کلاه سیاه، کلاه سفید - کلاه خاکستری

سئو کلاه سیاه- سئو کلاه سفید -سئو کلاه خاکستری

بازاریابان اینترنتی و تلاش مداوم برای پول آنلاین. مردم بیشتر و بیشتر در اینترنت به دنبال ثروت خود هستند.

این تقریبا مثل روزهای عجیب طلائی کالیفرنیا است. برای تبدیل شدن به یک بازاریاب اینترنتی نیازی به چیزی بیش از یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت ندارید.

قول دادن رئیس خود و درآمد پر درآمد در انتظار همه کسانی است که تمایل دارند آن را امتحان کنند.چند چیز وجود دارد که بازاریابان اینترنتی باید بدانند تا کارهای جدید خود را آغاز کنند. اگر شما هر چیزی را در اینترنت فروختید، احتمالا یک وب سایت دارید.

بازدیدکنندگان سایت شما به عنوان ترافیک در نظر گرفته می شوند. شما باید تعداد زیادی از ترافیک را برای پنهان کردن بازدیدکنندگان به فروش واقعی تولید کنید. این جایی است که SEO وارد عکس می شود.SEO همه چیز در مورد بهینه سازی موتور جستجو است.

افراد در اینترنت شما را از طریق موتورهای جستجوی بزرگ پیدا خواهند کرد وقتی که از جستجوی کلمات کلیدی برای پیدا کردن اطلاعاتی که دنبال می کنید استفاده می کنند.

وب سایت شما، پست های فروم، مقالات و غیره باید از SEO استفاده کنند تا موتورهای جستجو بتوانند وبسایت خود را فهرست بندی کنند و سپس آن را رتبه بندی کنند تا بتوانند به درستی آن را پیدا کنند وقتی مردم از موتورهای جستجو برای پیدا کردن اطلاعات مربوطه استفاده می کنند.

در حال حاضر، در میان بازاریابان هایی که از SEO استفاده می کنند، نبردی در اینترنت وجود دارد. موتور جستجوگر Black Hat SEO است که از شیوه های بهینه سازی استفاده کند تا موتورهای جستجو را نادیده بگیرد و از تکنیک های تولید ترافیکی دیگر که مشکوک یا غیر اخلاقی هستند استفاده کند.

به طور کلی گفته شده است که تکنیک های جستجوگر سیاه چت استفاده می شود تا موتورهای جستجو را به فریب دادن باور به وب سایت بسیار مرتبط با جستجو کلمات کلیدی است که در واقع سایت تبلیغاتی ممکن است تنها تاکتیک فروش آشکار است.

وب سایت کلاه سفید مخالف شیوه های کلاه سیاه است. بازاریابان SEO کلاه سفید با قواعد بازی می کنند. آنها می خواهند سایت هایشان مناسب و منصفانه باشند، اطلاعات جامعی در مورد سایت هایشان ارائه دهند.

افراد کلاهبرداری سفارشی در فروش محصولات یا خدمات خود، پس از اعتماد واقعی ایجاد شده است.در حال حاضر منطقه کلاه خاکستری زیادی بین سیاه و سفید وجود دارد زیرا هیچ چیز واقعا سیاه و سفید نیست.

به یاد داشته باشید اولین بار که شما شروع به بازی در گودال ماسه بازی جدید خود را کردید؟ کسی احتمالا به شما گفته است که خاک را با ماسه مخلوط نکنید. چه مدت طول میکشد تا ساندویچ سایه کلاه خاکستری را عوض کند؟

امروز، بسیاری وجود دارد SEO White Hat نیاز به مقدار زیادی صبر و شکیبایی دارد، بدون هیچ گونه ترافیک جامع که برای مدت زمان طولانی در وب سایت تبلیغاتی شما قرار دارد.

برای کسی که در بازی بازاریابی جدید است، از آنها می خواهد که برای ترافیک بسیار صبور باشند، بسیار برای پرسیدن است.رقابت برای ترافیک بسیار تنگ است تلاش برای ایجاد یک دلار آسان نیست و در قوانین سفید پوستان دخالت دارد.

اغلب روش های متداول متداول برای به دست آوردن بیشتر موارد مواجه می شوند.درست است که خطوط بین سفید و سیاه به راحتی می تواند تار شود.

هنگامی که تکنیک های تولید ترافیک مشکوک در دسترس برای استفاده است که نتایج را دریافت می کنند، اغلب بعضی از این روش ها به عنوان ابزار بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند.

موتورهای جستجو می خواهند همه را به استفاده از جستجوگر سفید هات، به طوری که بازدید کنندگان خود می توانند اطلاعات مربوط به آنچه که آنها برای جستجو پیدا کنید.

به همین دلیل است که آنها “موتورهای جستجو” نامیده می شوند.با استفاده از بازاریابان بیشتر برای مقابله با قرار گرفتن در معرض، تاکتیک های مشکوک SEO همیشه مورد استفاده قرار می گیرند.

در نهایت، بازاریاب اینترنتی خواهد بود تا آن را درون خود پیدا کند تا خود را کنترل کند، قوانین بازی کند و همانطور که در مورد روش های مناسب SEO می تواند یاد بگیرد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!