هشتگ در وردپرس

هشتگ در وردپرس اهمیتی بسیاری دارد که دراین مقاله به ان می پردازیم. افزونه ها المان اصلی وردپرس هستند که بنا به در خواست و هدف شما نصب و مورد استفاده قرار می گیرد برای مثال برای ایجاد پنل پیامکی در وردپرس از افزونه ملی پیامک می توان استفاده کرد. هشتگ‌ها در اپلیکیشن‌های اجتماعی باعث می‌شوند دیگر کاربران، مطالب مرتبط با موضوعی که ‌‌می‌خواهند را به راحتی پیدا کنند. در وردپرس چنین امکانی با کمک برچسب‌ها فراهم می‌شود. اما می‌توانیم هشتگ در وردپرس را نیز داشته باشیم و آن را فعال کنیم.در وردپرس به راحتی با نصب افزونه‏، تقریباً امکان استفاده از هشتگ‌‏ها فراهم می‌شود.

هشتگ در وردپرس

هشتگ معادلی به نام برچسب در وردپرس دارند. شما می‌توانید به وسیله افزونه Hashtagger در مطالب خود از هشتگ استفاده کنید. این افزونه در مخزن وردپرس با بیش از 1,000 نصب فعال، توانسته امتیاز ۵ از ۵ را به خود اختصاص دهد؛ که کم نظیر است. شما می‌توانید این افزونه را به صورت رایگان از انتهای همین مقاله دریافت کنید. برای نصب و فعال سازی این افزونه همانطور که در مقاله های قبل نحوه نصب افزونه را مرور کردیم هشتگر را نصب و از ان برای اضافه کردن هشتگ  استفاده می کنیم.

#هشتگ

پس از انجام این مراحل، افزونه به راحتی فعال شده و از این پس می‌توانید در مطالب سایت خود از #هشتگ استفاده کنید. هنگامی که در نوشته از هشتگ استفاده می‌کنید، این افزونه به طور خودکار هشتگ‌ها را در قسمت برچسب‌های مطلب اضافه می‌کند. با این امکان وقتی کاربر روی هشتگ در وردپرس در مطلبی کلیک کند، کلیه مطالبی که در آن‌ها از این هشتگ استفاده شده برای کاربر به نمایش گذاشته می‌شود.

اضافه کردن هشتگ و سازماندهی آن‌ها، تنها کار این افزونه نیست. این افزونه همچنین می‌تواند با دستور username@ کاربر مورد نظر را در متن مورد توجه قرار داده و با کلیک روی آن، به صفحه شخصی کاربر هدایت شود. چنانچه قسمت username@ برای شما کار نکرد، از پیشخوان و قسمت تنظیمات، روی لینک hashtag  کلیک کرده، وارد تب usernames شده و در قسمت Handeling of @username نحوه پاسخ آن را مانند تصویر زیر تعیین کنید.

طراحی سایت

شرکت کیان تجارت فاوا با سابقه ای طولانی در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن و همچنین همکاری با شما در جهت بهبود کسب و کار های اینترنتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!