحی سایت فاکتور های زیادی دارد مانند:

  • گرافیک جذاب
  • سرعت بالا
  • کد نویسی بر روی اصول
  • امنیت بالا
  • امکانات مورد نیاز کاربر

همه این موارد مهم است ولی اولین چیزی که کاربر را جذب سایت شما می کند جذابیت و زیبایی گرافیک سایت شما هست نه چیز دیگر! این مسئله بسیار مهم است ولی چرا از کنارش خیلی راحت رد می شویم بله شما اگر گرافیک اختصاصی بخواهید باید پول بیشتری بدهید و زمان بیشتری بگذارید ولی سایتی دارید منحصر به فرد!

آیا استفاده از قالب های آماده مفید است؟

بله قالب های آماده خوب هستن هم ارزان تر تمام می شوند و اینکه امکانات خیلی خوبی دارند ولی شما یک قالب آماده خریداری می کنید آیا می دانید چند نفر دیگر مثل قالب شما را دارند شاید هزاران نفر هم سایت ها تک رنگ بی روح بدون هیچ جذابیتی از هر قالب هم چندین بار توسط طراح سایت برای چند مشتری همان قالب رو زده است اینجوری می خواهید پیشرفت کنید؟

واقعا نمیشه شما برای دکور مغازه یا دفتر خوب چقدر هزینه کردید که شاید ماهی یک نفر شاید بیاد دفتر شما ولی سایت شما شعبه مجازی شما هست شاید روزانه صد نفر از سایت شما بازدید داشته باشند آیا با همه این صحبت ها باز هم می روید سراغ قالب های آماده ؟ امروزه دنیای تکنولوژی توانسته است تغییر زیادی در بازار کسب و کار مردم فراهم اورد اما اهمیت به این موضوع حرف اول را می زند.

تاثیر گرافیک بر سئو سایت

شاید از نظر شما خنده دار باشد مگه گوگل گرافیک سایت هم در فاکتور های خودش حساب می کند حرف شما درست هست گوگل در فاکتور های خودش از گرافیک سایت صحبتی نیاورده است ولی در ماندگاری کاربر در سایت صحبت کرده است شما اگر سایتی جذاب داشته باشید که منحصر به فرد باشد و کاربر مثل سایت شما را در جایی مشاهده نکرده باشد و برای کاربر جذاب باشد کاربر حداقل می توانید کاربر را چند ثانیه در سایت خود نگه دارید این برای سئو سایت خیلی مفید هست ولی اگر سایت شما گرافیک نداشته باشد و مثل سایت های دیگر باشد کاربر را نمی توانید در سایت خود نگه دارید چون چیزی برای جذب کردن کاربر ندارید پس به این نکته فکر کنید خود شما اگر مغازه ای دکور جذابی داشته باشد حتی اگر از آن فروشگاه چیزی هم نخواهید حداقل چند ثانیه جذب آن دکور می شوید چون ما آدم هستیم زییایی رو دوست داریم ولی ربات های جستجوگر گوگل ربات هستند برای آنها فرقی نمی کند.

نکته

در ادامه این مطلب قصد داریم نکاتی مفید و کاربردی را برای شما عزیزان شرح دهیم تا به گرافیک سایت شما رسیدگی بیشتری شود.

انتخاب فردی خلاق

 در قدم اول شما باید شرکتی را پیدا کنید که اول خلاق باشند فقط یک نفر نباشد که هم برنامه نویس باشد هم گرافیست هم مدیر اینجوری نمیشه شرکت باید یک نفر داشته باشد که کارهای گرافیک سایت را انجام بده یک نفر که کارهای برنامه نویسی را انجام می دهد و فرد دیگری که مدیر هست که کنترل پروژه را بر عهده دارد ما در طراحی سایت کیان آرت همه این نکات را داریم و رضایت مشتری برای ما حرف اول رو می زن

عکس جذاب

 خوب شما هم می توانید کمک کنید که سایت شما جذابیت بیشتری داشته باشد. سعی کنید برای عکس های صفحه اول سایت خود عکس هایی جذاب پیدا کنید یا اگر می توانید عکاسی صنعتی کنید که کار شما منحصر به فرد باشد.

شرکت کیان آرت با رزومه عالی در سراسر کرج و تهران آمده ارایه کلیه خدمات طراحی و گرافیک سایت می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!