چگونه بازدید پیج خود را افزایش دهیم ؟؟

چگونه بازدید پیج خود را افزایش دهیم ؟؟ امروزه شبکه‌های اجتماعی و مجازی نقش مهمی در زندگی دارند. اینستاگرام یکی از بهترین و شناخته ترین شبکه‌های اجتماعی است که قابلیت‌های متعددی دارد و علاوه بر جنبه‌ی سرگرمی و ارتباط با دوستان و نزدیکان، می‌توانید از جنبه‌ی کاری این شبکه اجتماعی نیز نگاه کرد.

کاربران در اینستاگرام می توانند کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و همچنین آگاهی مردم نسبت به برندشان را افزایش دهند.اما ترفندها و نکاتی وجود دارد که برای راه‌اندازی پیج مهم و ضروریست.در این مقاله قصد داریم تا در مورد اینکه چگونه بازدید پیج خود را بالا ببریم، صحبت کنیم.

استفاده از داده‌های اینستاگرام

حتما تا به حال متوجه تعداد لایک، کامنت،ارسال و سیو پایین پستی که در اینستاگرام گذاشته اید،شده اید.
تعداد اینها به شما می فهماند که مخاطبانتان چه نوع پستی را بیشتر دوست دارند و مشا بر این اساس پست های بعدی را بهبود می بخشید

نخریدن فالوور فیک

با خریدن فالوور فیک،تعداد فالوور های شما افزایش می یابد اما چون تعامل پیج پایین است و ق اندازه فالوور هایتان نیست مسلما با مشکل مواجه می شوید

تولید محتوا به صورت مداوم

گذاشتن روزی یک پست و یک استوری حداقل،کمک فراوانی به افزایش بازدید پست،ویو استوری و در نهایت بازدید پیج می شود.

استفاده از هشتگ های مرتبط و درست

اگر شما از هشتگ مرتبط استفاده نکنید و مخاطب وارد پیج شما شود و محتوای مربوطه را پیدا نکند سریع از پیج شما بیرون می رود و احتمال فالو کردن شما کم می‌شود.
اما استفاده درست از هشتگ ها باعث ورود مخاطبان جدید و ورود محتوا ب اکسپلور می‌شود .

خواستن لایک‌گذاری و کامنت گذاشتن از مخاطب

در محتوا تعامل ایجاد کنیم.یعنی انتهای محتوا از مخاطب بخواهیم پست را لایک‌ کند و کامنت بگذارد.حتی از پست های سوالی و نظر سنجی استفاده کنیم.

پیدا کردن وقت مناسب برای پست کردن

دربخش insight در صفحه اینستاگرام خود میتواند ببینید مخاطبانتان چه زمانی در اینستاگرام فعال هستند و همان موقع محتوا را پست کنید ک بازدید بالا برود

استوری مناسب
استوری ها به اندازه پست ها مهم هستند،امروزه کاربران وقتی وارد پیج میشوند اولین کاری که میکنند هایلایت های استوری را مشاهده میکنند.اگر وند استوری پشت سر هم می‌گذارید سعی کنید سرگرم کننده باشد و از پرسش و پاسخ و نظر سنجی استفاده کنید.

ننوشتن کپشن طولانی

در ادمه مطلب

چگونه بازدید پیج خود را افزایش دهیم ؟؟

در ادامه مطلب آموزشی چگونه بازدید پیج خود را افزایش دهیم ؟؟ باید دانست که کپشن طولانی باعث می شود حوصله مخاطب سر برود و کپشن را نخواند.

آماده کردن محتوای ویدیویی

مخاطبان محتوای ویدیویی را بیشتر از محتوای متنی می پسندند.پس سعی کنید از محتوای ویدویی استفاده کنید. اینکه اگر کپی نباشد خیلی بهتر است.

تعامل با پیج های مرتبط

برای پیج های مرتبط کامنت بگذارید لایک کنید تا متقابل این کار را برای شما انجام دهند و مخاطب این پیج ها شما را هم بشناسند و دنبال کنند

تبلیغ کردن

شما میتوانید بنر پیج خود را آماده کنید و به پیج های مرتبط بگویید برای شما تبلیغ کنند که مخاطبان آنها به پیج شما بیایند و شما را فالو کنند.

 

جهت خواندن مقاله افزایش ترافیک سایت با تبلیغات ساده فروش ویدیو کلیک کنید .

درست کردن تقویم محتوایی

تقویم محتوایی به شما کمک میکند که هدف خود را در بازه ی معین مشخص کنید.کمک میکند بفهمید به چه چیزی احتیاج داریدو چه چیزی باید تولید کنید.

داشتن خلاقیت

سعی کنید تمام محتوای خود را یک شکل طراحی نکنید این برای مخاطب خیلی خسته کننده است.اگر تنوع و خلاقیت داشته باشیم در پست و استوری باعث افزایش بازدید پیج می شود.

نوشتن بیوگرافی کامل

نوشتن هدف از ایجاد پیج در بیو خیلی میتواند در افزایش بازدید کمک کند.

برگزار کردن مسابقه و کمپین

برای برگزاری مسابقه حتما ابتدا باید اهداف خود را مشخص و سپس شرایط را بررسی کنید و در انتها باید نحوه انجام کمپین یا مسابقه را تعیین کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.اگر اشتباه کنید ب نتیجه ای نمی‌رسید و ممکن است هزینه زیادی هم ضرر کنید.با گذاشتن مسابقات مخاطبانتان انگیزه میگیرند و شما را دنبال میکنند و به بقیه نیز معرفی. میکنند.

تبلیغ کردن اینستاگرام

پیج خود را در هر جا که میتوانید دوست آشنا اقوام تبلیغ کنید.

گذاشتن لایو

در مورد موضوع لایو با متخصصان آنها لایو بگذارید.در این صورت تعامل پیج بالا میرود و حس اعتماد پذیری بیشتر می شود.

قرار دادن موقعیت مکانی

افراد هنگامی که موقعیت مکانی را جستجو میکنند پست شما را می بینند و لایک‌میکنند و بازدید شما بالا میرود.

طراحی چینش پست

مسلما پیج زیبا باعث افزایش فالوور می شود.شما با تم دادن و چینش زیباس پست های خود باعث افزایش بازدید پیج تان می شوید.

تولید محتوای مخصوص

تا جایی که میتوانید کپی نکنید اگر هم کپی کردید آیدی آن را تگ‌کنید و کمی پست را تغییر دهید.سعی کنید لوگو و کاور مخصوص به خود را داشته باشید

تگ کردن افراد

با تگ کردن افراد آنها را به پیج خود دعوت کنید.

توجه به دایرکت

افرادی که در دایرکت به شما پیام می دهند، از فالوور های خاص شما محسوب می شوند که می توانید با تداوم ارتباط با آن ها از آن ها بخواهید پیج شما را تبلیغ کنند و به این وسیله تعداد فالوور های شما بالا خواهد رفت.

امیدوارم با انجام مراحل بالا پیج قویی بسازید و بازدید پیج را بالا ببرید و موفق باشید🤍

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!