نکات SEO - چه مدت طول خواهد کشید تا در صفحه اول Google قرار گیرد؟

چه مدت طول خواهد کشید تا در صفحه اول Google قرار گیرد؟

مبتدی ها اغلب پرسیدند “چه مدت طول خواهد کشید تا رتبه اول را در گوگل رتبه بندی کند؟” به نظر می رسد که این روند صبر و استقامت خود را تست می کند. با فرض اینکه بهینه سازی صفحه را در وبلاگ و یا وب خود انجام داده اید، پس از آن در صفحه اول موتورهای جستجو به ویژه گوگل رتبه بندی می کنید.

معمولا این روند حدود 3-6 ماه طول می کشد. در طول این دوره ارزیابی گوگل به شما جنبش سایت و فعالیت های شما را نظارت خواهد کرد، به همین دلیل بهینه سازی خارج از صفحه نقش خود را بازی می کند.

این دوره ارزیابی شبیه به دوره آزمایشی است که ما باید زمانی را که در یک مکان جدید به کار مشغولیم، اختصاص دهیم. ما باید ظرف 3 ماه قبل از اینکه تاییدیه قرار ملاقات دریافت کنیم، خودمان را اثبات کنیم.

بنابراین شما نباید فقط نشستن داشته باشید و در حالی که سایت شما رتبه بندی می شود، کاری انجام ندهید.در زیر چیزی است که شما باید انجام دهید تا سایت خود را در عرض 3 تا 6 ماه در صفحه اول قرار دهید.

مقاله نوشتن

بنابراین این 3-6 ماه مهم ترین دوره است، جایی که شما باید تا حد ممکن ترافیک خود را به سایت خود هدایت کنید. این را می توان با نوشته های مقاله تولید کرد. اگر چه نوشتن مقاله نمی تواند هزاران ترافیک را بلافاصله تولید کند.

سایت شما یک پالس را به معنای فعالیت برای موتورهای جستجو می دهد.گوگل ترافیک را به عنوان فعالیت می بیند، فعالیت های بیشتر و طولانی تر شدن ترافیک، زمان خود را در سایت شما افزایش می دهد، گوگل بیشتر ارزش وب خود را دارد.

هنگام نوشتن مقالات باید مراقب باشید، زیرا موتورهای جستجو به ویژه گوگل مقالات اصلی و منحصر به فرد را ترجیح می دهند. بدست آوردن مقالات عظیم با استفاده از spinner ها در موتورهای جستجو غیر طبیعی خواهد بود و در نتیجه سایت شما کمتر از ارزش آن است.

بنابراین، با استفاده از نوشته های عظیم و ارسال ها، از آنجا که موتورهای جستجو می دانند، استفاده نکنید. چطور آنها را می شناسند؟ خیلی ساده است همانطور که همه ما می دانیم موتورهای جستجو توسط انسان، مانند ما ایجاد می شود.

به عنوان یک مبتدی، غیرممکن است که تعداد زیادی از ایده های نوشتن مقاله را هر روز ارائه دهیم. اگر یک وب جدید است، اما با لینک های زیادی از طریق مقالات است که لینک به وب خود، زنگ زنگ.

این باعث می شود وب شما در صفحه اول قرار نگیرد.یک یا دو مقاله در هر هفته به اندازه کافی خوب است تا وب خود را پالس کند. علاوه بر این بیشتر به شما وقت می بخشد تا با کیفیت خوب و مقاله اصلی در هر زمان مطرح شود.

نظر بلاگ

راه دیگری برای ایجاد پیوند به سایت شما از طریق نظر دادن به وبلاگ است. اطمینان حاصل کنید که نظرات ارزشمند خود را ترک کنید. شما مجبور نیستید با هم هماهنگ با مردم باشید اما ارزش نظرات خود را به دست آورید.

همچنین با استفاده از نظرات دیگران را محکوم نکنید حتی اگر با آنها موافق نباشید. اگر شما نظرات ارزشمند را ترک کنید، ناظم سایت احتمالا نظرات شما را برای خوانندگان برای خواندن تایید خواهد کرد.

این همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا سایت هایی را که نظر دادید برای پیدا کردن پیوندهایی که به سایت شما مرتبط هستند، ردیابی کنید. این کمک می کند تا PR خود را بهبود بخشد به عنوان پشت لینک خود را افزایش می دهد به عنوان زمان طول می کشد.

هیچ محدودیتی برای میزان نظرات وبلاگ که می توانید در یک روز انجام دهید وجود ندارد. با این حال برای نگه داشتن چیزهای طبیعی یک نظر توصیه شده برای هر 3-5 وبلاگ هر روز به اندازه کافی خوب است.

بنابراین شما بروید، فقط 2 موردی که واقعا نیاز دارید در مدت 3 ماه تمرکز کنید. وقت خود را عاقلانه بگذارید گر تکنیک های مناسب را اعمال کنید، می توانید یک سهامدار فوق العاده ای باشید که هر محصول وابسته ای را به فروش برساند.

پیدا کردن آنچه شما را متوقف می کند از تبدیل شدن به یک سهامدار فوق العاده است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!