چگونه سریعتر مطالب را ایجاد کنیم؟

چگونه سریعتر مطالب را ایجاد کنیم؟

تولید محتوای امروزه برای کسب و کارهای آنلاین ضروری است. شرکت ها گرسنه هستند و یک فرد باید حجم بیشتری از محتوا را تولید کند تا بتواند زنده بماند و درآمد کسب کند.

اما عوامل خاصی وجود دارد که مانع ایجاد سریعتر مطالب و جلوگیری از جریان خود به خودی خود می شود. ما تلاش کرده ایم همه این عوامل و مسائل را در این مقاله ذکر کنیم.

ما اطمینان می دهیم که اگر شما بر روی این مسائل کار کنید، کیفیت نوشتار شما به میزان قابل توجهی بهبود می یابد و شما می توانید  تولیدمحتوای موثر را به عنوان نرخ سریعتر تولید کنید.

چیزهایی که سریعتر نوشتن را جلوگیری می کنند

بزرگترین مشکل جلوگیری از نوشتن سریع، عدم وجود ایده است. این نیز به عنوان بلوک نویسندگان نامیده می شود. برای دریافت این موضوع، ابتدا باید موضوع را دقیق مطالعه کنید. تحقیق نباید بیش از حد گسترده یا وقت گیر باشد.

با تحقیق، به معنای این است که اطلاعاتی را برای یافتن اطلاعات به دست آوریم تا بتوانیم یک مقاله خوب بر اساس آن بنویسیم. نباید بیش از 10 تا 15 دقیقه طول بکشد. برای تحقیق در مورد موضوع در اینترنت. گام بعدی این است که ایده های خود را در ذهن خود بسازید.

فقدان ایده های هماهنگ: یک تجسم کمی انجام دهید

مسئله اصلی مانع از سرعت تولید محتوا، عدم وجود ایده های مرتبط است. شما باید یک تمرین تجسم کمی برای آن انجام دهید. تصور کنید، یک ماشین تولید محتوای با سرعت یک صفحه در دقیقه است.

جزئیات دقیق آن را تصور کنید. پیش نیازها چیست؟ از کجا محتوای و ایده های کجاست؟ و چگونه محتوای آن را با سرعت بیشتری تولید می کند؟ چگونه آمار و جداول ایجاد می شود؟ جایی که عرضه احکام از آنجا آمده است؟ ریتم ایده ها چیست؟

همه اینها برای پیدا کردن رویکرد مورد نیاز برای تولید محتوای با سرعت بیشتری بسیار مهم است. علاوه بر این، شما باید سعی کنید به نوشتن روی موضوعات مورد علاقه خود تمرین کنید. هر چه بیشتر تمرین کنید، بهتر است که در محتوا با سرعت بیشتری تولید شود.

بهترین استراتژی این است که تصور کنید ماشین تولید محتوای در یک صفحه بزرگ در هر دقیقه. این باید هدف شما باشد و باید ذهن خود را با توجه به آن تمرین کنید.

تعویق

شما نباید سعی کنید بیش از حد در مورد موضوع فکر کنید پس از همه، شما نمی خواهید یک مقاله پژوهشی را ارسال کنید. آیا شما قصد ندارید که یک اصل یا معادله ای مشابه با e = mc2 را بسازید که انیشتین آن را توسعه داده است و یا شما مجبور نباشید دوباره تئوری نسبیت را تولید کنید.

شما باید محتوا را تولید کنید و باید جالب، جذاب، آموزنده و مختصر باشد. روشن است که شما نیازی به تولید محتوای علمی یا غیر قابل درک ندارید. این تصور غلط باید از ذهن شما برداشته شود.

حواس پرتی های دیگر مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب و ایمیل

پس از اتمام شروع به نوشتن، باید از سایتهای رسانه اجتماعی و حسابهای ایمیل نیز خارج شوید. این یک حواس پرتی بزرگ است. نوشتن یک کار خسته کننده و دردناک مبهم است.

این ذهن و بدن ما را تسری می دهد در حالی که مغز تمایل طبیعی به رانندگی دارد و به دنبال راه هایی برای بازسازی و تفریح ​​خود است، که مضر است زیرا آسان است برای اختراع شدن، اما مشکل توجه ما به چیزی سازنده است.

نتیجه

بنابراین، ما نتیجه گرفتیم که برای تولید محتوا با سرعت بیشتری، ابتدا باید محتوای “ایجاد” کنید. محتوا باید مشخص و به خوبی مورد تحقیق قرار گیرد. با “خوب تحقیق”، من به این معنی نیست که محتوا باید علمی ثابت شود.

آنچه شما نیاز دارید این است که یک ایده منصفانه در مورد موضوع داشته باشید. سپس شما باید ایده های خود را ساده کنید و برخی از طوفان مغزی را برای ارائه اطلاعات مفید در یک روش منطقی انجام دهید. هدف منحصر به فرد ایجاد محتوا برای ارائه اطلاعات مفید به شیوه ای ساده است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!