نکات وبلاگ نویسی ورد پرس

وبلاگ نویسی ورد پرس

اگر می خواهید وبلاگ خود را شروع کنید، wordpressاحتمالا ساده ترین و کاربر پسند است که می توانید از آن استفاده کنید.

حتی گزینه های ساده تر نیز وجود دارد مانند استفاده از خدمات وبلاگ نویسی آنلاین مانند Blogger.com، اما پس از آن شما واقعا کنترل زیادی در سایت خود ندارید
با ورد پرس، شما بهترین ها را از هر دو جهان دریافت می کنید – آسان به درک پلت فرم و امکانات نامحدود که شما را قادر به رشد وبلاگ خود و اضافه کردن زنگ ها و سوت را به عنوان یاد می گیرید.
اولا باید اشاره کنم که دو ورد پرس وجود دارد. آنها توسط همان شرکت اداره می شوند، اما WordPress.com خدماتی است که وبلاگ شما را برای شما مانند وبلاگ، وبلاگ Tumblr و سایر سایت های شخص ثالث میزبانی می کند. اینها اغلب وب سایت های وب 2.0 نامیده می شوند.

هیچ مشکلی با ایجاد وبلاگ شما در این راه وجود ندارد، اما بعضی اوقات شما را محدود می کند.
هنگامی که از WordPress.com یا هر سایت وب 2.0 استفاده می کنید، وبلاگ شما را ندارید. شما به سادگی اجاره فضای آن را دارید.

این به این معنی است که میزبان می تواند وبلاگ شما را در هر زمان حذف کند. این اتفاق می افتد اگر شما در قبال تخلف از هر TOS (شرایط سرویس) تخلف می شود. این کار شگفت آور آسان برای انجام این کار، حتی بدون معنی است.

به عنوان مثال، WordPress.com به شما اجازه نمی دهد وبلاگ خود را به صورت تجاری بسازید. بنابراین اگر میخواهید یک کسب و کار را شروع کنید یا حتی هر ماه یک دلار اضافی بپردازید، این راهی نیست که بروید.

کی دیگر از دلایل اینکه WordPress.com و سایر سایت های این سایت ایده آل نیستند این است که شما زمان بیشتری را با جستجوگرها و تولید ترافیک در اختیارتان می گذارید از این که وبلاگ شما متعلق به شماست.

به این دلیل که اکثر “لینک آب” تولید شده توسط مقاله شما به میزبان به جای سایت خاص شما می آید.
به همین دلیل است که WordPress.org چیزی در اینجا تمرکز می کند. این زمانی است که شما یک دامنه را خریداری می کنید، میزبانی می کنید و وبلاگ خود را شروع می کنید.

انتخاب دامنه و میزبان وب

دامنه شما آدرس شماست – آدرس وب سایت یا وبلاگ شما. اگر هنوز یک نفر را انتخاب نکرده اید، ابتدا باید این کار را انجام دهید. اگر شما میزبانی وب را نداشته باشید، شما نیز به این نیاز خواهید داشت.

شما می توانید این را اگر می خواهید ترکیب کنید. بسیاری از شرکتهای میزبانی وب هنگام ثبت نام برای میزبانی، دامنه رایگان شما را ارائه می دهند.
هنگام انتخاب یک شرکت میزبانی وب، انتخاب خوبی است که تجربه زیادی در وردپرس دارد.

اگر واقعا میخواهید از این موضوع مطمئن شوید، ممکن است با WP Engine، یک شرکت که متخصص در وردپرس است، بروید. با این حال، آنها کمی گران تر از بسیاری از میزبان های وب هستند.
اگر می خواهید برای صرفه جویی در هزینه، هنوز می توانید یک میزبان وب خوب را پیدا کنید که می تواند از سایت وردپرسی خود پشتیبانی کند. برای مثال Bluehost به شدت برای این توصیه می شود. آنها حتی توسط وردپرس نیز توصیه می شوند.
یکی از پیشنهاداتی که من در اینجا ارائه می دهم این است که هر وب میزبان را انتخاب کنید، سعی کنید یک طرح را انتخاب کنید که به شما دامنه / وب سایت های نامحدود می دهد. گاهی اوقات یک میزبان چند برنامه مختلف را ارائه می دهد. تفاوت قیمت ها معمولا تنها چند دلار در هر ماه است.

نکته این است که ایجاد وبلاگ های وردپرس می تواند اعتیاد آور باشد! احتمالا نمی خواهید با یکی از آنها متوقف شوید. بنابراین شما همچنین می توانید یک برنامه میزبانی داشته باشید که به شما اجازه می دهد تا هر تعداد که خواستید ایجاد کنید.

هنگام انتخاب دامنه، سعی کنید آن را کوتاه و ساده نگه دارید. اگر می خواهید وبلاگ خود را به خوب رتبه در موتورهای جستجو، برخی از کلمات کلیدی خوب در عنوان را انتخاب کنید.

اینها کلماتی هستند که مردم هنگام جستجوی اطلاعات به دنبال آن هستند. اگر دامنه شما چیزی شبیه Bobsblog.com یا Marysblog.com باشد، شما یک نام شخصی دارید، اما هیچ کدام به احتمال زیاد شما را با SEO (بهینه سازی موتور جستجو) کمک خواهد کرد.

اگر قصد فروش چیزی را دارید، این اهمیت خاصی دارد. اگر فقط می خواهید یک وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و غیره، پس مهم نیست.

نحوه نصب وردپرس

نصب وردپرس با اکثر شرکتهای میزبانی وب بسیار آسان است. شما معمولا از یک installer اسکریپت مانند Fantastico یا Softaculous استفاده می کنید (میزبان وب شما احتمالا یکی از این ها را در کنترل پنل خود دارد). سپس می توانید وردپرس را با چند کلیک نصب کنید.
من نمیخواهم اینجا را اینجا بنویسم و مراحل نصب وردپرس را از بین ببرم، زیرا می توانید این را در شرکت میزبانی وب خود پیدا کنید. همچنین مقالات و ویدیوهای زیادی در این زمینه وجود دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!