وبلاگ وردپرس

وبلاگ و وبلاگ نویسی در وردپرس موضوع بررسی شده در این مقاله است. در همین ابتدای امر بگوییم که وبلاگ و وبسایت تفاوت آشکاری ندارند و هرکدام برای کارهایی ازجمله مقاله نویسی بکار گرفته می شوند.

وبلاگ وردپرس

وبلاگ نیز نوعی سایت است که رد آن مقالات و مطالب بترتیب زمان آپلود آن ارائه و نمایش داده می شود. همچنین کاربران و خوانندگان این مطالب امکان درج نظرات خود را برای هر مطلب دارند. تاریخچه اینکار به دهه90میلادی برمی گردد که در آن زمان کاربران اینترنت تجربیات و روزمرگی های خود را در صفحت اینترنت منتشر می کردند که با استقبال بسیار خوبی در آن زمان مواجه شد. این کلمه در آغاز web log بود و سپس به weblog و پس از مدتی به we blog تبدیل شد؛ در نهایت امروزه به آن blog می‌گویند.

با گذشت زمان و با افزایش متقاضیان وبلاگ نویسی ، به ابزار ها و امکانات این حرفه افزوده شد و توانست طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. به این ص.رت که افراد دون داشتن دانش کد نویسی به راحتی می توانند وبلاگ وردپرسی خود را ایجاد و با تولید محتوای منحصر بفرد و جذاب کاربران بسیاری را به مطالب خود جذب کنند.

برای نمونه شما می توانید به وبلاگ سایت کیان تجارت فاوا مراجعه کنید و از جدید ترین مطالب در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل و هم چنین راه کار های موثر سئو مطلع شوید.

وبلاگ یا وب سایت

انتخاب بین این دو مورد کاملا وابسته به هدف شما دارد  اگر سایت شما تنها برای معرفی شخص، ارگان یا شرکتی خاص راه اندازی شده و هیچ گاه بروز نمی‌شود یا سایتی دارید که اهمیت محتوا و نوشتن مقاله برای جذب بازدید کننده از موتورهای جست و جو برای شما مهم است و بخش وبلاگ را نیز به وبسایت خود اضافه کنید.

بهتر است بدانید که وبلاگ همان وبسایت است با این تفاوت که وبلاگ وردپرسی بر مبنای مطالب و مقالات اداره می شود و برای نمایش مطالب به ترتیب زمان آپلود آنها است اما وب سایت های استاتیک  دارای تعداد محدودی مقاله باشند که معمولا اینگونه سایت‌ها بروزرسانی نمی‌شوند؛ مثل سایت‌های شرکتی. اما یک وبلاگ، داینامیک و پویا است و معمولا بروز می‌شود. برخی از بلاگرها روزانه چندین مقاله روی وبلاگ خود منتشر می‌کنند. قابل ذکر است که وبلاگ و وبسایت از هم جدا نیستند  هر وبسایت می تواند دارای قسمت وبلاگ نیز باشد تا با توجه به موضوع سایت درباره جدیدترین مسائل مربوط به آن بپردازد و تولید محتوا کند.

وردپرس یک امکان قدرت مند برای علاقه مندان به وبلاگ نویسی است که با بروزترین و کاربردی ترین ابزار شما را در این مسیر یاری می کند. به همین دلیل است که امروزه بیشتر وبلاگ ها در قالب وردپرس راه اندازی می شود.

وبلاگ نویسی

بیشتر وبلاگ ها امروزه به نوشتن خاطرات و روزمرگی وبلاگ نویسان است بعضی دیگر همانند کسب و کارها، از آن برای آموزش کاربران و انتقال اخبار مربوطه استفاده می‌کنند. در هر صورت، نوشتن مقالات و داشتن وبلاگ یکی از اساسی‌ترین روش‌های بازاریابی است که می‌تواند باعث افزایش بازدید کننده و فروش شما شود. بلاگرها و تولید کنندگان محتوا دارای مهارت‌هایی هستند که از این طریق بدست آورده‌اند. در زیر به برخی از مزایای نوشتن مقاله برای وبلاگ اشاره می‌کنیم:

نظرات و عقاید شما را سازماندهی می‌کند.

می‌تواند مهارت‌ها، خلاقیت‌ها و استعدادهای خود را نشان دهد.

به افراد کمک می‌کند که کم کم به یک نویسنده خوب در زمینه کاری خود تبدیل شوند.

بسیاری از نویسنده‌های محتوا از این طریق کسب درآمد می‌کنند.

کسب و کارها برای جذب مخاطب بیشتر از روش بازاریابی محتوایی استفاده می‌کنند.

طراحی سایت

شرکت کیان تجارت فاوا با سابقه درخشان در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن با بروزترین متد ها آماده پذیرش و انجام سفارش شما در زمینه تجارت الکترونیک است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!