چه چیزی SEO را خیلی سخت می کند؟

چه چیزی SEO را خیلی سخت می کند؟

از زمان ظهور تلفن های همراه که به کاربران امکان دسترسی به اینترنت را از طریق اتصالات Wi-Fi و یا از طریق حامل ها داده اند، افرادی وجود دارند که می خواهند از این قابلیت استفاده کنند.

یک کاربر تلفن همراه که به اینترنت دسترسی پیدا کرده بود، به دلیل استفاده از اینترنت در روزهای اولیه، به سختی وب سایت ها را از طریق تلفن در می آورد.

با این حال، مردم اکنون نه تنها به سایتهای شبکه اجتماعی خود از طریق تلفنهای همراه دسترسی دارند، بلکه به دنبال خرید آنلاین، خواندن به صورت آنلاین و تلاش برای برقراری تماس از فروشندگان مختلف آنلاین از طریق تلفن همراه خود هستند.

ممکن است دلایل مختلفی برای این تغییر در رفتار وجود داشته باشد، اما یک چیز باقی میماند و این نیاز به مدیران وب برای ضربه زدن به این ترافیک بالقوه است.

برای اینکه افراد برای بازدید از وب سایت شما از طریق یک دستگاه تلفن همراه، استفاده از جستجوگرهای تلفن همراه ضروری است. با این حال، برای هر متخصص داخلی وب سایت، بسیاری از مشکلات دشوار است که آن را درست دریافت کنید.

گرفتن حق وب سایت موبایل

میزان جست وجو برای نسخه موبایل سایت بسیار زیاد است و این واقعا به رتبه بندی SEO برای وب سایت های تلفن همراه آسیب می رساند

  • برای قرار دادن همه چیز در صفحه اصلی دسکتاپ سایت در یک سایت کوچکتر تلفن همراه دشوار است.
  • خطا در هدایت به یک صفحه جدید با کاربران خوب نیست.

از آنجا که گوگل می داند که یک وب سایت که به خوبی برای وب سایت های دسکتاپ رتبه خوبی دارد، ممکن است نسخه موبایل به اندازه کافی خوب نباشد، اما در مقایسه با زمانی که از یک رایانه رومیزی استفاده می شود، نتایج مختلفی حاصل می شود.

در اینجا چیزی که بیشتر مردم را آسیب می زند ساختار سایت تلفن همراه خود است. مردم سایت های خود را اشتباه می گیرند و بنابراین میزان بازده بالا باعث می شود که رتبه بندی شما به شدت رنج می برد.

مدیران وب می دانند که صفحه اصلی وب سایت دسکتاپ آنها بهترین نتایج را به دست می آورد، اما ترجمه کل طراحی به یک نسخه موبایل واقعا دشوار است. یک مشکل نسبتا مشکل تر با هدایت کاربران همراه است.

مسائل مربوط به رمز گشایی گاهی اوقات خطایی را نشان می دهند که کاربران حتی وقتی که صفحه وجود دارد، هدایت می شوند، در حالی که این مشکل برای حل مشکل مشکل ساز است. همه این مسائل منجر به نرخ بازده بالا و رتبه بندی بد در نتیجه می شود.

تجزیه و تحلیل نادرست به دلیل تعریف واضح موبایل

در اینجا دشواری هایی است که در جستجوگرهای تلفن همراه با توجه به عدم دسترسی دیتا از اطلاعات دقیق به دست آمده است:

  • تعریف تلفن همراه دقیق نیست و هر شرکت تحلیلی تعریف خود را دارد.
  • یک شرکت تنها تلفن های مشخص را به عنوان تلفن همراه در نظر می گیرد در حالی که یکی دیگر از iPads ها و تبلت ها را به عنوان تلفن های همراه نیز در نظر می گیرد.

اطلاعاتی که در مورد ترافیک و منابع که از طریق آن ترافیک در می آید در مورد جستجوگرهای تلفن همراه بسیار مهم است. با این وجود، با توجه به تعاریف مبهم داده های نامناسب، واقعا برای افرادی که سعی می کنند SEO جستجو می کنند، سر درد ایجاد شود.

گرفتن اطلاعات از دو شرکت تحلیلی برای وب سایت شما این مشکل را نشان می دهد. در حالی که ممکن است تلفن های خاص را تنها به عنوان تلفن های همراه در نظر بگیریم، دیگر ممکن است اطلاعات ترافیکی را از iPads ها و دیگر تبلت ها نیز اضافه کنند.

این مسئله در مقایسه را ایجاد می کند و بدین ترتیب می تواند پیش بینی های درست را بدست آورد.

علاوه بر این، در حالی که ابزار گوگل وب مستر برای وب سایت های دسکتاپ بسیار مفید است، هیچ چیزی برای وب سایت های تلفن همراه ارائه نمی دهد و به نظر می رسد خود اشتباه است. این باعث می شود که همه مشکل تر باشد.

در کل، SEO  ساده نیست و دارای بسیاری از مسائل ذاتی است. از آنجایی که اکثر مردم در مورد این مشکلات واقعا نمی دانند، آنها همچنان به جستجوی صحیح موتورهای جستجوگر خود می پردازند و تنها در نتیجه خود را در پای خود می گیرند.

دانستن در مورد این مشکلات می تواند حداقل شما را در درک مشکلات، به طوری که شما سعی می کنید برای پیدا کردن راه برای به دست آوردن بیش از آنها!

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!