چگونه سایت اول گوگل باشیم

چگونه سایت اول گوگل باشیم

باگسترش روز افزونه تکنولوؤی مهم ترین دغدغه صاحبان کسب و کار های اینترنتی این است که چگونه سایت اول گوگل باشیم. گوگل امروزه به عنوان قدرتمند ترین موتور جست و جو گر شناسایی شده و همه در این تلاش اند که خود را به صفحات و لینک های اولیه آن برسانند . ما در این مقاله سعی داریم شما را در رسیدن به این هدف بزرگ همراهی کنیم.

بهینه سازی و سئو نام اصلی این موضوع است و شما برای اول بودن در گوگل باید سئو سایت خود را بالا ببرید اما چگونه؟فاکتور های مهمی وجود دارند که به شما در رسیدن به هدف خود کمک می کنند که باهم انها را مرور می کنیم. توجه کنید که در این مقاله به سئو سایت وردپرسی صحبت می کنیم.

محتوای غیرتکراری

اولین و مهم ترین موضوع آپلود محتوای یونیک و منحصربفرد برای سایت خود است.نوشتن یا انتشار محتوای جدید یا بروزرسانی محتویات موجود امری است که باید بخشی از بهینه سازی روزمره‌ی وبسایت شما را تشکیل دهد. نیازی نیست که هر روز یک پست جدید منتشر کنید، بلکه تنها کافی است تلاش کنید تا جایی که برایتان مناسب و مقدور است طبق یک برنامه‌ی منظم به انتشار محتوا بپردازید. موضوع مهم در محبوب بودن محتوای شماست به این معنی که نظرات بسیاری را دریافت کند دقت داشته باشید که پاسخ دادن به نظرات نیز امری بسیار بااهمیت در زمینه سئو است.این موضوع کمک شایانی به پاسخ دادن به به سوال چگونه سایت اول گوگل باشیم ، می کند.

استراتژی خود را داشته باشید

پیش از اینکه به امور روزانه یا هفتگی مربوط به سئوی وبسایت بپردازیم، باید بر اهمیت داشتن یک استراتژی بلندمدت سئو تاکید کنیم. اگرچه داشتن یک لیست از امور سریع مربوط به سئو خوب است اما باید حتما حوزه‌ی وسیع‌تر را نیز تحت‌نظر داشته باشید. بر روی کلمات کلیدی بسیار وقت بگذارید و برنامه ریزی کنید، به هدف  خود برای جستجو توجه کنید، هدف‌گذاری کنید و عملکرد سایت خود را حتما بررسی کنید. بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو تلاش زیادی را می‌طلبد اما در انتها پاداش آن را خواهید گرفت.

لینک های داخلی و خارجی در محتوا

یکی از روش های بالابردن سئو لینک گزاری داخلی و خایرجی است به این معنی که از محتوای جدید به بقیه مقالت موجد در سایت ویا صفحات ان لینک گزاری شود و لینک گزاری خارجی این است که به سایت های مرتبط دیگر لینک دهید.

از تاثیر شبکه های اجتماعی غافل نشوید

برای دیده شدن بیشتر مطالب سایت خود آن را در شبکه های اجتماعی معروف مانند اینستگرام ، تلگرام و … نیز انتشار دهید. اینگونه هم تعداد مخاطبانتان زیاد تر از قبل خواهد بود و هم با سالایقشان برحسب تعدا لایک ها و نظرهای هر مطلب بیشتر اشنا خواهید شد.

به عکس ها توجه کنید.

سئو تخصصی است که برای دیدن نتیجه مطلوب نیازمند زمان است تکنیک های کوچکی در سئو وجو دارد که باعث بالا رفتن رنکینک سایت شما می شود یکی از این نکات این است که اندازه‌ی عکس‌های خود را تا جایی که امکان دارد، کوچک نگه دارید. داشتن عکس‌های باکیفیت در سایت یک ضرورت است اما حتما نمی‌خواهید که این عکس‌های برگزیده، سرعت سایت شما را کاهش دهند. کار سریعی که می‌توانید به طور روزمره در سئو انجام دهید این است که از ابزارهایی همچون ImageOptim یا وبسایت هایی مثل JPEG mini، jpeg.io یا kraken.io برای بهینه سازی اندازه‌ی عکس‌های خود استفاده کنید.

به راحتی با رعایت مسائل بالا می توانید جر سایت های اولیه گوگل باشید و سئو سایت خود را بالا ببرید.همچنین فراموش نکنید تا هرگاه توانستید زمان بیشتری را به استراتژی‌های بلند مدت سئو اختصاص دهید تا به یک ثبات حقیقی در سئو دست یابید. اگر نظر و پیشنهاد جدیدی در این راستا دارید، حتما ما را در جریان قرار دهید.

طراحی سایت در کرج

شرکت کیان تجارت فاوا با سابقه درخشان در طراحی سایت با وردپرس در کرج و طراحی اپلیکیشن و همکاری با متخصصان سئو آماده پذیرش سفارشات شما است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!