ویژگی های طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و اصولا هر دفتر مشاور املاکی می خواهد سایت املاک خود را داشته باشد.

طراحی سایت املاک با طراحی سایت های دیگر دارای تفاوت های اساسی ای است که بیشتر افراد بدون داشتن آگاهی به دنبال ای مسیر می روند ولی پس از گذشتن چند مدت  براورد قیمت این سایت ها کلا از این کار پشیمون میشن.

طراحی سایت املاک دارای چندین بعد است که به ترتیب به آن خواهیم پرداخت.

طراحی سایت املاک – سمت کاربر

این بخش باید از سادگی و کاربرپسندی خاصی برخوردار باشد تا زمانی که کاربر به سایت شما مراجعه کرد، بدون اینکه نیازی به جستجوی زیادی باشد بتواند به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کند.

برای مثال در سایت البرزفایل، برای راحتی دسترسی تمامی لینک های اصلی در سایت قرار داده شده تا بتوانید میانبر خوبی برای شما باشد و از طرفی اینکه این لینک ها زمانی که با گوشی وارد می شوید مزاحمتی ایجاد نکند می توانید از اپلیکیشن های آن استفاده کنید.

طراحی سایت املاک باید بسیار کاربردی و سریع باشد تا درکمترین زمان ممکن سایت شما لود شود.

نقشه ، آدرس و سایر اطلاعات بسته به قوانین و سیاست گذاری های شما دارد که اجازه ورود چه اطلاعاتی را می دهید و چه خروجی هایی می خواهید از آنها بگیرید.

طراحی سایت املاک – سمت سرور

پس از اتمام ورود اطلاعات توسط کاربران شما باید پنل مدیریتی خود را در دو سطح طراحی کنید! سطح اول مربوط به اپراتور های شما است تا اطلاعات ورودی توسط کاربران را مطالعه کرده و به مشکلات آنها پاسخ دهند.

سطح دوم هم برای ادمین سایت است و باید کار های مدیریتی مانند ورود و حذف اطلاعات، گرفتن گزارشات جستجو ها و لاگ کاربران و امثال آن که همگی ر این باید باشند.

طراحی سایت املاک – سئو سایت

سئو یا همان SEO که کوتاه شده عبارت بهینه سازی موتور های جستجو است به شما کمک می کند تا سایت شما با رعایت برخی موارد بتواند در رتبه های بالای گوگل نمایش داده شود تا بتوانید بازدید بالایی داشته باشید.

 

در کل طراحی سایت املاک مانند راه اندازی یک مغازهاست  اینکه فکر کنید یک سای به نام املاک خودتان به ثب رساندید و کار تمام است، کاملا در اشتباه هستید.

اگر شما هم قصد طراحی چنین سایت هایی را دارید به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان طراحی سایت ما و مقایسه با سایر دفاتر شروع کنید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!