نحوه استفاده از کلمات کلیدی  

استفاده از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی “اصلی” همه برنامه های بازاریابی خوب و بزرگترین بخش از آنچه به نام SEO (بهینه سازی موتور جستجو). طرح بازاریابی انتخاب شما ممکن است متاسفانه عالی باشد اگر شما کلمات کلیدی اشتباه را انتخاب کرده اید که هیچ استراتژی کار نخواهد کرد.

ما از کلمات کلیدی برای پیدا کردن وب سایت، مقالات، فیلم ها و وبلاگ ها استفاده می کنیم. موتورهای جستجو کلماتی کلیدی هستند بنابراین بسیار مهم است که از کلمات کلیدی استفاده کنید، همان چیزی است که مردم هنگام جستجو برای یک سایت مانند شما استفاده می کنند.

شما همچنین کلمات کلیدی را می خواهید که نه چندان زیادی وب سایت های دیگر رقابت می کنند.

پس چگونه می توانید وب سایت خود را در بالای لیست نتایج موتور جستجو قرار دهید؟

در اینجا این است که چگونه متخصصان این را انجام می دهند؛

1-“پرداخت می شود محبوب!” صفحات وب محبوب تر به سمت بالا نزدیک تر می شوند، زیرا بیشتر به آن علاقه دارید. چه چیزی شما را تبدیل به ملکه یا پادشاه نتایج موتور جستجو خواهد شد؟ آنها به تعداد صفحات دیگر وب سایت مربوط به صفحه بازاریابی شما نگاه می کنند.

در حال حاضر اگر صفحه وب دیگری صفحات دیگری را به آن پیوند بزنید، آن را نیز به برخی از محبوبیت و صفحه وب خود را حتی بیشتر محبوبیت. در حال حاضر برخی از این لینک ها به صفحه وب شما امتیاز بیشتری از سایرین دریافت می کنند.

راه های دیگری برای ایجاد پیوندهایی به صفحه وب وجود دارد؛

الف -اگر هر دو صفحه یک یا چند کلمه کلیدی مشابه داشته باشند. قوانین شماره 2 زیر نیز اعمال می شود.

ب – داشتن یک Google PR بالا (رتبه صفحه).

ج – فیلم های سنگ و امتیاز بیشتری نیز دریافت کنید ..

د -موتورهای جستجو عاشق مقدار زیادی از مطالب (کلمات) و اگر آن را در حال حاضر و پس از آن تغییر می کند، که حتی بهتر است .. راه آسان برای انجام این است که بخش نظرات است.

2-جالب است که چگونه موتورهای جستجو با جستجو کلمات با سایت های وب مطابقت دارند. یک راه این است که آن را با نگاه به برچسب های متا. برچسب های متا بخشی از کد کامپیوتر به نام HTML است که صفحه وب را تشکیل می دهد، شما بیشتر از این را نمی بینید، مگر اینکه بر روی “view” در نوار بالا بیشتر مرورگرهای اینترنت کلیک کنید و سپس بر روی “view source” کلیک کنید.

برچسب های متا عبارتند از meta title، meta key words و meta discretion. همچنین اسکن (به ترتیب مهم)؛ محتوای صفحه وب (کلمات در صفحه)، عنوان، کلمات که در یک پیوند، bold، کج، رنگ های مختلف، اندازه های مختلف، برجسته شده، و یا در URL هستند.

اکنون می دانم که بسیاری از شما می خواهید پول خود را از طریق اینترنت با فرصت های کوچک کسب کنید. بسیاری از کارهای قانونی از شرکت های MLM خانه ای که به شما یک وب سایت رایگان می دهند، وجود دارد.

این وب سایت های رایگان می توانند بسیار جذاب و کاربردی باشند ولی اغلب هیچ یک از برچسب های متا را ندارند و کلیدی نیستند. هنوز هم راهی برای موفقیت بزرگ است، شما هنوز هم می توانید از طریق این وب سایت های رایگان با پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای کار خود را از کسب و کار آنلاین در خانه، شما می توانید بسیار خوب انجام دهید، ایجاد وبلاگ و بسیار تمرکز بر بازاریابی مقاله با لینک های بازگشت به وب سایت کسب و کار و وبلاگ شما.

وبلاگ بسیار مهم است، زیرا شما در کنترل کامل آن هستید و تمام آنچه را که در شماره 2 گفته شده است، انجام دهید. در وبلاگ شما همچنین می توانید به وب سایت کسب و کارتان پیوسته و اطلاعاتی داشته باشید که به شما کمک می کند خط پایین خود را بیشتر موفق کنید و بیشتر بدانید که در مورد استفاده از وبلاگ ها بیشتر بدانید. یادگیری هرگز در این کسب و کار متوقف نمی شود!

ترافیک وب بسیاری وجود دارد که پول شما را میگیرد و شما هیچ فروش نمیدهید زیرا ترافیک که آنها را به شما میفرستد، بدون توجه به آنچه که به شما میگویند، ناخواسته است.

من می دانم چون بسیاری از آنها را قبل از آموختن چگونگی انجام بازاریابی واقعی مورد آزمایش قرار دادم. حالا که من حقیقت را می دانم و واقعا راهی برای دستیابی به نتایج عظیم و فروش دارم، می خواهم شما را از از دست دادن پول و زمان بسیار دور کنم.

لطفا مقالاتی را که منتشر کرده اید بخوانید زیرا آنها توضیح می دهند که چگونه می توانید نتایج عالی من در حال حاضر انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!