گالری CSS

گالری CSS

این روزها باید از یک گالری CSS استفاده کرد. اگر شما یک طراح وب هستید، می دانید که چقدر مهم است، به ویژه در وب. داشتن کار شما برای میلیونها نفر برای مشاهده هر روز نمایش داده شده ضروری است.

گالری CSS می تواند در انجام این کار مهم باشد. بیایید با آن روبرو شویم، شما می خواهید اسم خود را از آن خارج کنید و بهترین راه برای انجام این کار این است که سایت خود را بر روی صفحه ای قرار دهید که تعداد زیادی بازدید کننده را جذب می کند.

جراحی مغز نیست، بلکه برای کمبود قلب نیز نیست. اگر شما یک طراح وب پرطرفدار هستید که آماده است کار خود را نمایش داده و نظر دهید، وقت آن است که شما یک گالری CSS را امتحان کنید.

اگر شما همیشه می خواستید یاد بگیرید چگونه به قدرت یک گالری CSS ضربه بزنید، از این مقاله برای خواندن است.

چیزی که باید در مورد هر گالری CSS به یاد داشته باشید این است که قوانینی وجود دارد که شما باید هنگام ارسال کار خود باقی بمانید. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که پروژۀ شما بدون خطا است.

این به این معنی است که کلیه ساختارهای ارتباطی داخلی باید کار کنند، فایلهای گرافیکی باید شامل شوند و به درستی مرتبط شوند و صفحات شما به درستی ساختار داده شوند. این به معنای کامل است،

که می خواهد به یک سایت نگاه کند که خطایی بر روی آن داشته باشد، چه چیزی در طراحی طراح که صفحه را ساخته است، می گوید. شما نمی خواهید ضربه به شهرت خود، زمان را برای اطمینان از اینکه سایت شما به طور کامل کار می کند قبل از ارسال.

اکثر صاحبان گالری نمی توانند سایت هایی را که ساخته شده اند ساخته شوند، پست نمی کنند، اما تعداد کمی از آنها هنوز آپلود شده اند. شما میخواهید مراقب باشید و قبل از اینکه دکمه آپلود را فشار دهید، بررسی کنید.

دومین چیزی که باید در هنگام ارسال کار خود به یک گالری CSS به خاطر بسپارد این است که کدگذاری شما باید پاک باشد. مردم قصد دارند کد منبع خود را مانند دیوانه مشاهده کنند و شما می خواهید مطمئن شوید که نحو شما درست است.

هیچ کس دوست ندارد با کد خالی کار کند. به این ترتیب کدنویسی خود را در نظر بگیرید، می خواهید کسی بتواند آن را برای نیازهای خود سفارشی کند، درست است؟

خب چه کسی می خواهد یک سایت CSS خریداری کند که کد زشتی با خطوط اظهارنظر ناهموار و قالب بندی نامشخص داشته باشد؟ برنامه نویسی CSS درست مثل نوشتن یک داستان است. هیچکس نمیخواهد یک داستان بد نوشته شده را بخواند. با نوشتن آن از ابتدا، کد خود را پرفروش کنید.

مورد سوم در این لیست برای معیارهای یک گالری CSS این است که سایت شما باید WC3 معتبر باشد. شما تا به حال در توسعه وب به اندازه کافی بوده اید که می دانید WC3 مسئولیت پذیری و استانداردهای وب است.

با این همه تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان با استفاده از کد های وب امروز، هیچ تعجب نیست که چرا WC3 بیش از هر زمان به عنوان “مهر تایید” برای یک وب سایت کاملا کاربردی و سازگار مورد توجه قرار گرفته است؟

به خاطر داشته باشید که امیدوار هستید که تمام این لینکهای یک طرفه تولید شده توسط یک گالری CSS به فروش برای شما تبدیل شود.

اگر سایت شما WC3 معتبر باشد، این یکی از ویژگی های فروش بیشتری در کار شماست که اعتماد مشتری را به دست می آورد و این همان چیزی است که وفاداری مصرف کننده و فروش تکراری ایجاد می کند.

همانطور که می بینید یک گالری CSS می تواند بهترین دوست طراح وب باشد. این می تواند به ایجاد ترافیک برای سایت شما کمک کند و همچنین کار خود را به طور کلی به طراحی جهان معرفی کنید.

این مقاله اقدامات لازم را برای ارسال نمونه کارها به گالری های CSS مورد بررسی قرار داد. ما تحت پوشش داشتن برنامه نویسی پرتفوی بدون خطا و سازگاری با WC3 پوشش داده ایم. با استفاده از این اطلاعات می توانید از هر یک از گالری های CSS که مایلید استفاده کنید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!