چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم ؟

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم ؟امروز میخواهیم در مورد کسب در آمد از طریق یوتیوب صحبت کنیم

یکی از مهمترین اصول کسب درآمد از طریق یوتیوب این است که کانالی داشته باشید که ویدیوهای جذابی داشته باشد. در این قسمت قصد داریم شما را با صفر تا صد کسب درامد از یوتیوب آشنا کنیم.

جذاب بودن ویدیو ها برای کسب درآمد از یوتیوب بسیار مهم است. چون قراره از طریق افزایش بازدید ویدیوها و تعداد دنبال کنندگان کانال مان کسب درآمد داشته باشیم. در ادامه روش هایی را می گویم که بتوانید از طریق یوتیوب دقیقا مثل یوتیوبر های حرفه ای کسب درآمد کنید.

تولید ویدیو های آموزشی

یکی از جالب ترین موضوعات برای مردم آموزش است.سعی کنید در موضوعی که تخصص دارید آموزش تهیه کنید.اموزش های خاص و آموزش های عمومی تر طرفداران فراوان دارد و باعث افزایش دیده شدن ناگهانی می شود.

تولید ویدیو های بهترین ها

بهترین ها هم همیشه برای مردم جذاب بوده است.
عنوان ویدیو شما میتواند ده تا از بهترین های جهان باشد.بهترین گوشی…بهترین لپ تاپ…بهترین فیلم سال و….که باعث دیده شدن بیشتر نیز می شود.

تولید ویدیو های نقد و بررسی

ویدیو هایی که میتواند مورد نقد و بررسی مخاطب قرار گیرد،از پرطرفدارترین ویدیو ها هستند.فقط باید فکر کنید که چه مسائلی برای نقد و بررسی می تواند برای مخاطب جذاب باشد و دیده شود.

انتشار ویدیو گیم پلی

بسیاری از مردم جهان عاشق گیم پلی هستند و ویدیو های مربوط به گیم پلی ها،نمایش اطلاعات و محبوب ترین بازی ها ویو بالایی میخورد.

تهیه ویدیو از بررسی محصولات

در این مورد شما باید محصولات محبوب و جدید تر را مورد بررسی قرار دهید و ویدیو بررسی ان را در کانال یوتیوب خود منتشر کنید.

انتخاب عنوان جذاب برای ویدیو

همانطور که می دانید عنوان در همه جا مورد توجه بوده،در یوتیوب هم باید عنوان جذاب و ترغیب کننده انتخاب شود که مخاطب به ویدیو شما جذب شود.

استفاده از عکس های سفارشی برای ویدیو

همانطور که می دانید هنگامی که سراغ ویدیویی می روید در ابتدا با عکس اولیه آن برخورد می کنید(کاور)هر چقدر کاور و متن ان جذاب تر باشد،ویو بالاتری میخورد.

استفاده از وب سایت و دیگر شبکه های اجتماعی

اگر وب سایت دارید یا در شبکه اجتماعی دیگری فعال هستید حتما کلیپ یوتیوب خود را در آنجا تبلیغ کنید که بیشتر دیده شود.

تعامل با دنبال کنندگان

اگر دنبال کننده ی شما برای شما کامنتی میگذارد,شما هم حتما جواب آن را بدهید و حتی از آنها بخواهید موضوع ویدیو مورد علاقه اش را بگوید تا شما در مورد آن تولید محتوا کنید.

کسب درآمد از گوگل ادسنس از طریق یوتیوب

روش اصلی کسب درآمد از یوتیوب نمایش تبلیغات و کلیک روی آن ها توسط بازدید کنندگان در ویدیوهای شماست. یعنی شما باید گوگل ادسنس خود را فعال کنید و به کانال یوتیوب خود ارتباطش دهید تا از کلیک روی تبلیغاتی که در ابتدای ویدیوهای شما به نمایش در می آید کسب درآمد کنید.

همکاری در فروش محصولات

برای مثال گاهی اوقات شما ویدیو هایی می‌بینید که دارند آموزش مثلا گیتار می دهند.در پایین این ویدیو لینک خرید گیتار را هم مشاهده می کنید.این روش از بهترین روش های کسب در آمد از یوتیوب است.

فروش محصولات

اگر شما محصولی دارید می توانید از طریق نحوه ی استفاده محصول به صورت ویدیو اقدام به فروش محصول کنید.طی تحقیقات انجام شده بیش از 70 درصد از مصرف کنندگان محصولات پس از دیدن ویدیوی آموزش استفاده از آن، ترغیب به خرید آن محصول شده اند.

تبلیغات اسپانسری

هنگامی که تعداد مخاطبان شما زیاد شود و شما به فرد تاثیر گذاری تبدیل شوید،برند های مختلف به سمت شما می آیند و از شما می خواهند که تبلیغ کانالشان را در کانالتان درج کنید.شما به ازای این تبلیغ مبلغی از مشتری میگیرید که خود یک کسب و کار ساده و عالی است.

راه اندازی عضویت ویژه در یوتیوب

یوتیوب به تازگی قابلیت اعضای ویژه را در کانال ها فعال کرده است. یعنی شما می توانید یک سری از ویدیو ها را فقط به اعضای ویژه نشان دهید. در این صورت هر کسی که می خواهد جزء اعضای ویژه کانال شما شود باید به صورت ماهانه مبلغی را پرداخت کند تا به ویدیو های اعضای ویژه دسترسی داشته باشد.
این روش به درد کسانی می خورد که آموزش های خاصی ارائه می کنند که برای مخاطبان بسیار ارزشمند است.

 

جهن خواندن مقاله تاثیر اینستاگرام بر ترافیک سایت کلیک کنید 

کسب درآمد از سرویس YouTube Red

سرویس YouTube Red سرویسی است که کاربران را از دیدن تبلیغات منع می کند. یعنی کاربرانی که عضو این سرویس در یوتیوب هستند دیگر هیچ تبلیغاتی در ابتدای ویدیوهای یوتیوب برای آن ها به نمایش در نمی آید.در این روش چون تبلیغاتی که در ابتدای ویدیوها وجود دارد برای کسی نمایش داده نمی شود یوتیوب حاضر است بخشی از درآمد حاصل را به تولید کنندگان محتوای کانال ها بپردازد.
پس در این روش هر چقدر که سعی کنید مخاطبان سرویس YouTube Red را بیشتر کنید،درآمد شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

تبلیغ در توضیحات ویدیو

هنگامی که شما یک ویدیو را میبیند مطمئنا به توضیحات و نوشته های آن نیز دقت میکنید.شما میتوانید در این توضیحات محصولات خود یا محصولات همکاری در فروشتان را تبلیغ کنید یا اینکه مستقیم از برند های. دیگر تبلیغ بگیرید (بالا توضیح دادیم)

کسب درآمد از لایو گذاشتن در یوتیوب (چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم ؟ )

یکی از روش های جالب کسب درآمد از یوتیوب زمانی است که شما به صورت لایو با مخاطبان کانال تان در تعامل هستید. در این صورت با پرداخت مبلغی از طرف فالوورهایتان می توانند پیام شان را بالای لیست پیام ها بیاورند.مسلکا دیده شدن پیام آنها در بالاترین قسمت توسط چندین هزار نفر میتواند خیلی مفید باشد(پیام های آنها می تواند تبلیغ محصول خودشان باشد)

در سخن پایانی لازم است گوشزد کنیم که بدون قرار دادن ویدیو در کانالتان امکان کسب در آمد ممکن پذیر نیست،پس سعی کنید ویدیو های جذاب در کانال بگذارید و ویو انها را بالا ببرید.💜

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!