در انتخاب پلاگین جی کوئری مراقب باشید

پلاگین جی کوئری

 

اگر تصمیم گرفتید که از پلاگین جی کوئری بعنوان بخشی از وب سایت خود استفاده کنید، قبل از اینکه یکی را انتخاب کنید، باید چیزهای زیادی را در نظر بگیرید.

اگر زمان لازم برای برنامهریزی را که میخواهید قبل از اینکه شما شروع به جستجو کنید استفاده نکنید، متوجه خواهید شد که زمان زیادی را صرف صرفه جویی در تمام پلاگینهایی میکنید که نمیتوانید از آنها استفاده کنید.

شما ممکن است بدانید که چرا این است. به طور عمده، این به این دلیل است که هزاران افزونه مختلف جی کوئری وجود دارد که برای شما در دسترس هستند.

ممکن است فکر کنید که این فوق العاده است، زیرا شما قادر خواهید بود دقیقا همان چیزی را پیدا کنید که دنبال آن هستید، اما این لزوما درست نیست.

شما باید در نظر داشته باشید که بسیاری از پلاگین های جی کوئری که کاربر پسند نیستند وجود دارد. این به این معنی است که آنها برای استفاده دشوار است.

اگر شما نمی دانید چه باید بکنید زمانی که از طریق تمام پلاگین هایی که برای شما در دسترس هستند را جستجو می کنید، پس می توانید خودتان را هدر ندهید و تلاش کنید تا برای شما مناسب باشد.

البته، قبل از جستجو برای هر گونه افزونه برای ترکیب در وب سایت خود، شما باید برخی از تحقیقات انجام دهید؛ با این حال، هنگامی که شما از طریق این پلاگین های خاص می روید، مهم تر است.

اگر شما در مورد چیزهای مختلفی که باید در یکی از این افزونه ها دنبال کنید اطمینان ندارید، می توانید وقت صرف وقت برای پیدا کردن یکی از موارد مناسب برای شما داشته باشید.

شما نه تنها باید یک چیزی را که می خواهید انجام دهید را پیدا کنید، بلکه باید آن را پیدا کنید که بتوانید از آن راحت استفاده کنید. نه همه پلاگین های جی کوئری کاربر پسند هستند، و اگر آنها دشوار است برای استفاده، پس شما خواهد شد هدر چند ساعت تلاش برای کشف نحوه استفاده از آن.

این یک ایده بهتر برای شماست که بهترین را برای پیدا کردن یکی از دستورالعمل های نوشته شده به خوبی داشته باشید. این در نهایت شما را در زمان طولانی صرفه جویی خواهد کرد و به جای اینکه از افزونه استفاده کنید، می توانید بیشتر در وب سایت خود تمرکز کنید.

هنگامی که از طریق لیست رفته اید و معتقدید که پلاگین درست را برای شما پیدا کرده اید، قبل از اینکه آن را به وب سایت خود اضافه کنید، باید آن را مرور کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!