5 راه آسان برای تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

بهترین راه برای تحقیق کلمات کلیدی چیست؟ راه های مختلفی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید و نه همه آنها به شما کمک می کند تا موفق شوید و یا به سرعت و به راحتی موفق شوید.

بعضی از آنها هر چند می توانند نتایج فوق العاده ای را ایجاد کنند، پس از اطلاع از آنچه شما باید انجام دهید و آنچه که می توانید انتظار داشته باشید. در اینجا 5 راه آسان برای تحقیق کلمات کلیدی است که می توانند شما را در مسیر درست جهت بهبود سودآوری و تعداد ترافیک وب سایت خود قرار دهند.

  1. مغزی

این کار ساده تر از کشمکش است و این یک راه عالی و رایگان است که سعی می کند برخی از کلمات کلیدی را برای یک تو رفتگی در نظر بگیرد. فقط در مورد موضوع، صنعت و یا طرز فکر خود فکر کنید و آنچه را که جستجو می کنید اگر بخواهید خرید کنید یا اطلاعات بیشتری پیدا کنید.

شما همچنین می توانید از دوستان و اعضای خانواده خود برای کمک به این سوال بپرسید. پیشرفت این است که آن را آزاد است، اما ناکامی این است که هیچ علتی در پشت آن وجود ندارد و فقط به این دلیل که شما در مورد چیزی فکر می کنید، به این معنی نیست که هر کس دیگری خواهد بود یا آن عبارت ایده ای است که می توانید رتبه آن را تعیین کنید.

  1. Google AdWords

یکی دیگر از راه های آسان و رایگان برای تحقیق کلمات کلیدی، استفاده از ابزار کلمه کلیدی خارجی Google AdWords است. با استفاده از این ابزار، شما می توانید در یک عبارت یا موضوع وارد کنید و یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط را دریافت کنید.

شما خواهید دید که چند نفر برای تمام عبارات جستجو می کنند و رقابت در عبارات در AdWords، نشانه ای از رقابت عمومی و سودآوری بالقوه است. نکته جالب این است که در حالی که این اطلاعات عالی است، شما را به یک نگاه کامل به هر کلمه کلیدی و امکان و سودآوری آن نمی دهد.

  1. رقبا

وب سایت های مسابقه جای خوبی برای نوشتن کلمات کلیدی تحقیقاتی هستند. بگذارید بگوییم شما یک وب سایت رقابتی دارید که به طور پیوسته شما را برتر از شما می کند. چگونه آنها را انجام می دهند؟

خوب، نگاهی سریع به وب سایت خود بکشید و ببینید که عبارات معمولا در آنجا اتفاق می افتد. آنها محصولات و آنچه را در عناوین صفحه خود و یا در محتوای آنها می نویسند چه هستند؟

شما حتی می توانید کد منبع صفحه را مشاهده کنید و از برچسب های META و ALT برای کلمات کلیدی ارزشمند استفاده کنید تا بتوانید از هیچ کپی رایت یا علائم تجاری شکایت نکنید.

  1. خرده فروشان

یک راه نادیده گرفته شده برای کمک به پژوهش کلمات کلیدی این است که به سادگی بازدید از برخی از خرده فروشان و بازار های محبوب در وب امروز است.

شما می توانید کلمات کلیدی را بر اساس آنچه که آنها یک محصول یا یک دسته بندی محصول می نامند پیدا کنید یا با جستجوی جستجوی طاقچه خود و جستجوی دیگر محصولات و دسته بندی های توصیه شده محصول. مکان های عالی برای تبدیل شدن به آن شامل آمازون و eBay است.

  1. سایر ابزارها و خدمات

هنگامی که شما واقعا میخواهید بهترین نتایج را هنگام جستجوی کلمات کلیدی ببینید، احتمالا باید از یکی از ابزارهای بزرگ، سرویسها و برنامههایی که در خارج وجود دارد استفاده کنید.

برخی ممکن است هزینه خرید یک بار داشته باشند و دیگران ممکن است از هزینه ماهانه استفاده کنند، اما هر دو طرف، درب ها را باز کرده و دسترسی سریع به هر جزئیاتی را که شما نیاز دارید در مورد کلمه کلیدی، از جمله رقابت، محبوبیت و خیلی چیزهای دیگر، مطلع کنید. بهترین ابزارها میتوانند تاثیر زیادی بر خط پایین شما داشته باشند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!